Hellsing

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee seriaalide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Hellsing

PostitusPostitas Priit » 17. Jaanuar 2007, 23:22

Hellsing
Hellsing

Hellsing on organisatsioon, kes tegeleb Suurbritannia kaitsmisega vampiiride eest, samal ajal varjates tavakodanike eest seda, et vampiirid eksisteerivad. Nende alluvuses on ka väga võimas vampiir nimega Alucard, kes lausa naudib oma tööd vampiiride tapjana. Tema kõrval võitleb ka Seras, endine politseinik. Kuigi ta on vastumeelne selle vastu, et ta vampiir on, on ta siiski hinnaline liige Hellsingi organisatsioonis. Siiamaani on küll vampiiride tegevust Hellsingi organisatsiooni abil piiratud, kuid viimasel ajal on hakanud vampiiride aktiivsus kasvama.


Täielikku tutvustust loe siit.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Ralf » 18. Jaanuar 2007, 08:11

Üks kõige vingemaid animesid üldse ja minu isiklik lemmik. Alucard on vinge oma Coltide, punase mantli ja päikeseprillidega. ^^

10/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Priit » 04. Jaanuar 2008, 17:42

Nauditav meelelahutuslikust aspektist aga sellega ka asi piirdub. Esimese kahe episoodi juures olin jube sillas, vinge peategelane, palju verd ja seksikaid naisi. Pärast neljandat episoodi hakkas asi kahjuks korduma ning kõik oli etteaimatav. Animatsiooni üle saaks ka pisut nuriseda, vahel vahetusid stseenid kuidagi kohmakalt ja äkiliselt, ei olnud sujuv. Tegelaste motiive ja minevikku oleks võinud põhjalikumalt avastada, kuid mis teha. Sari oli lihtsalt liiga lühike kõige näitamiseks.

Negatiivsed asjad sinnapaika jättes meeldis siiski mulle see stiilsus, maru action ja huvitavad tegelased. Viskan OVA'le ka varsti pilgu peale, mis pidi olema natukene erinevam (mangalähedasem). Ei tasu ka mainimata jätta muusikat, mis on lihtsalt super! 7/10.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas LauraOlen » 22. Märts 2008, 03:03

Üks sõber soovitas seda mangat/ anime'd.
Vaatasin ühte mingit paroodiat selle anime järgi ja küsisin umbes, et kes on see seksikas paha (ma ei teadnud ju seda tegelast) punaste silmadega.
Kirjeldas natuke seda tegelast, siis hakkas huvitama ja eile öösel ja täna vaatasingi 13 osa ära. Mulle nii meeldis!
Põhiliselt vaatasingi Alucardi pärast, lemmiktegelane oli ja ON siiani. Victoria meeldis ka nii väga, mulle meeldisid eriti veel kõik kohad kus nad koos olid. Üldse kõik kohad Alucardiga.
Ei, super anime. Alucard on nii meeldejääv tegelane, nii faking seksikas ka veel. Need punased silmad, ta jõud ja ta olek. Mangat vist ei hakka lugema, sest et anime'st saab palju parema elamuse. A, vaatasin inglise keelset versiooni, Jaapani oma ei istunud.
Annaks 8,5/10.
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44


Mine Seriaalid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist

cron