Rõõm

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Rõõm

PostitusPostitas Ralf » 13. Veebruar 2010, 14:57

Rõõm
Happiness (1998)

Todd Solondz'i ("Palindromes") süsimust komöödia on lugu kolmest õest ja nende eludest ning perekondadest. Julge teekond läbi kaasaegsete vastuoluliste teemade ja tabude, ilmestatud tavaliste inimeste eludega Ameerika suburbias, kes otsivad seda, mida me kõik – õnne. Need meeleheitel karakterid ei ole grotesksed erandid, need oleme meie, sina ja mina. Skandaalne "Happiness", mis valmimisaastal maailmakuulsa Ameerika indiefilmide festivali Sundance programmist oma radikaalsuse tõttu välja jäi pälvis aga Euroopas Cannes’i filmifestivalil oma rabava allteksti ja voolava visuaalkeelega kriitikute eripreemia. Stsenarist ning lavastaja Todd Solondz sai filmi eest Kuldgloobuse nominatsiooni.

Happiness (1998) on IMDb


Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Ralf » 13. Veebruar 2010, 15:00

Ma ei hakanud väga pikka sisututvustust kirjutama, niiviisi on filmi endalgi huvitav vaadata. Kes "Happinessi" veel näinud ei ole, soovitan seda kiiremas korras teha... tegu on tõeliselt naljaka ning samas väga häiriva draamaga. Solondz on geenius.

Vaatan seda hetkel uuesti, muide.

10/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas rauls » 13. Veebruar 2010, 23:17

Trailer kutsub vaatama küll. Philip Seymour Hoffman on äpuna ülilahe ja Jon Lovitz ajab lihtsalt naerma, kuigi ta midagi erilist ei tee. Seda ütlen vaid traileri põhjal.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas Ralf » 14. Veebruar 2010, 04:06

Aga ma ei laseks end muuseas traileri poolt petta, see jätab üsna rõõmsameelse ja positiivse filmi mulje, kuigi tegelikkuses on see draama kohta väga häiriv teos. Hea näide on see stseen.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 174 külalist