Armastusega Pariisist

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Armastusega Pariisist

PostitusPostitas Soprano » 14. Jaanuar 2010, 22:26

Armastusega Pariisist
From Paris with Love



USA suursaadiku isiklik abi Prantsusmaal, James Reese (Jonathan Rhys Meyers) elab Pariisis koos prantslannast armsamaga igati kadestamisväärset elu, ehkki tema tõeliseks kireks on lisatöö CIA reaametnikuna. Jamesi suurim soov on saada väliagendiks ning kogeda tõelist spioonielu. Peatselt usaldatakse talle esimene tähtsam ülesanne. James ei suuda õnne uskuda, kuni kohtub oma uue partneri, eriagent Charlie Waxiga (John Travolta).

Pariisi terrorirünnakut takistama saadetud liigagi kerge päästikusõrme ja äkiliste maneeridega lõuapoolik Wax viib Jamesi Pariisi allilma verdtarretavale ning kuulirahest üle külvatud tapatalgule, mis paneb noore mehe ametnikutööle tagasi kippuma. Peagi avastab James, et on sihtmärgiks samale kurjategijate seltskonnale, keda nad Waxiga vahele võtta üritavad, ning enam ei ole tagasiteed. Wax võib olla Jamesi ainsaks lootuseks järgmised 48 tundi üle elada.

http://www.forumcinemas.ee



Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Spellbound » 15. Jaanuar 2010, 17:11

Kiilakas Travolta=win
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas rauls » 24. Veebruar 2010, 22:16

Soovitus: "lülitage oma aju välja" enne filmi vaatamist. Travolta rokib!
Minu muljed: 6/10.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas Somerset » 24. Veebruar 2010, 23:55

Esimesed 50% filmist olid totaalne BS, teine pool oli isegi mingil määral vaadatav (alates sellest kohast, kui nad kõik koos seal korteris õhtust sõid ja kerge puänt oli).
Somerset
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 33
Liitunud: 03. August 2009, 23:00
Asukoht: Viimsi

PostitusPostitas Nowitzki » 26. Veebruar 2010, 10:45

Mulle meeldis aga ainult seepärast et ma olen suur Travolta action filmide fänn ja minu arust sobivad sellised rollid talle k6ige paremini aga jah k6ik muu siin filmi juures unustan ma ilusti ära ja tänu sellele ka 7/10
Nowitzki
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1147
Liitunud: 30. Märts 2007, 19:28
Asukoht: Soome,Kotka

PostitusPostitas Ralf » 28. Veebruar 2010, 07:30

Põhimõtteliselt terve film on üles ehitatud sellele, et end kokaiini täis tõmmanud kiilakas John Travolta ja Jonathan Rhys Meyers jooksevad ringi ning lasevad asju õhku. Hea film, mille vaatamisel saab ajud täiesti välja lülitada ja keskenduda vaid põmmutamisele ning õlleklaasi või -pudeli jahedusele. Minu arust üritati natuke liiga palju tõsiseltvõetavat lugu serveerida, "Shoot 'Em Up"-is stoori ju praktiliselt puudus ja minu arust on see viimaste aastate shooteritest parim. Vahva popkornikas. Travoltas ei pidanud kahtlema... Wax on, Wax off! *pew pew pew*
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas 0ll » 01. Märts 2010, 01:47

Mina läksin seda filmi vaatama režissöör Pierre Moreli pärast, keda ma pean üheks parimaks "märulilavastajaks". Suudab pildi lõikumise ja rakursimuutustega väga kiireks ajada, samas ajal ei muutu tegevus segaseks. "Banlieue 13" oli lõbus parkour-trip läbi prantsuse geto, "Taken" sigalaheda ja konkreetse Neesoniga selline tõeliselt hea "olen-jälle-13" klišeefilm. Mõlemad 7/10 tükid.

Kõnealune film oli pettumus. Märul oli nõrk (kuigi normaalselt filmitud), üllatused ei mõjunud üllatustena. Näitlejad ja nende dialoog äärmiselt lahja. Lepin korraliku märuli puhul ka olematu dialoogiga... klišeedega... isegi USA pateetilis-patriootilise juraga. See aga oli lihtsalt pask.

2+/10
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 01. Märts 2010, 01:52

Minu meelest oli see "Royale with cheese" koht väga mage. Lausa piinlik oli.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Rain » 01. Märts 2010, 14:14

Ei olnud sel häda midagi. Tõesti, bad ass Travolta rokib. :) Mõni teine kord võiks isegi uuesti vaadata...
7/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas Kickflick » 17. Märts 2010, 15:47

Päris äge actionfilm oli, üle pika aja pole midagi nii head näinud sellest žanrist. John Travolta oli väga tegija, muidu oli ka põnevust ja nalja sai ka. Aga Royal with Cheese oli jah üsna lame. 7/10
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas rakitic14 » 04. Jaanuar 2011, 02:03

suutsin seda filmi 20 minutit vaadata ja kaugemale ei jõudnud.
rakitic14
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 84
Liitunud: 28. Detsember 2009, 02:18

PostitusPostitas adi » 04. Jaanuar 2011, 03:14

Levinud arvamuse kohaselt Travolta ei saanud 20 minutil surma ning tuleb hiljem tagasi.
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 146 külalist