Võluri õpipoiss

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Võluri õpipoiss

PostitusPostitas Soprano » 10. Detsember 2009, 22:25

Võluri õpipoiss

The Sorcerer's Apprentice



Balthazar Blake (Nicolas Cage) on meisterlik võlur, kes elab keset tänapäevast Manhattanit, püüdes linna kaitsta oma põlise vihavaenlase Maxim Horvathi (Alfred Molina) eest. Balthazar ei suuda seda teha üksinda, seepärast võtab ta appi Dave Stutleri (Jay Baruchel), pealtnäha tavalise tüübi, kelles näib peituvat varjatud andeid. Võlur annab enda õpilasele nõiakunsti kiirkursuse ja üheskoos püüab see kokkusobimatu paar peatada pimeduse jõud. Dave peab võtma kokku kogu oma vapruse, et üle elada kurnav väljaõpe, päästa linn ja võita unistuste tüdruku süda.

"Võluri õpilane" on hoogne seiklusfilm, milles ähmastuvad piirid reaalse ja fantaasiamaailma vahel, kui iidne võitlus hea ja kurja vahel lööb lõkkele tänapäeva suurlinnas.

http://www.forumcinemas.ee



Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas LiveForThis » 10. Detsember 2009, 22:27

Cage`i soeng ja võlurimüts :shokeeritud:
Ei tundu eriti hea, kuigi kindlasti vaataks kunagi.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Kidd » 04. August 2010, 08:13

Visuaalselt puhas kuld. Kahjuks on filmil tüüpiline koomiksikangelase sündroom küljes ehk kangelane on tegelikkuses täielik nohik, kellel tuleks püksid iga päev perse vahele tõmmata või siis saamatu teismeline. A mis sa perefilmist ikka tahad.

8/10
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas Ralf » 12. November 2010, 16:13

Parem kui "Percy Jackson & the Olympians", kuid erilist muljet siiski ei avaldanud. Nicolas Cage vaimustab mind kohati - ma ei saa aru, kas ta on geenius ja oskab selliseid rolle nii peene naeruväärsusega välja mängida või on ta lihtsalt rumal. Igatahes oli suur osa tema stseenidest ebataotluslikult naljakad, teda oli raske tõsiselt võtta... ja ta nägi välja nagu minu kube circa oktoober. Lastele peaks film siiski meeldima.

4/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Pixie » 05. Jaanuar 2011, 11:55

Peale ülilahedate eriefektide ja selle, et maagiat seletati teadusega, ei üllatanud see film absoluutselt mitte millegiga. Pahad oli nii traditsiooniliselt halvad kui üldse olla saab. Nohiklik peategelane oli lõpuks oskuslik võlur ning sai veel tüdruku ka. Ülla.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas damon » 22. Jaanuar 2011, 21:21

Efektid head, stoori etteaimatav, peale Cage'i ja Molina oli teiste näitlejatöö nõrk.
Kokkuvõttes selline tore lastefilm.

6/10
Kasutaja avatar
damon
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 352
Liitunud: 29. Jaanuar 2010, 13:06
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas CM-Girl » 22. Jaanuar 2011, 23:49

Mulle meeldis Cage selles rollis. Tema oli vast ainukene kes selle filmi vaadatavaks tegi. Lemmikstseenid:Balthazar vs Horvath.

6/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Võluri õpipoiss

PostitusPostitas CyberRax » 09. Juuli 2011, 02:45

Ilmselt olen ma ainus kes asjale nii vaatab, aga ma tundsin tõsist puudust "Kame-hame-HAAAAAAAAAAA!" sõjahüüust kui järjekordne "maagiline tulepall" teele saadeti. Kuna kogu film nii mõjus - Disney tõlgendus "Dragon Balli" anime suvalisest episoodist.
Cage mängis jälle sedasama tüüpi keda ta alati mängib, Molina oli mage, Belucci oli lihtsalt ajaviiteks sisse topitud, Baruchel põhimõtteliselt sellesse rolli sobis, aga polnud samuti midagi erilist. Ainus kes mingistki otsast usutav tundus oli Palmer ja temagi tegelaskuju oli lahjavõitu. Äärmiselt tobe lõpp ning veelgi tobedam tiitrite järgne stseen. Aga Molina "õpipoiss" ning tema saatus olid lahedad.
Kokkuvõtlikult: keskpärane Disney lastefilm mida kannatab muu tegevuse kõrvale poole silmaga vaadata. 5/10.

Pilt VS Pilt
ja
Pilt VS Pilt
Movies don't create psychos, they just make psychos more creative!
CyberRax
Eliit
 
Postitusi: 451
Liitunud: 08. September 2005, 20:39
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 177 külalist