Percy Jackson ja olümplased: Välguvaras

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Percy Jackson ja olümplased: Välguvaras

PostitusPostitas Soprano » 10. Detsember 2009, 22:06

Percy Jackson ja olümplased: Välguvaras
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief (2010)

On küll 21. sajand, ent Olümpose mäel elutsevad jumalad ja terve rida koletisi on jalutanud keskkooliõpilase Percy Jacksoni (Logan Lerman) koolitöö lehekülgedelt otse tema ellu. Ja nad ei ole sugugi rahul: Zeusi välgunool on varastatud ning Percy on peamine kahtlusalune. Veelgi murettekitavam on poisi ema kadumine. Koos oma kahe parima sõbraga peab Percy sööstma seikluste keerisesse, et tabada tõeline välguvaras, päästa ema ja lahendada mõistatus, mis on jumalatestki tugevam.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Liz » 21. Veebruar 2010, 20:58

Treiler oli vinge ja seetõttu läksingi filmi vaatama.
Lootsin midagi Harry Potteri sarnast, aga pidin pettuma. Kui Potterit vaadates tekib tunne, nagu oleksin ise selles maailmas, siis Välguvarga puhul ei tekkinud kordagi sellist tunnet. Natuke naeruväärselt tulid mõned stseenid välja. See müütiline maailm oli ka kuidagi veider. Tüüpiline ja etteaimatav oli ka see, et Percyle hakkas üks tüdruk meeldima ja siis koos oma parima sõbraga võtsid nad ette rännaku. Ja imelik oli see, et nad ise ei teadnudki, kuhu algul minema peab jne. Üldiselt nõrk Harry Potteri järeletegemine. Samas teismelistele ja lastele arvatavasti meeldib.
4,5/10
Kasutaja avatar
Liz
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 75
Liitunud: 06. September 2005, 17:17
Asukoht: Kagu

PostitusPostitas Kidd » 27. Veebruar 2010, 11:45

Parem kui ma arvasin, teostus oleks võinud olla veidi pikem ja põhjalikum, aga mul igav ei hakanud. Mütoloogiat oleks võinud ka rohkem olla.

7/10
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas Ralf » 13. Märts 2010, 00:01

See, mis siin toimub, on täielik Kreeka mütoloogia vägistamine lihtsameelse lasteseikluse ekraaniletoomise nimel. Samuti ei mõista ma, mis ime läbi suudeti nii palju tuntud ja korralikke näitlejad siia filmi sebida, nende hulgas Steve Coogan, Rosario Dawson, Pierce Brosnan, Uma Thurman, Sean Bean, Catherine Keener ja paljud teised. Ainus stseen, mida väga nautisin, oli võitlus Hüdraga. See film on muidugi tõestuseks, et Kreeka mütoloogiat ei saa niiviisi tänapäevamaailma tuua, sest tulemus on lihtsalt naeruväärne. Tegelaste nagu Charon, Hades või Persephone kombineerimine Lady Gaga lauluga "Poker Face" või iPhone'iga = instashit. Halbadest arvutiefektidest ja Jar Jar Binksi ekvivalendist sidekickist Groverist ei hakka ma rääkimagi.

3/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Zinera » 25. Märts 2010, 21:38

Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas Rain » 13. Detsember 2010, 20:57

Väga etteaimatav ja suhteliselt igav film. Oleks no midagi uudsemat välja mõeldud, näitlemisoskused olid nigelad ja palju stseene olid pisivigu täis. Filmil lihtsalt polnud särtsu sees.
3/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Percy Jackson ja olümplased: Välguvaras

PostitusPostitas brixxx » 05. Aprill 2012, 12:57

Mulle väga meeldis film, aga filmis häiris kõige enam, et jumalad olid kujutatud hiiglastena, meeldis rohkem jumalaid vaadata filmis ''Clash of the Titans''.

Film oli põnev, filmis meeldis kõige enam Pierce Brosnan ja Brandon T. Jackson.

Sean Bean on küll mu üks lemmikuid näitlejaid, aga siin filmis jäi ta kuidagi igavaks.

Hindeks annan 8/10.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 97 külalist