Paberist süda

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Paberist süda

PostitusPostitas Soprano » 20. November 2009, 16:00

Paberist süda

Paper Heart



Leidlik dokumentaali ja mängufilmi ühendus räägib komöödianäitlejannast ja performantsikunstnikust Charlyne Yist, kes ei usu armastusse, vähemalt mitte muinasjuttude ja Hollywoodi omasse.

Ta asub retkele läbi Ameerika, et võtta üles dokk armastuse mütoloogia teemal. Carlyne räägib tuttavate ja võõrastega, teadlaste, mootorratturite, armastusromaanide autorite ja lastega, kes kõik pakuvad erinevaid vastuseid igivanale küsimusele: kas tõeline armastus on päriselt olemas? Peagi pärast filmimise algust kohtub Charlyne "Junoga" kuulsust kogunud Michael Ceraga.

Nende suhe areneb kaamera ees ja Charlyne otsing armastuse olemuse leidmiseks saab uut hoogu. Film võitis Sundance'i festivalil parima stsenaariumi auhinna ning pakub klassikalist armastuslugu ümber mõtestades uusi vaatenurki tänapäeva romantikale.

Film linastub 2009. aasta PÖFFil.



Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Soprano » 23. Detsember 2009, 20:54

IlseV kirjutas:Nojah, imdb trivia lihtsalt lõi kogu arvamuse selle filmi suhtes pahupidi (mõttes vannun nii et ...). Aga enivei, üldiselt mulle istus küll, ikkagi armastus ja kõik ja puha. Mänguväljaku lapsed ehk jäi üheks paremateks stseenidest üldse. Sinise pluusiga poiss pani asja paika ning ega tüdrukudki kehvemad polnud.

Kuidas refereerida arrrrrmastust?
- "When they hug and kiss and be happy together."

Üks poiss seal mänguväljakul oli jumala asjalik, rääkis nagu täiskasvanu.

Film oli muidu keskmine. Paberist tehtud lavastused olid andekad - eriti viimane!
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas rauls » 23. Detsember 2009, 21:20

5/10 on ikkagi ootamatult madal hinne sinu poolt, Soprano. :o
Mis olid põhilised miinused?

Minu poolt 7/10.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas IlseV » 23. Detsember 2009, 21:57

rauls kirjutas:5/10 on ikkagi ootamatult madal hinne sinu poolt, Soprano. :o
Mis olid põhilised miinused?


Jaa Soprano, mul oli ka kuidagimoodi sinu 5/10 meelde jäänud ning filmi vaatamise ajal mõtlesin, et miks nii madal hinne, sest niipalju, kui ma endale teadvustanud olen, ei ole sa väga kriitiline hindaja, mitte ka just ülileebe, aga noh jah, saad ise ka aru.

Aga see poiss tõesti, tegi silmad ette, pagan, ka paljudele keskealistele, keda tean, rääkimata endast.
Kasutaja avatar
IlseV
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1816
Liitunud: 13. August 2008, 20:12

PostitusPostitas Soprano » 23. Detsember 2009, 22:09

Lihtsalt ei haaranud kaasa ning jäi tavaliseks v.a. eelnevalt mainitud taaslavastused.
Idee oli hea, teostus jäi kuidagi poolikuks ning poldud vist põhjalikult läbimõeldud, mis filmi tahetakse teha. Charlyne Yi ei vedanud ka filmi ära, kusjuures tema Knocked Up's olev pisiroll oli ülimalt koomiline - istus diivanil ja naeris.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 141 külalist