Kuu

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Zinera » 09. Aprill 2011, 10:20

9/10

Esmapilgul täiesti tavaline ulmekas, siiski areneb kõik edasi ja lugu saab hoopis teistuguse pöörde. Meeldis väga, sealhulgas ka meeleolumuusika ja näitlejatöö. GERTY oli üks armsamaid roboteid, kelle võtaks vabalt ka enda juurde.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas Dream » 21. Aprill 2011, 00:19

Vaadates seda filmi peale Lähtekoodi tekib mul tunne, et Duncan Jones on geenius, aga tal ei õnnestu kohe kuidagi filme õigel ajal ära lõpetada. Lähtekoodi lõpust võtaksin sujuvalt 10 üleliigset minutit maha, Mooni puhul tekkis tunne, et lõpplahenduse viimased 10 minutit on jällegi puudu.

Spoiler :
Võib-olla ma olen ainuke, aga mina ootasin küll põnevusega, mis kloon-Samist edasi saab ja olin üsna üllatunud, kui lõputiitrid järsku ekraanile tulid.


Gerty oli muidugi lahe ja kogu smileyface temaatika ka. Kõrva jäi veel see, et alguse soundtrack meenutas kohutavalt paari scoreijuppi Vanilla Sky-lt. Filmis loodud kuumaailm ja kosmosejaama sisu olid üsnagi köitvad ja kuna mulle kohutavalt meeldib vaadata igasuguste väljamõeldud keskkondade visuaalseid lahendusi, siis muutis see filmi minu jaoks üksjagu põnevamaks.

Kokkuvõttes üsna tugev film, aga võttes riski vastuvoolu minna, ma ei saa öelda, et Kuu oli parem film kui Lähtekood. Selle idee oli kahtlemata huvitavam, aga Lähtekoodi storyline jällegi sujuvam. Hetkel kaldun vist isegi Lähtekoodi eelistama.
Filmipäevikud | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015
filmigurmaan.blogspot.com
Kasutaja avatar
Dream
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 321
Liitunud: 13. Märts 2011, 11:36

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 144 külalist