Pärsia prints: Ajaliiv

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas MNC » 14. Detsember 2009, 22:50

DaydreamDiamond
Õllekõrvaseks vaadatakse jalgpalli, kui üldse midagi elutut vaadatakse !


Rauls
Arooniad pigem ja hulgim..... :))
"Little Ralf Sauter. How I loved listening to your sweet prayers every night. And then you'd jump in your bed, so afraid I was under there. And I was!"

http://realmnc3.blogspot.com/
Kasutaja avatar
MNC
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 391
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:46
Asukoht: Tarbatu

PostitusPostitas Hülss » 26. Mai 2010, 20:12

Lähen vaatama, olgu mis ta on. Ma lihtsalt ei jäta jonni, enne kui näen tõeliselt head filmi, mis põhineb mingil mängul.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas ruut » 26. Mai 2010, 20:58

Sama siin, mu lootused on kõrgemal kui tavaliselt mängufilmide (sõnaotseses mõttes) puhul. Sands of Time oli igaljuhul kõva mäng, seega loodetavasti filmi väga ära ei käkerdata. Kuigi prints ise oleks võinud kah rohkem esimese kui teise/kolmanda mängu nägu olla.
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

PostitusPostitas Kidd » 30. Mai 2010, 18:20

Väga hea meelelahutus, Jake sobis printsi ossa suurepäraselt, kuigi prints vähe aeglase taibuga oli. Printsessi büst oleks võinud ehk ka tiba suurem olla, aga muidu ok.

7/10
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas Ralf » 03. Juuni 2010, 17:33

Polnud päris minu maitse, kuid iseenesest täitsa vaadatav suvehooaja seiklusfilm.

Jake Gyllenhaal tundus algselt küll ebameeldivalt miscast olevat, kuid tegelikult sobis ta filmi tänu oma lapselikule sarmile päris kenasti. Üleliia ühedimensionaalseid tegelasi polnud (isegi Gemma Arterton sai midagi enamat teha, kui ilus välja näha) ning kohati olid eriefektid täitsa magusad, eriti just lõpus.

Häiris liigne venivus... või noh, kas just venivus, aga ei ütleks, et ma oleks algusest lõpuni oma tooliäärtest kramplikult kinni hoidnud ja huuli närinud - film ise oli üsna ebaerutav. Keskmine eelkõige lastele suunatud fantaasialugu. See Gemma Arterton oli muide tõesti rabavalt ilus... eriti ta huuled, huhuhh.

Ja sähh teile, kes te eelmise lehel vastu vaidlesite, et film läbi ei kuku. Kukkus!

5/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 06. Juuni 2010, 15:01

Oli täna linnas aega üle ja käisin vaatamas. Midagi nagu ikka oli.

Lõpu oleks võinud pisut teisiti lahendada, aga ma ei ütleks, et film päris läbikukkumine oli. Ah ja siis veel see ka, et:
Gemma Arterton oli muide tõesti rabavalt ilus

6+/10
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

PostitusPostitas ruut » 08. Juuni 2010, 23:29

Sai ka täna koos tüdrukuga vaatamas käidud ning tuleb nentida, et ootused olid kõrged ning lõpptulemus ületas isegi need. Ühesõnaga väga ägeda filmiga oli tegu, oli nii pingelisi kohti kui ka mõnusat kildu. Kui midagi hinge närima jäi, siis oli see suhteliselt mannetuna tunduv algus ning juba kilomeetrite kauguselt paistev lõpplahendus mis läks täpselt nii nagu ma arvasin. Aga jumal tänatud selle eest, et lõpuks ometi on olemas ka mängu põhjal loodud film, mis mängule häbi ei tee. 8/10
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

PostitusPostitas JazZ- » 09. Juuni 2010, 23:38

Before Jake Gyllenhaal was cast in the leading role, both Orlando Bloom and Zac Efron were rumored for the part.

Hihi, Zac Efron.

Vaatama läksin filmi sellest suurt midagi teadmata, sest arvutimängu kunagi mänginud polnud ja ainsad asjad, mille abil filmi kohta üldse midagi eeldada oskasin, olid pealkiri ja plakat. Kuigi Donnie Darko pikkade juuste ja smth. terariistadega võiks ju päris põnev tunduda, mul siiski filmi suhtes väga suuri ootusi polnud.
Siiski suutis film mind päris positiivselt üllatada. Tähendab, muidugi oli üsna palju tobedaid kohti, mis ajasid kas hambaid krigistama või lõpuks lihtsalt naerma, nagu kui
Spoiler :
Dastani vend oli tükk aega näiliselt surnult maas lebanud, aga siis sooritas järsku edukalt Dastan'i elupäästva viske... ja alles siis tegi enda viimase hingetõmbe. Või kui kuningale mürgikeep anti, siis miks keegi teda sellest lahti päästa ei üritanud? Kõik olid nagu "Umm... mis ta tõmbleb seal. Võiks juba järele jätta, piinlik hakkab." Ja kui keegi lõpuks ära jagas, et midagi on VIST viltu, siis puutus ka keepi ainult korraks sõrmega ja otsustas vist, et aui, valus, ei viici sellega küll rohkem jamada.
Samas olid eriefektid jällegi üsna nauditavad, vähemalt suurelt ekaarnilt vaadates. Kokkuvõttes täitsa hea meelelahutus. 6/10
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Kickflick » 13. Juuni 2010, 20:30

Esmalt oli mul kindel plaan, et ei lähe seda vaatama. Aga kuna mäng meeldib mulle väga, käisin vaatasin selle ikkagi ära. Ei ütleks, et ta päris feil on, aga selliseks keskpäraseks jäi. Üsna tihti läks as igavaks ja sellist põnevustunnet, mis mul seiklusfilme vaadates enamasti tekib, ei tekkinud. Võitlusstseenid olid ka üsna igavad ja ettearvatavad. Samas Pärsia olustiku oli hästi kujutatud ja Jake Gyllenhaal meeldis mulle ning Gemma Arterton oli tõesti rabavalt ilus.

5/10
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas CM-Girl » 21. August 2010, 20:10

Mulle film meeldis väga.Parimad olidtagaajamisstseenid/Dastani põgenemised.Meeldis Gyllenhaal selles rollis,minu jaoks olid näitlejad hästi valitud.Film algas hästi ja lõppes hästi.Tempokas.
Jaanalinnud olid ägedad. :D

10!
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

PostitusPostitas Rain » 05. September 2010, 00:26

No ikka päris hea filmuke oli. Suurepärased põgenemisnipid, siuke kaval ja loogilise mõtlemisega peategelase karakter, lõpu'lahingu' vaatepilt. (Y) Alguses tundus Jake Gyllenhaal kuidagi mittesobiv enda rolli, aga aegamööda hakkasin ära harjuma selle mittesobivusega. Nagu CM-Girl ütles: tempokas.
8/10

JazZ- on hästi öelnud oma spoileris nende tobetate kohtade kohta, mida ma oleks ka ise ära märkinud. Tema sõnastus on küll täiesti sobilik. :)
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas Spellbound » 06. September 2010, 19:02

Ilmar Raagi sõnavõtt EPL-is Printsi kohta oli üsna huvitav. Ise üritan varsti samuti selle lörri ära vaadata.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re:

PostitusPostitas brixxx » 05. Aprill 2012, 12:30

Ralf kirjutas:Prince of Persia fänn pole niikuinii olnud ja sealjuures tean täiesti kindlalt, et film kinodes läbi kukub ja Jake'i karjäärile viga teeb.

Kas ''Prince of Persia'' filmi on enne ka toodetud? Mulle küll film meeldib olen kolm korda vaadanud ja vaataks veel ning mina pigem just ütlen, et mulle Jake Gyllenhaal just meeldib siin filmis, veel meedib ta ''The Day After Tomorrow'' (üks lemmik filme ja seal mängib veel Dennis Quaid).

Pean tunnistama mulle meeldisid kõik tegelased ja näitlejad, aga esile tõstaks siiski Jake Gyllenhaal ja Ben Kingsley.

Ben Kingsley-lt oli jälle temale väga omane roll, kuigi siin meeldis teda veidi rohkem vaadata kui mõnes teises filmis halvas tegelaskujus kuna siin ei mõjunud ta koguaeg halva tegelaskujuna. Siiski tooks välja Ben Kingsley paar paremat filmi: ''The Assignment'' ja ''Hugo'', kus ta oli heategelane, eriti meeldib ''The Assigment''. Muideks kunagi arvasin, et Ben Kingsley on Patrick Stewart. Minu arust kõige suurem erinevus nende kahe näitleja karjääril on, et Ben Kingsley mängib üldjuhul halbu tegelaskujusid, aga Patrick Stewart häid tegelaskujusid.

Filmile hindeks annan 10/10.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Re:

PostitusPostitas Spellbound » 05. Aprill 2012, 14:20

brixxx kirjutas:Kas ''Prince of Persia'' filmi on enne ka toodetud?


Prince of Persia põhineb ju vanal mänguseerial. Filme pole varem toodetud. Pärast filmi läbi kukkumist sai Ubisoft pahaseks ja saatis stuudiod metsa. Nüüd soovitakse teha filme ka Assassin Creed`i seeriast, aga Ubisoft nõuab produktsioonis endale tohutut suurt osa ja õige ka. Kõik mängude põhjal tehtud filmid on oskamatult ekraanidele toodud. Ainult mõned vähesed nagu Silent Hill suutis rahuldada nii fänne kui ka uusi tutvujaid. Kõige haigem näide on Resident Evil, mille seos mänguga vähemalt esimese kahe osa juures (kuna ise olen kuni RE3-ni mänginud) on sama arusaamatu kui tõik, et mingit naist nimega Alice pole kunagi RE-s olemas olnudki.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Re:

PostitusPostitas brixxx » 05. Aprill 2012, 14:58

Spellbound kirjutas:
brixxx kirjutas:Kas ''Prince of Persia'' filmi on enne ka toodetud?


Prince of Persia põhineb ju vanal mänguseerial. Filme pole varem toodetud. Pärast filmi läbi kukkumist sai Ubisoft pahaseks ja saatis stuudiod metsa. Nüüd soovitakse teha filme ka Assassin Creed`i seeriast, aga Ubisoft nõuab produktsioonis endale tohutut suurt osa ja õige ka. Kõik mängude põhjal tehtud filmid on oskamatult ekraanidele toodud. Ainult mõned vähesed nagu Silent Hill suutis rahuldada nii fänne kui ka uusi tutvujaid. Kõige haigem näide on Resident Evil, mille seos mänguga vähemalt esimese kahe osa juures (kuna ise olen kuni RE3-ni mänginud) on sama arusaamatu kui tõik, et mingit naist nimega Alice pole kunagi RE-s olemas olnudki.

Kahjuks ma ei mängi mänge, vahel lihtsamaid interneti mänge mängin, eriti spordimänge. Ma ei saa eriti mänge mängida, see ajab mind väga närviliseks ja keerulised mängud ka ei istu.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 100 külalist