Dorian Gray

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas carolyn » 10. November 2010, 20:14

Dorian Gray kuulub kindlasti lemmikraamatute hulka ja kui võtta filmi ja raamatut eraldi, siis pole ka filmil viga midagi (seda enam, et filmi nägin ma ennem, kui lugesin raamatut) Kuigi nad on erinevad on mõte siiski sama ja vägagi nauditav. Minujaoks küll aga ainult ühekordselt, teisele ringile võtaks ainult raamatu.
Kasutaja avatar
carolyn
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 5
Liitunud: 09. November 2010, 21:08

Re: Dorian Gray

PostitusPostitas Pixie » 20. Detsember 2012, 13:17

Cinamoni programmi Kirjandus Kinos raames tekkis kavatsus minna antud filmi vaatama, isegi raamatu lugesin selle jaoks läbi. Muidu üldjoontes meeldis, paar asja jäid häirima ning kahjuks sealhulgas kinopublik. Nõmedad tiinekad suutsid ära rikkuda mõned dramaatilised hetked, millesse olin just kenasti sisse elanud, kui keegi hakkas lihtsalt valju häälega naerma. :pööritus: Minge arenege kuskil, palun.

Tegelasi kehastama valitud näitlejate valikuga võib rahule jääda, eriti Ben Barnes'i puhul. Henry oli raamatus palju huvitavam kui filmis. Eks raamat meeldiski rohkem, kuid minu arust pole sellised võrdlemised alati ausad. :P Maaliga seoses oleks rohkem salapära meeldinud, vähem efekte ja kähisevat häält. Dorian'i areng filmi jooksul oli arvestatav; mitmed muutused tekitasid ebaloogilisi olukordi (rong, sall), mistõttu ei saa neid heaks kiita.

7/10
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 225 külalist