Teadmine

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Soprano » 11. Juuli 2009, 23:16

Pidage joomisega ikka veidi vahet seltsimehed! Saan aru, et on suvi ja Õllesummer, aga milles Nic Cage süüdi on? :(
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Nowitzki » 11. Juuli 2009, 23:18

Nu ega see nyyd k6ige hullem film ei olnud sisu poolest.Näitlemine ja filmi l6pp on muidugi teine teema aga jh raha eest ei vaataks seda filmi.
Ja mis puudutab Cage siis jh viimastel aastatel sellised filmid nagu Bangkok Dangerous,Next,Ghost Rider jne siis ega eriti kiita just pole teda millegi eest.

5/10
Nowitzki
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1147
Liitunud: 30. Märts 2007, 19:28
Asukoht: Soome,Kotka

PostitusPostitas lostinthemist » 11. Juuli 2009, 23:44

Mulle meeldis ja kinost oli seda väga võimas vaadata, õnnetuste kohtasid ja eriti viimaseid minuteid filmist. Nicolas Cage-i näitlemine oli minu meelest parem, kui eelmistes filmides (no igal juhul parem, kui näiteks "The Wicker Man"is või "Next"is, eks?). Õnnetused olid väga muljetavaldavad ja võimsad, ja kuigi plot oli kaunis ebavajalik, arvestades, et ei saanud määratuid asju muuta, töötas hästi. Lisaks sellele oli päris meeldiv peategelast ja eriti tema poega jälgida, sest minul on ka kuulmislangus ja kannan mõlemas kõrvas kuulmisaparaati. 8) Rääkimata ka viipe keelest, mis ei ole minu jaoks sugugi võõras (eestikeelne aishiteru on veidike teistsugusem)
7,5/10

PS! Mis lõpul viga oli? Minu meelest oli just eriti kickass, et
näidati kogu linna tuhaks põlemas and all that stuff.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas Keaton » 11. Juuli 2009, 23:45

Ma ei mõista, miks kirjutatakse foorumites et hea lõpp/hea twist lõpus. See on minu jaoks sama mis spoiler. Filmi vaadates jääd ootama lõpu muudatust, selle asemel et kõik tuleks üllatusena.

Seda filmi pole vaadanud, võibolla ma eksin ning see on ootan-lõputwisti-terve-aeg-film. Siiski võiks säästa teisi sellest
Keaton
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 12
Liitunud: 11. Juuli 2009, 23:38

PostitusPostitas Rain » 11. Juuli 2009, 23:56

AvP_75 kirjutas:Mis lõpul viga oli? Minu meelest oli just eriti kickass, et
näidati kogu linna tuhaks põlemas and all that stuff.

Ei no see oli ikka jah paras killer, aga ma mõtlen seda väga lõppu. Vaadates seda esinevat pilti filmis, on selline tunne, et piiblit hakatakse otsast peale ümber kirjutama. Aadam ja Eeva jooksevad mingi puu poole ja loodavad, et saavad seal oma mädanenud õuni süüa. Liiga muinasjutulik vms.

Keaton: Ma rikun nüüd terve su tuleviku filmielamused ära. 90% filmidest on hea lõpuga. Ma usun, et nüüd ei ole sul vaja enam filme vaadata, sest ma spoilisin kõik ära. :?
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas Soprano » 12. Juuli 2009, 00:20

Keaton kirjutas:Ma ei mõista, miks kirjutatakse foorumites et hea lõpp/hea twist lõpus. See on minu jaoks sama mis spoiler. Filmi vaadates jääd ootama lõpu muudatust, selle asemel et kõik tuleks üllatusena.

Seda filmi pole vaadanud, võibolla ma eksin ning see on ootan-lõputwisti-terve-aeg-film. Siiski võiks säästa teisi sellest

Ma põhimõtteliselt ei loe foorumis nende filmide kohta, mida ise näinud pole. Vaatan ainult hindeid ja võib-olla lasen tekstist kiire pilguga üle ilma otseselt süvenemata.
/Film podcasti kuulan mõnikord kuni spoileriteni ja pärast filmi vaatamist siis lõpuni.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Keaton » 12. Juuli 2009, 12:14

Keaton: Ma rikun nüüd terve su tuleviku filmielamused ära. 90% filmidest on hea lõpuga. Ma usun, et nüüd ei ole sul vaja enam filme vaadata, sest ma spoilisin kõik ära. :?


Loeksid mu postitust näeksid et ma ütlesin hea twist mitte hea lõpp ning need on kaks väga erinevat asja.
Keaton
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 12
Liitunud: 11. Juuli 2009, 23:38

PostitusPostitas Zinera » 29. Juuli 2009, 22:05

Huvitav film, actionit täis, põnev, aga võiks filmil natukene rohkem sisu olla...Eriefekte oli mõnuga, mis mulle väga meeldis :)) Paari aasta pärast võiks uuesti vaadata, sest see ununeb peagi. Gage oli ka kuidagi rollist väljas.. Pidin filmile panema 5/10, aga hiir vääratas ja läks 8/10 :)) Eks ta siis nii peabki olema ;-) :pööritus: :))
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 240 külalist