Vasha

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Soprano » 21. Jaanuar 2009, 02:00

Jolt kirjutas:
Soprano kirjutas:Sellise jutu jaoks on msn, eksole. Kui ma tulen Vasha flmi kohta arvustusi lugema, siis mind absoluutselt ei koti, kes kelle kõrval istus. Homseks on loodetavasti need postitused siit kadunud.


Totally cracked me up laughing. Awesome!!

Vahel ma siiski soovin, et siin foorumis oleks ka repi andmise süsteem. Too on ideaalne viis ütlemaks aitäh nende naeruhetkede eest. Ma panen niigi jõhkralt offtopicut ja väikeseid kommentaare igale poole ei taha poetada. PS tundub jälle liiiiga intiimne.

Stormil on oht muutuda filmiveebi ekvivalendiks sellest, mis The Room on tundeelu käsitlevale draamale.

Oleksin võinud tegelikult Forza nime sinna sisse jätta, siis oleks olnud personaalsem ja eeskujule lähemal. oeh, millal me küll Forza ja Storm duelli näeme? Igatahes ilma nende kismata oleks foorumi elu palju igavam! repi süsteemi korral annaks nende iga vaidluse peale 10 points.

Vasha
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Forzelius » 21. Jaanuar 2009, 11:56

Geniaalne lüke oli ka hetkel lisada postituse lõppu Vasha, näitamaks, et sa ikka filmist räägid. Ka mulle valmistas su eespool avaldatud kommentaar palju nalja. rep'i värk võiks tõesti olla.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Jolt » 21. Jaanuar 2009, 12:08

Rep'il on kõva miinus ka. IMHO tegi see Planetist suht vaid väikse kliki foorumi ja takistas uue rahva pealetulemist. Või samas, ma polnud seal teab mis aktiivne kasutaja... Level teab kindlasti paremini. Ehk see oli mingi loomulik protsess, ehk on hetkel olukord teine
Lisaks tähtsustavad paljud neid punkte veidi üle ning kordi mitu puhkes suisa repisõda.

Aga väikeste, konkreetsele kasutajale, suunatud kommentaaride jaoks on suht ideaalne.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas rauls » 24. Jaanuar 2009, 00:16

Polnud viga. Huumor oli hea, kuigi tegu polnud komöödiaga. Peategelast mänginud Mart Müürisepp oli väga tore. Väga meeldis Jan Uuspõllu roll. Tema suuremeelsus, äärmine viisakus ja tõeliselt siiras olek sellises karmis ametis kukkus välja nii naljakalt. Ja Uuspõllul on selline näoilme, mis lihtsalt ajab kergelt naerma. Küll aga põnevust oleks võinud rohkem olla, sest film on oma tüübilt rohkem põnevik. Mitmes kohas häiris liigne ebaloogilisus. Kuidas need mitmed professionaalsed politseinikud ei saanud sadamas ...

Hinne: 6,5/10.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas Forzelius » 24. Jaanuar 2009, 23:27

Mis laul lõputiitrites oli? Räigelt hea. Filmi sees oli ka korraks vist.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Soprano » 24. Jaanuar 2009, 23:32

Selle lõpulaulu asemel huvitaks kõiki pigem, mida te eerikust rääkisite ja mida mees ise asjast arvas??
Forza kirjutas:Mul nägu meelde ei jäänud, sest ei osanud arvatagi, et selline inimene kõrval istub. Me isegi rääkisime sinust korraks :P
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Forzelius » 24. Jaanuar 2009, 23:42

Eerik juba avaldas oma muljed ju.
Ja mind huvitab lõpulaul, sest see oli hea!
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Soprano » 24. Jaanuar 2009, 23:45

Forza kirjutas:Eerik juba avaldas oma muljed ju.

Kus? Mis muljed? Ma sain aru, et te rääkisite midagi temast taga. Tooge kõik päevavalgele.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas hau » 24. Jaanuar 2009, 23:50

Forza ütles, et Vasha kindlasti meeldib talle. Ma vastasin, et talle meeldiks pigem Püha Tõnu. There you go.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Soprano » 24. Jaanuar 2009, 23:51

Igav.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Forzelius » 24. Jaanuar 2009, 23:52

Kui draamat lootsid, siis jah igav. Miks peaks Vasha ajal üldse eerikut taga rääkima?
eerik sa ise kuulsid?
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas hau » 24. Jaanuar 2009, 23:58

Kusjuures see pole veel kõik. Pärast seda ütles Forza: "Jep, sest ta on inanimate fuckin object."
True story.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Soprano » 25. Jaanuar 2009, 00:00

hau kirjutas:Kusjuures see pole veel kõik. Pärast seda ütles Forza: "Jep, sest ta on inanimate fuckin object."

Juba läheb! eerik ootas teid kindlasti pärast pimedas nurga taga, et teha üks verine kättemaks. Jah?
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas eerik » 25. Jaanuar 2009, 00:01

Forza kirjutas:Mis laul lõputiitrites oli? Räigelt hea. Filmi sees oli ka korraks vist.

Tiitrites oli kirjas Maia Nunes - It's a Perfect World, kuigi ma google'st midagi ei leidnud. Lõputiitrites oli igatahes nii kirjas, aga võisin ka valesti üles kirjutada.


Ja üldiselt ma teiste juttu pealt ei kuula, aga enne filmi algust trailerite ajal kuulsin küll, kuidas te seda uut Underworldi filmi halvaks pidasite ja Ben Buttonile 13 Oscari nominatsiooni ennustasite (ja 13 nominatsiooni ta ka sai!).
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Forzelius » 25. Jaanuar 2009, 00:07

hau: wtf?
Soprano: ...
eerik: mina olin see tark, kes 13 ennustas. laulu siiski ei leia kahjuks. Unborn oli aga sitt küll.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 190 külalist