Surfar, Kutt

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Surfar, Kutt

PostitusPostitas Kaido » 23. Detsember 2008, 20:39

Surfar, Kutt
Surfer, Dude (2008)

Steve Addington (Matthew McConaughey) on maailmakuulus surfar, kes saabub oma sünnikohta, Malibusse, et saaks seal surfata ja elu nautida. Kuid tema uus sponsor Eddie Zarno (Jeffrey Nordling) käsib tal digitaliseerida tema uut ruumilist surfimängu, ning kui ta seda teeb, võib ta elada tema majas ja saada kõike, mida ta hing ihaldab. Kahjuks ei võta Steve seda pakkumist vastu, arvates, et ainuke asi, mis tal vaja on, on surfamine. Kuid peale pakkumise mitte vastuvõtmist, tekivad tal uued probleemid: tal raha pole, uus sponsor teeb ta elu põrguks ning mis kõige hullem, laineid pole ja ilma laineteta, pole ka surfamist.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas Rain » 23. Detsember 2008, 21:22

Vaatasin filmi Matthew McConaughey pärast, sest Fool's Gold oli päris hea ja see näis olevat samat tüüpi film... Mulle küll meeldis, kuigi väga hea see film polnud; rohkem naljakamaid nalju oleks võinud olla ja siis oleks võinud rohkem sündmusi nagu olla :P kõik tiirles nagu ühe asja ümber "kust leida laineid" vms
7/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas Hülss » 06. Jaanuar 2009, 14:25

Viimane vend keda ma tahan näha mängimas surfarit on Matthew McConaughey. See Texase töllmokk esiteks ei sobi siia puhtalt oma paksu aksendi pärast, rääkimata sellest lollist Colgate irvest. Näitlejana pole ta mulle kunagi eriti meeldinud, kuigi filmis We Are Marshall tegi ta üllatavalt hea rolli. Imal tekst, nõrgad tegelased, klišeedest läbi imbunud idiootsus. Mul pole mitte midagi palja naisihu, ranna, reggae muusika ja kohe kindlasti mitte rohelise vastu, aga see konkreetne film on laussaast. Eriti kurb oli näha siin Scott Glenn'i ja Willie Nelson'i, viimane kes on üks tuntumaid kanepi legaliseerimise pooldajaid USAs. Lords of Dogtown>Blue Crush>......>Surfer, Dude.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist