Välk

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Jolt » 22. Jaanuar 2009, 23:09

Ma pole nii kaugemasse kavasse vaadanud, aga kui tõesti ing.keelset varianti polegi, siis on see ikka paras ports sigadust. Ise eelistan alati algset keelt kohalikule ja igale muule teiskeelsele dublaažile. Eelmise aasta Kung Fu Pandat meenutades... kes suudaks Ian McShane'i osa võrdväärselt eesti keeles esitada? Traileri põhjal tundus Travolta Bolt'na väga sobilik.
Ma loodan, et midagi sellist ei teha Coraline'i puhul. See oleks blasphemy!!! Up! võiks ka ikkagi originaalkeelsena jõuda, too pahura vanamehe hääl tundub liiga spetsiifiline... Monsters VS Aliens'i elaksin emakeeles üle, aga eeeeelistaks ing keelt, palunaitäh.

Ohh well, tegelikult vaatasin ma tolle just emakeeles ära ja mind ei päästaks ka see, kui oleks tulemas mingid ing keeles nägemise võimalused. Teist korda seda filmi kinno vaatama ei viitsi minna. 3D (kõiksugused sõrestikud eelkõige on vägaväga muhedad) oli aga väga positiivne kogemus, My Bloody Valentine 3D saab midagi ekstralahedat olema (Avatari kohta kehtib sama ja veel palju enamat, ilma ütlematagi). Tahaks väga näha, kuidas see reaalselt filmituna toimib.
Film ise aga oli üksjagu lapsik... ma olen viimasel ajal vaadanud vaid selliseid animatsioone, mis pakuvad midagi ka täiskasvanutele. Toda ma niivõrd perefilmiks ei julgeks nimetada. Eelkõige lastekas siiski. Komöödia osa oli aga tasemel, Sarvik on tõsiandekalt kirjutatud/kujutatud tegelane.
Kõige nõrgem lüli oligi tegelikult eesti keel. Mõned dialoogikatked kõlasid ikka nii juustuselt, et võttis hamba krigisema. Tõlkisin peas ing keelde ja tundus palju muhedam.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Soprano » 22. Jaanuar 2009, 23:17

Mul pilet reedeks (juba homme) 14:20. Ei taha eesti keelt, aga pole muud valikut :(
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Hülss » 22. Jaanuar 2009, 23:35

Kui eesti keeles, siis jääb mul kinos vaatamata. Mul muidugi hea meel, et kohalikud näitlejad saavad sellega lisaraha teenida, aga originaalversioon peab alati jääma eesti ja vene keele kõrvale. Dubleeritud versioon ei saa olla kunagi originaalist parem. See oleks nagu klient lepiks Adibas tossudega Adidas'te asemel.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas eerik » 23. Jaanuar 2009, 00:25

Hülss kirjutas:Kui eesti keeles, siis jääb mul kinos vaatamata. Mul muidugi hea meel, et kohalikud näitlejad saavad sellega lisaraha teenida, aga originaalversioon peab alati jääma eesti ja vene keele kõrvale. Dubleeritud versioon ei saa olla kunagi originaalist parem. See oleks nagu klient lepiks Adibas tossudega Adidas'te asemel.

Siis jääd ka 3D elamusest ilma!
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas lostinthemist » 23. Jaanuar 2009, 01:14

eerik kirjutas:
Hülss kirjutas:Kui eesti keeles, siis jääb mul kinos vaatamata. Mul muidugi hea meel, et kohalikud näitlejad saavad sellega lisaraha teenida, aga originaalversioon peab alati jääma eesti ja vene keele kõrvale. Dubleeritud versioon ei saa olla kunagi originaalist parem. See oleks nagu klient lepiks Adibas tossudega Adidas'te asemel.

Siis jääd ka 3D elamusest ilma!


Ma arvan, et ta saab selle 3D elamuse "My Bloody Valentine"i vaadates kätte. Kurb, et inglisekeelset versiooni kinodes pole. Parasjagu on mul tutvusringkonnas inimesi, kes on kurdid ja tahavad seda filmi vaatama minna. Ja ma ei kavatse ka just eestikeelset versiooni vaatama minna.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas Spellbound » 23. Jaanuar 2009, 01:25

Mind üldiselt häirib eestikeelne dublaaž animatsioonidel. Inglise keeles kõlavad teatud laused ka naljakamana. Originaalsed osad on alati paremad. Ei no miski ei asenda Travoltat lihtsalt.Tahaks tohkem tema häälekest kuulata :)
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Hülss » 23. Jaanuar 2009, 12:46

eerik kirjutas:Siis jääd ka 3D elamusest ilma!


Kahtlemata. Kahju, sest pole siiani ühtki 3D filmi vaatama läinud ja nüüd tekkis esimest korda lausa tahtmine minna. Kui ma midagi muud vaatama ei lähe, siis Cameroni "Avatar" on kindel laks.

AvP_75 kirjutas:Ma arvan, et ta saab selle 3D elamuse "My Bloody Valentine"i vaadates kätte.


Seda filmi ma ei plaani vaatama minna. Lavastaja ning näitlejad ei tõmba kohe mitte. Originaal siiani nägemata.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas eerik » 01. Veebruar 2009, 20:19

Jolt kirjutas:Ma loodan, et midagi sellist ei teha Coraline'i puhul. See oleks blasphemy!!! Up! võiks ka ikkagi originaalkeelsena jõuda, too pahura vanamehe hääl tundub liiga spetsiifiline... Monsters VS Aliens'i elaksin emakeeles üle, aga eeeeelistaks ing keelt, palunaitäh.

Kui "Coraline" eesti keelde dubleeritakse, siis ingliskeelsest linastusest võid unistada. Plaza's on ainult kaks 3D ekraani, ühte läheb eesti- teise venekeelne. Loodetavasti suudetakse investeerida ka teiste saalide uuendamisesse. Kahe 3D ekraaniga Plaza muidu 2009. aastat üle ei ela. Liiga palju filme tuleb.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas rauls » 01. Veebruar 2009, 22:17

Mul jääb "Bolt" kinos nägemata puhtalt sellepärast, et see dubleeritud on. Tavaliselt ikka aastas paari animatsiooni käin suurelt ekraanilt kaemas. Bolt pidi see aasta üks kahest olema.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas Soprano » 16. Veebruar 2009, 16:22

...
Tubli animatsioon. Pisarakiskuja lennuka actioniga ja mõnusa huumoriga. Tuvid ja hamster varastasid kõik oma stseenid. Kandideerib isegi Oscarile, mille muidugi Volli ära napsab. Poster on ainult kohutav!

7/10
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Kidd » 16. Veebruar 2009, 22:33

Ei ütleks, et mingi super hea teos, aga siiski mõningad päris head naljad olid.

6/10
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas Ralf » 17. Veebruar 2009, 00:16

Huvitav, et alles nüüd kõik märjaks läinud selle 3D peale, ma vaatasin CC Plazas juba mitu aastat "Spy Kids 3D"-d nende prillidega ja piletihind oli ka tavaline. Usun, et nüüd on see tehnoloogia kõvasti arenenud, aga eks tookord oli ka antud film kõva elamus. Pärast telekast tavaversiooni nähes hoidsin oma epilepsiahoos oksekotti spasmi poolt kokkusurutud rusikas ja karjusin emme järele kui Sylvester Stallone oma transformer kostüümiga maailma hävitada üritas.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Forzelius » 17. Veebruar 2009, 00:18

Prillid hoopis teistsugused ja elamus samamoodi kui 3 aastat tagasi oli.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas eerik » 17. Veebruar 2009, 07:43

Tehnoloogia on hoopis teine.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Soprano » 17. Veebruar 2009, 08:05

Nüüd on digitaalprojektorid ja filmid digitaalsel kujul. Spy Kids 3D oli tavalisel filmilindil.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 63 külalist