Star Wars: Kloonide sõjad

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Star Wars: Kloonide sõjad

PostitusPostitas Soprano » 08. September 2008, 20:33

Star Wars: Kloonide sõjad
Star Wars: The Clone Wars (2008)

Noor keevalise loomuga jedi-rüütel Anakin Skywalker, tema kogenud ja tasakaalukas õpetaja Obi-Wan Kenobi ning kaunis Padmé Amidala on eesliinil tervet galaktikat raputavas võitluses hea ja kurja vahel. Salakavalad kurikaelad, keda juhivad Palpatine, krahv Dooku ning kindral Grievous, sooviva allutada kogu galaktika enda võimule. Panused on kõrged ning kogu universumi saatus on kartmatute jedi-rüütlite kätes. Pöörased seiklused viivad neid meeletutesse lahingutesse ning uute jahmatavate avastusteni.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Star Wars: Kloonide sõjad

PostitusPostitas Kidd » 09. September 2008, 09:23

Tähesõjad on tore asi, aga ma ei saa aru, miks oli üldse vaja sellest praegu multikas teha? Alles tehti ju täiesti korralik film. :?
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas Jolt » 09. September 2008, 10:30

Animatsioon kui meedium toimub Star Warsi universumis ülivägahästi. Vaata sellist asja nagu Star Wars: Clone Wars. Tollest saab aimu, kuivõrd palju on veel ekspluateerimata teemasid.

Mis puutub aga tollesse uude arvutianimatsiooni siis, nii palju kui ma arvustusi lugenud olen, tundub p*sk puhtal kujul. Ajaliselt positsioneerib ennast väga piiratud raamidesse ning tõmbab seega krampi nagu mustkunstitrikk, mis lõppeb assistendi poolekssaagimisega. Heal juhul tuletab jälle meelde, et kuivõrd muhedaid asju Lucas oma hiilgeajal craftide suutis.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas LiveForThis » 13. Mai 2009, 15:24

5/10
Polnud suurem asi. Pigem ebavajalik, aga see on ju ikkagi Star Wars, nii et täiesti vaadatav.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 107 külalist