Karistaja: Sõja tsoon

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Karistaja: Sõja tsoon

PostitusPostitas Zinera » 31. Juuli 2008, 17:19

Karistaja: Sõja tsoon
Punisher: War Zone

Tegeledes oma ühe-mehe sõjaga maailmas oleva kurjuse vastu, leiab halastamatu rahvakaitsja Frank Castle (Ray Stevenson) endale uue vaenlase jõugujuhi Billy Russoti näol, keda ta karistab eriti julmalt, moonutades teda võikalt ning kes pärast lööb kättemaksu ihas kampa JigSaw'iga.
Karistaja peab põgenema valitsuse eest ja ta peab võitma JigSaw'i kokkupandud armee, et kurjus ei jääks karistamatta...

Täielikku tutvustust loe siit.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas Soprano » 08. Veebruar 2009, 22:17

Tulebki kinno :))
3/10
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas LiveForThis » 08. Veebruar 2009, 23:24

Jigsaw :pööritus:
Ei tea, kas mõtted said otsa?
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 09. Veebruar 2009, 00:27

Mida sa silmas pead? Tuletaks meelde, et Jigsaw on seitsmekümnendatest pärit koomiksikurikael.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas LiveForThis » 09. Veebruar 2009, 02:12

Ei ma lihtsalt tõin siin võrdlusi Saw filmidega.
Aga kui nüüd mõelda, siis Punisher pärineb ju koomiksist ;-)
Nii et minu ütlus mõtete otsa saamise kohta ei tohiks üldsegi paigas olla :P
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ronet » 09. Veebruar 2009, 07:19

Esimene osa Thomas Janega oli super.
Ootasin järge suure huviga, kuni sain teada, et peaosas on nüüd Ray Stevenson. Näitleja vastu mul pole midagi, kuid lihtsalt..

Aga eks ma vaatan selle siiski ära kui dvd tuleb. Marvel siiski ju. : )
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas kyky89 » 16. Märts 2009, 09:00

minu jaoks oli igav film,aga see kõigest minu arvamus
kyky89
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 41
Liitunud: 04. August 2008, 02:28

PostitusPostitas Kidd » 03. Aprill 2009, 18:19

Lambitrikk oli vähe totakas, aga muidu polnud viga, vähemalt vahetati korralikult salvi ja kanti kuulivesti. Võitis ikkagi toore jõuga, mitte mingi chinese woodoo´ga. Vaataks vähemalt 1 korra veel.

8/10
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas Hülss » 19. Aprill 2009, 23:46

Soprano kirjutas:Tulebki kinno :))
3/10


Please. :pööritus:

Sina ja Ralf oma idiootselt madalate punktidega.

Midagi analoogset oleks oodanud Max Payne'ilt; John Moore ja Beau Thorne võiksid üleüldse tutvuda action-filmidega. Max Payne oleks võinud õppust võtta eelkõige filmidelt nagu Dead Sentence ja Sin City, ka War Zone'ist võib ühtteist kõrva taha panna. Punisher 2'te vaadates mul ei hakanud igav, aga paraku esineb siin omajagu idiootsusi ja muid puudujääke. Üht on siin küllaga ja see on haiglases koguses kuulirahet, verd ja kehaosi lendamas igas võimalikus suunas. Kui sellises koguses märulit oleks suudetud pakkuda Max Payne'is, siis ma oleks temaga juba enam-vähem rahule jäänud, muudest vigadest hoolimata. War Zone ei võta ennast tõsiselt ja see on juba pluss omaette, selliselt koomiksifilmilt pole vaja rohkem lootagi.

6/10
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Soprano » 20. Aprill 2009, 00:49

Hülss kirjutas:
Soprano kirjutas:Tulebki kinno :))
3/10


Please. :pööritus:

Sina ja Ralf oma idiootselt madalate punktidega.

Max Payne - 2
Hitman - 2
Punisher: War Zone - 3

I rest my case. Ralf andis muide 7.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Ralf » 20. Aprill 2009, 01:24

Mulle läks peale küll. Lootsin, et keskendutakse vähem korraliku või siis vähemalt usutava loo serveerimisele, antakse kentsakale dialoogile valu ja antakse lihtsalt mahedat paugutamist, aga muidu oli korralik b-märul. 7/10 jah!
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Hülss » 20. Aprill 2009, 03:14

Soprano kirjutas:Max Payne - 2
Hitman - 2
Punisher: War Zone - 3

I rest my case.


Nendest kolmest on tunduvalt TUNDUVALT halvemaid filme. Disaster Movie oleks siis näiteks -3/10 vä ? Max Payne ja War Zone'i suurimaks vaheks on see, et esimese ajal võib magama jääda, aga teist vaadates suudad vähemalt silmi lahti hoida.

Soprano kirjutas:Ralf andis muide 7.


Tean, mõtlen üleüldse. Ralfi arvamusega olen laiaslaastus ka nõus.

Hitman ja Max Payne'ile suudaksin ma anda miinimum 4/10, sest ma tean, et on tehtud HULGA SITEMAID FILME. Miinuspunktidega ma filme ei hinda. Kui võrdlete oma arvustatud filme punktidest 1-5/10, siis paratamatult märkate seal teatud ebakõla. Hindamissüsteem kaotab seejuures oma tähtsuse.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Soprano » 20. Aprill 2009, 03:18

Mul on hindamine korras, miinuseid ma ei pane. 1/10 olen blogi tegemise ajast kahele filmile andnud. Disaster Movie't pole näinud, aga Epic Movie'le andsin 2... mitte 1. Mulle olid Max Payne ja Hitman lihtsalt täiesti vastukarva. Alla nelja hindan üldiselt harva. Kõik oleneb muidugi filmidest eelkõige.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Jolt » 20. Aprill 2009, 10:24

Ou snap! Juba puhtalt selle vaidluse olemasolu tõestab fakti, et Punisher on Max Payne in the Eye'st vähemalt 2x parem.
Minu meelest on hindamisskaala paratamatult äärmistest otstest veidi rohkem eksponentsiaalne, kui lineaarne. Lisaks sellele on iga inimese hinnangud suhtelised, võrrelda saab ju vaid sellega, mida on kogetud.

Hülss, kuidagi ei saa nõus olla väitega, et koomiksifilmist ei ole vaja enamat eeldadagi. Veidi läbikulutatud argument juba, aga... peale TDKd ja Iron Man'i ei ole usutav väita nagu koomiksmaterjal lihtsalt ei allukski muljetavaldamale käsitlusele.
Punisher'l, koomiksina, on olnud väga väärt kirjutajaid ja mõndasid lugusid kiidetakse küllalt kõval häälel. Ise ei tea kaasa hõigata, pole lugenud - superkangelaste koomiksid pole senini huvi tekitanud. Punisher peaks tegelasena olema täiesti normaalse eelarvega väga korralikuks filmiks vändatav. Moraalseid dilemmasid, mida analüüsida, peaks ka küllalt olema. War Zone'gi üritas tolle salaagendi teemaga veidi intrigeerivamat ja mõistust stimuleerivamat sisu arendada. Fail oli aga täiesti selge.
War Zone'i imemise peamine põhjus tulebki sellest, et see script on ju täitsa shit awful. Peategelane, kes pobiseb kogu filmi jooksul 20 lauset on õnnistus vaid seetõttu, et iga kord kui mingit dialoogi püütaksegi arendada paneb see silmad pöörlema. Enamus osatäitmisi on valusad vaadata ja kaugelt mitte piisavalt nendest pole teadlikult over the top'd. Mida rohkem õlut sisse tankida, seda kergem on seda filmi taluda. Nii et suht ideaalne meesteõhtuks, muidu aga pigem mitte.

Väidan enda meelest küllalt objektiivselt, et tegu pole mitte ühegi võimaliku standardi alusel hea filmiga. Hindamisele lisandub aga veel üks komponent ja see on nauditavus. Ning too pole paratamatult argumenteeritav, võrreldav, vaidlustatav ega objektiivne. Ja seetõttu ei maksa teiste hinnangute peale ägestuda (see on nõuanne mulle endale, mõned irvitavad :D :)) ;-) kaaskasutajad hindavad vaid nauditavuse alusel ja see paneb päris tihti silmad lae suunas pöörlema).
Minu jaoks isiklikult on Punisher: War Zone nauditav õllefilm, kus mittetahtlik komöödia ja erakordselt jõhkrad - kuid andekad - tapmised korvavad olematu loogika, halva (ja jälle, enamuses olematu - õnneks) dialoogi ja kesised osatäitmised.
Kasutaja avatar
Jolt
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2207
Liitunud: 12. Juuni 2007, 12:02

PostitusPostitas Hülss » 21. Aprill 2009, 11:27

Jolt kirjutas:Hülss, kuidagi ei saa nõus olla väitega, et koomiksifilmist ei ole vaja enamat eeldadagi. Veidi läbikulutatud argument juba, aga... peale TDKd ja Iron Man'i ei ole usutav väita nagu koomiksmaterjal lihtsalt ei allukski muljetavaldamale käsitlusele.
Punisher'l, koomiksina, on olnud väga väärt kirjutajaid ja mõndasid lugusid kiidetakse küllalt kõval häälel. Ise ei tea kaasa hõigata, pole lugenud - superkangelaste koomiksid pole senini huvi tekitanud.


Nagu ütlesin, "selliselt koomiksifilmilt", üldises mõistes ei saaks selle väitega enam keegi nõus olla. Lisaks ei pakkunud, mäletamist mööda, ka esimene Punisher mingit sügavat lugu, vaid pigem head möllu. Kättemaksulood on üleüldiselt tõestanud, et nendest saab vägagi häid filme vändata, põhinevad siis koomiksitel või mitte. Kindlasti oli ka Punisher koomiksina sügavam, kui seda kaks filmi on siiani tõestanud, kuid see on ainult oletus minu poolt, sest ka mina pole neid lugenud.

Jolt kirjutas:Väidan enda meelest küllalt objektiivselt, et tegu pole mitte ühegi võimaliku standardi alusel hea filmiga. Hindamisele lisandub aga veel üks komponent ja see on nauditavus. Ning too pole paratamatult argumenteeritav, võrreldav, vaidlustatav ega objektiivne. Ja seetõttu ei maksa teiste hinnangute peale ägestuda.


Heaks filmiks ei saa teda kindlasti pidada, aga antud film ei võta end tõsiselt, erinevalt Max Payne'ist ja Hitman'ist, ning seega ei võta ka mina teda tõsiselt. Minu antud 6/10 on pigem teeviidaks ja võibolla ka rohkem protestiks, mitte võrduv kui "hea filmiga". Ägestuma panevad mind ebaõiglaselt madalad hinded, on siis film subjektiivselt sitt või mitte. Hindamissüsteem 1-10 kaotab oma mõtte, kui subjektiivsusest hoolimata ei suudeta filme omavahel võrreldes (nö looking at the big picture) neid objektiivselt hinnata või seda vähemalt üritada. Loomulikult hindan ka mina filme oma künka otsast vaadates, aga üritan seejuures olla võimalult aus ja õiglane. Oma vigadele vaatamata pakub War Zone nauditavat actionit ja tõeliselt leidlikke tapmis-stseene. Fun and cheesy.

Kõige madalam hinne, mida suudaksin talle panna on 4.5/10, aga see poleks enam aus minu arvates. Eriti kui ma Max Payne'i meelde tuletan. Ma vaatan neid hindeid kui kategooriaid ja kategooria 3/10 oleks tulvil filme, mis pole nauditavad ja War Zone'is on subjektiivsusest hoolimata külgi, mis on vägagi nauditavad. Nauditavus on loomulikult subjektiivne, aga minu ja Ralfi arvamusest hoolimata, näitab War Zone ennast actioni ja tapmis-stseenide küljest väga hästi.

Jolt kirjutas:Minu jaoks isiklikult on Punisher: War Zone nauditav õllefilm, kus mittetahtlik komöödia ja erakordselt jõhkrad - kuid andekad - tapmised korvavad olematu loogika, halva (ja jälle, enamuses olematu - õnneks) dialoogi ja kesised osatäitmised.


Täpselt, see lause võtab ideaalselt kokku minu arvamuse selle filmi suhtes.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 198 külalist