Karistaja: Sõja tsoon

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Ralf » 13. Juuni 2010, 16:20

Hülss kirjutas:Sina ja Ralf oma idiootselt madalate punktidega.

Mis puutub mu hindamisse, siis tihtilugu olen karmim, kui tegu on hea arvutimängu või koomiksi ekraniseeringuga või kui film on taevani kiidetud ja mulle lihtsalt ei meeldi. Näiteks "Up"-ile oleks ma võinud juba ainuüksi suurepärase animatsiooni eest vähemalt 4-5 anda, kuid tõsiasi, et tegu oli Pixari arvutianimatsiooniga, mida pole praktiliselt keegi maha teinud, ja tegelikkuses polnud see midagi nii erilist, mõjutas hinnet negatiivsuse suunas.

Kui "A Serious Man" oleks olnud mõne suvalise uustulnuka lavastajadebüüt, oleks ma seda samamoodi leebemalt hinnanud. Oleks "Up" olnud DreamWorksi arvutianimatsioon, mille Rotten Tomatoes'i skoor ei ole 98% ja mis ei ole IMDb Top 250 nimekirjas kohal #82, oleks ma sellesse ka tunduvalt leebemalt suhtunud. Ja sama on "Max Payne"-iga. Oleks tegelastel teised nimed ja kui film ise poleks otseselt mängu ekraniseering, poleks ma sellele 2/10 lajatanud.

Mis puutub "Punisher: War Zone"-i, siis too meeldib küll väga. Niivõrd nauditav juustune ja jõhker märul. Ega ju igas filmis näha saa, kuidas saltoga ühelt katuselt teisele hüppav nolk aegluubis rocket launcheriga õhku lastakse.

Muide, filmis kasutab Castle üht väga lahedat relva, mis imfdb sõnul kannab nime Smith & Wesson 500 Magnum Revolver. Päris tase püss paistab olevat.

Pilt
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Rain » 21. Juuni 2010, 18:08

Märul oli päris hea ja ... ega seal midagi muud polnudki. Kuul kuuli järele, mul hakkasid kõrvad juba röökima, selline tunne nagu traktoriga oleks sõitnud, kohe arusaadav, et filmi tegijad ei koonerdanud tulistamisstseenidega. :)
Film ise oli sääne keskmine, märul oli ka sääne piisavalt hea, aga vahest tundus, et oldi natukene üle liialdatud selle märuliga....
Punisher oleks võinud ikkagi Thomas Jane olla, ta oleks rolli paremini sobinud ja võib-olla isegi filmi paremaks teinud.
6/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 105 külalist