Filmifriik

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Filmifriik

PostitusPostitas Kaido » 24. Juuni 2008, 23:53

Filmifriik
Film Geek

Scotty on erakust filmifriik, kes töötab kohalikus videolaenutuses. Filmid ongi kogu tema elu. Hommikul ärgates ta sööb ja läheb tööle. Peale tööd läheb koju ning vaatab hiliste õhtutundideni filme. Vabal ajal tegeleb ta oma veebilehega, mida keegi kahjuks peale tema enda ei külasta. Sinna kirjutab ta filmiteemalisi esseesid ning ülevaateid, arvustusi ja soovitusi. Ta ei tea muust maailmast midagi, ainult filmid ja filmid. Kuid tema armastus filmide vastu on nii suur, et kõik peavad teda imelikuks ja ühel päeval jääb ta lihtsalt oma töökohast ilma. Uut tööd ja oma kohta siin elus on aga väga raske leida…

Ülevaate kirjutanud: rezpekt

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas eerik » 25. Juuni 2008, 00:32

“Film Geeki” puhul on tegemist väga madala eelarvega indie filmiga. Ma küll teiste arvamusi selle filmi kohta väga ei lugenud, kuid loosunigtest plakatite ja dvd kujunduse peal jäi silma, et seda samastatakse nii Clerks.-i kui ka Napoleon Dynamite-ga. Kindlasti sarnasusi on mõlemaga, kuid Film Geek jääb neile mõlemale kõvasti alla. Ja seda igas mõttes. Nalju ma sealt enda maitse järgi nii väga ei leidnud, parimal juhul võttis veidi muigama. Kuna filmi stsenarist ilmselt teab headest filmidest nii mõndagi, siis oleksin siit oodanud ka veidi paremat stsenaariumi. Näitlemistööd polnud ka kõige paremad, kohati isegi vastikud ning halvad, kuid selle võib andeks anda. Tegemist ju siiski suhteliselt amatöörfilmiga. Suurematele filmisõpradele kindlasti on palju “äratundmisrõõmu” ning enesesamastamist peategelasega. Mind jättis siiski küllaltki külmaks ning uuesti ma seda filmi ei vaataks. Meelelahutus siiski.

Hinne 3 (rahuldav)

http://eerik.twstr.ee/2008/06/23/film-geek-2005/
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 66 külalist