Salatoimikud: Ma Tahan Uskuda

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Salatoimikud: Ma Tahan Uskuda

PostitusPostitas Zinera » 19. Juuni 2008, 11:41

Salatoimikud: Ma Tahan Uskuda
The X-Files: I Want to Believe

Filmi tegevus toimub kuus aastat peale seriaali lõppu ja see keskendub selgeltnägijale, kes arvab, et näeb nägemusi, mis Jumal talle saadab, aga Mulderil(David Duchovny) ja Scully'l(Gillian ANderson) on kahtlus, et selle taga on kõike muud, kui Jumal.
Mulder jätkab oma teekonda tõe suunas ja Scully jääb teda toetama. Selle filmi käigus arenevad Scully ja Mulderi suhted hoopis teises suunas, kui seda oli esimeses filmis ja seriaalis.


Täielikku tutvustust loe siit.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas kbong » 19. Juuni 2008, 17:20

DO WANT!
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Hülss » 20. Juuli 2008, 00:48

See film on kindel laks, eelmine meeldis ja ka seriaali sai kunagi palju vaadatud. Teine osa paistab olema tagasihoidlikum ja seda mitte ainult treileri põhjal otsustades. IMDB näitab, et eelarve oli kõigest $35,000,000; ütlemata väike summa Hollywoodi standardil.

Kuulsin, et stsenaariumit ei lubatud Anderson'il ja Duchovny'l koju kaasa võtta. Kõik olid sunnitud seda lugema kinnises ruumis kaamera valve all. Loodetavasti on see salatsemine õigustatud, et ka film oleks siis üllatava sisuga.

Ja miks ükski Eesti telekanal ei või näidata X-Filesi kordusi ? Eriti TV6, kus valitseb tõeline saast programm, a la Tähevärav SG-1, Kodu keset linna, Kutsuge Cobra 11 ja äärmiselt aegunud Kolmas kivi Päikesest. Seks ja linn sobib pigem Kana 11 rivistusse. Ma võin kihla vedada, et TV6'e vaadatavus tõuseb, kui X-Files eetrisse läheb. ;)
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Jussu » 01. August 2008, 13:30

Kunagi kui vist TV3 veel X-Filesi näitas sai seda isaga iga nädal vaadatud.

Mitmed räigemad juhtumid on siiamaani eredalt meeles.
(Tubakasuitsuga levivad tubakamardika munad, mis sissehingamisel kopsus kasvama hakkavad ja lõpuks ronivad täiskasvanud mardikad kõri kaudu välja.. või kuskil metsas puude sees elavad putukad, kes inimesed jõhkrasse kookonisse punuvad ja siis neid tasapisi nosima hakkavad jne jne..)

Väga sünge ja lummav sari..loodan väga, et film oleks tasemel. :)
"All you need for a movie is a girl and a gun."
Kasutaja avatar
Jussu
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 258
Liitunud: 16. Märts 2008, 00:42
Asukoht: Tallinn, Kadriorg

PostitusPostitas bpuhnja » 01. August 2008, 13:39

Minu jaoks kõige meeldejäävam ja samas ka kõige õudsam osa oli see, kus väike neegripoiss kellel jalgu polnud sõi ennast paksude inimeste sisse ja siis elas seal mingi hetk. Kontrollis neid vms. Ta nagu llikus mingi vana rula peal millel rattad krigisesid ja siis kui ta oma saaki jahtis oli kuulda ainult kriginat. ÕEh. jube värk

Üritan lähiajal kinno jõuda.
Kasutaja avatar
bpuhnja
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 94
Liitunud: 16. Juuli 2007, 23:27

PostitusPostitas LiveForThis » 02. August 2008, 01:36

X-files on jah minugi jaoks see nn. lapsepõlve(kui ma nii öelda saan) lemmiksari.Igal õhtul jälgisin seda.Pärast oli hirm nahas :D
Aga see oli ammu.

Esimene X-Files oli täpselt samas vaimus nagu oli seda sarigi.
Arvata on et teine osa tuleb veelgi parem,sest lavastajaks Chris Carter ja puha :) .

Ei tea kas vana hea ahelsuitsetaja ka tagasi tuleb?
Tahaks loota et tunnusmeloodia on ka filmi lisatud

Kindlamast kindel et lähen kinno vaatama.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Kidd » 02. August 2008, 01:52

Algus oli ülikõva, viimased hooajad sakkisid juba täiega, kiskus poliitikaks kätte. Loodan, et film ei peta lootusi.
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas Zinera » 02. August 2008, 07:54

See on film, mida peab kindlasti vaatama, ootan väga, et ükskord juba kinno saaks, x-files ju üks minu lemmikumaid seriaale üldse ;-)
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas Priit » 02. August 2008, 09:47

Muide, ma ei tahaks norida, aga eesti keeles ei ole filmi pealkirjadel läbiv suurtäht kombeks.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Zinera » 02. August 2008, 09:56

Priit kirjutas:Muide, ma ei tahaks norida, aga eesti keeles ei ole filmi pealkirjadel läbiv suurtäht kombeks.


ma lihtsalt pidin suure tähega panema, et paremini silma paistaks, kui vaimustus üle läheb võin korralikuks muuta :))
või siis kui keegi tõesti käsib :pööritus:
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas Ralf » 02. August 2008, 12:11

bpuhnja kirjutas:Minu jaoks kõige meeldejäävam ja samas ka kõige õudsam osa oli see, kus väike neegripoiss kellel jalgu polnud sõi ennast paksude inimeste sisse ja siis elas seal mingi hetk. Kontrollis neid vms. Ta nagu llikus mingi vana rula peal millel rattad krigisesid ja siis kui ta oma saaki jahtis oli kuulda ainult kriginat. ÕEh. jube värk

Üritan lähiajal kinno jõuda.

Oh, düüd. "Badlaa" kaheksandast hooajast. See traumatiseeris mind ka pikaks ajaks. Hiljuti kui sõbranna juures käisin, kel kõik hooajad DVD-l olemas, palusin spetsiaalselt, et me seda osa vaataksime. Ikka oli õudne. :D

Flukeman ja teised tondid mind ei hirmutanud, see jalgadeta poiss aga küll...
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Nowitzki » 02. August 2008, 21:27

Sai siis täna vaatamas käidud ja yhtlasi oli see esimene film mille pärast julgesin jätta soome kino kassase 9eurot

SPOILER!!!!!

Aga film ise valmistas yksjagu petumuse esiteks sellised näitleijad nagu Xzibit ja Amanda Peet ei sobinud kohe kuidagi siia filmi,teiseks Salatoimikute sari jäi mulle meelde ja saavutas minu lemmik tv sarja koha just sellega et uuriti paranormaalseid nähtusi nagu UFO-d,kummitused ja igasugused koletised aga selle filmi puhul oligi ainuke paranormaalne kysimus vast see kas see Joseph on selgetnägija v6i ainult teeskleb seda,see et need mehed panid kokku nn "frankesteini"(nagu filmi l6pus ajalehe artiklis ka kirjas oli) ei jätnud kyull mingi väga yleloomuliku muljet ja negatiivseks pooleks oli minu jaoks see et Mulder Ja Scully oli paar,minu jaoks rikus see juba filmi päris k6vasti ära.

Aga kuna X-Files on minu jaoks siiani läbi aegade paim tv sari siis vanade tegelaskujude taas ekraanil nägemine oli minu jaoks väga r66mustav ning pinget hoiti kogu filmi päris hästi yleval ning v6tes arvesse et filmi tegemisele kulus ainult 20-30mil dollarit saad maha päris korraliku filmiga.



6,5/10
Nowitzki
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1147
Liitunud: 30. Märts 2007, 19:28
Asukoht: Soome,Kotka

PostitusPostitas lostinthemist » 03. August 2008, 23:37

Käisin eile filmi vaatamas ja traileri järgi ootasin müstilise teemaga filmi. Paraku aga pidin pettuma. Filmi esimene pool oli hea, ülejäänud pool enam mitte. Üsna tihti kippus igavaks minema ja nn lõpplahendus ei meeldinud. Hea oli siiski Mulderit ja Scully't näha. Esimene The X-Files'i film oli parem, tho.
6/10
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas Kidd » 29. August 2008, 19:49

Film pettis lootusi, oleks oodanud midagi sisukamat ja paranormaalsemat.

5/10
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas Zinera » 04. September 2008, 21:34

ja mis see veel oli? :))

ma lootsin ufosid ja ma ei tea mida, sarnast esimesele filmile võibolla ja siis tuli hoopis teine värk, oli küll huvitav aga siiski, sobis rohkem seriaali episoodiks, kui omaette filmiks.... :(

5/10
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 144 külalist