Uskumatu Hulk

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Gang-pae » 10. Juuni 2009, 16:09

Ei ütle, et halb oli. Täitsa hoogne ja meelelahutuslik lastefilm, aga Hulk, kui tegelasena, ei lähe eriti peale. Norton ka millegi erilisega ei hiilanud ja terve film oli üks klišee. Kuid nagu öeldud - tore lastefilm.
Kasutaja avatar
Gang-pae
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 576
Liitunud: 01. Jaanuar 2009, 23:58

PostitusPostitas Spellbound » 10. Juuni 2009, 16:58

Gang-pae kirjutas:Ei ütle, et halb oli. Täitsa hoogne ja meelelahutuslik lastefilm, aga Hulk, kui tegelasena, ei lähe eriti peale. Norton ka millegi erilisega ei hiilanud ja terve film oli üks klišee. Kuid nagu öeldud - tore lastefilm.

Sellepärast Ang Lee oma parem ongi. See ei olnud niivõrd klišeesid täis topitud.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Gang-pae » 10. Juuni 2009, 17:13

Ang Lee oleks võinud mõne teise super(koomiksi)kangelase võtta või veel parem - ise välja mõelnud ja siis peaaegu samasuguse draama loonud.
Hulkiga tahaks seda madinat näha nagu ka seda Nortoni omas oli, aga muidu täideti lihtsalt tekstülesannet, kus tuli puuduvad laused panna. Ülejäänu oli juba ette kirjutatud.
Kasutaja avatar
Gang-pae
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 576
Liitunud: 01. Jaanuar 2009, 23:58

PostitusPostitas LiveForThis » 19. August 2009, 11:54

Tavalise USA möllufilmi mõõtu film. Norton ja Roth on muidugi kaks väga lahedat näitlejat. Eriti veel Norton, keele roll oli täiesti kõlbulik ning sama oli ka Rothiga. Hulki ja oranži hullu CGI oli väga tavaline ja riivas kenasti silma. Rothil oli mõnus psühho olek kogu filmi aja, kuid tema oranž kehastus polnud midagi erilist. Action oli korralik ja meelt sai lahutada, aga kõik oli niivõrd hästi paigas, et rohkem paigas ei saanudki olla. Polnud pinget ega omapära. Just see oli Ang Lee Hulkis olemas.
Täiesti nõme on see rebooti teema. Publik ei saanud kärtsu ja möllu ning kõik halavad nagu ratta peal. Ja siis tulevad teadjamehed ja ütlevad, et teeme kõik otsast peale ehk siis raha, raha, ja veel rohkem raha.
6/10
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Erikpoiss » 22. August 2009, 12:21

Vändatakse muudkui uusversioone.... :? Tore kui kellelegi meeldib , mul on eelarvamused juba vanematest osadest mida saksa kanalitel leierdas.
Erikpoiss
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 8
Liitunud: 21. August 2009, 13:41

PostitusPostitas Ronet » 22. August 2009, 15:40

Bill Bixby/Lou Ferrigno Hulk'i pead silmas?
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas Erikpoiss » 22. August 2009, 16:11

Jap, olin ka ise palju-palju noorem , kuid ei suutnud see film mulle mitte kui midagi pakkuda. :(
Erikpoiss
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 8
Liitunud: 21. August 2009, 13:41

PostitusPostitas Ralf » 03. Mai 2010, 05:56

Hmm, ma ei olegi siia teemasse kirjutanud.

Vaatasin siis uuesti ja meeldis veidi rohkem kui esmakordsel vaatamisel. Meelehärmi valmistas jälle kehvavõitu CGI, kuid õnneks korvab selle kõva action ja tunduvalt korralikum Hulki disain kui 2003. aasta versioonis.

Casting on mõnus. Liv Tyleri asemele oleks võinud ehk kellegi särtsakama leida, kuid Edward Norton oli Bannerina võrratu (kellele ei meeldiks Edward Norton) ning Tim Rothi Emil Blonskyna samamoodi (tõtt-öelda on ta minu arust viimaste aastate koomiksifilmidest üks lahedamaid villaineid).

Palju lahedat The Avengersi kraami oli kah (Tony Stark, Stark Industries, Nick Fury nimi algustiitrites). "The Incredible Hulki" tegevus toimub muide pärast "Iron Man 2".

Minu kunagine arvustus 9. septembrist 2008.

6/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Rain » 11. Oktoober 2010, 22:50

Mu arust tuli see uusversioon väga hästi välja. Märul oli väga hea. Cast oli samuti hea, Norton oli algselt rolli sobimatu, aga hiljem harjus sellega ära, häiris veel see Liv Tyleri hääl, millega oli siuke tunne, et ta on oma hääle ära joonud. :) Millegipärast ajas mind naerma Hulk Smash ja see plaksu värk, kuidagi koomiksilik oli, nende 'võimete' juures oligi see imelik, et Hulk kasutas neid alles lõpus, kuigi ta oleks neid ennemgi võinud kasutada. Hulki nägu oli ka kuidagi nunnulik... Aga lõppkokkuvõttes täitsa hea äktsionirikas meelelahutus.
8/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas ruut » 12. Oktoober 2010, 18:03

Rain kirjutas:kuidagi koomiksilik oli

Koomikslik koomiksifilm. Heh.
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

Re: Uskumatu Hulk

PostitusPostitas damon » 26. Juuli 2011, 16:12

Minu arvates oli täitsa ok.
Ehk tabtud oli just õiget tunnet Hulk koomiksitest ja animatsioonidest. Ehk siis peategelane ei ole mingi hull action-man, vaid leebe teadlane ja romantik.
Lisaks sarnaselt animatsioonile on sisse pandud teema, kus võitleb endaga võrdse tegelasega.
Ning lõputseen viitab just sellistele elementidele, mis animatsioonideski läbi käis, et paralleelselt liiguvad ringi tegelased nagu Spiderman, Ironman, X-men jne. Ning aeg-ajalt saavad kokku ehk tuuakse teemana sisse.

Vana Marvel-baasil anima-fännina ei saa ma antud teosele alla 8/10 anda.
Kasutaja avatar
damon
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 352
Liitunud: 29. Jaanuar 2010, 13:06
Asukoht: Pärnu

Re: Re:

PostitusPostitas Pixie » 14. Aprill 2012, 12:05

Päris muhe möllufilm. Lõpulahing oli ikka väga vinge, suurejooneline ja põnev. Peale Hulk'i sündi illustreerivat intro't olin veidi segaduses, et kas tegemist on mingi järjega, mis mul kahe silma vahele jäänud. Pidi vaatajaid aitama, aga mul tekkis just vastupidine olukord. :D Hulk'i oli esialgu raske tegelasena võtta, nägin vaid CGI kujutist. Lõpuks harjusin siiski ära. Olin valmis eriti magedaks stseeniks, kus Betty isa tunnistaks oma viga ja "hakkaks heaks", aga õnneks selle tegelase arendamisega sinnamaale ei jõutud. Lillad püksid oli nice touch. 8/10

Level kirjutas:Bill Bixby/Lou Ferrigno Hulk'i pead silmas?

Ohh, mis nostalgia. :))
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Uskumatu Hulk

PostitusPostitas Rasmus » 16. Mai 2012, 17:57

Poleks tohtinud seda vaadata. Superkangelased pole kunagi olnud minu cup of tea ja seegi film polnud erand. Midagi konkreetset ei oskagi ette heita, aga kohati oli ikka päris igav. Samas korralikult tehtud, nii et 5/10 film.

Iron Man
The Incredible Hulk
Iron Man 2
Thor
Captain America: The First Avenger
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Uskumatu Hulk

PostitusPostitas Defexer » 22. Juuli 2012, 15:58

Ei ole ka suur superkangelaste sõber kuid täitsa vaadatav. 2003 aasta versioonist oli kindlasti parem kuid ühte ja samasse auku võib nad siiski visata. Edward tegi head tööd kuid on ka paremaid olnud.

5/10
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Re: Uskumatu Hulk

PostitusPostitas Ronet » 20. Veebruar 2016, 02:02

Polnud varem märganud, et film üldises plaanis nii rohelistes toonides oli. Veider.

Meeldisid viited Bixby/Ferrigno Hulkile, kuid muidu ei olnud enam nii hea kui esimesed korrad. Lonely Man theme kasutus oli ka kuidagi möödaminnes ja väga kehva arranžeeringuga.
Enim häiris see random üleminek vihmale (u 3-4x) ja päevavalgest õhtupimedusse jõudmine. Ja seda kõike ühe stseeni jooksul, kus aeg kulgeb normaalkiirusel!!1

SEE
ON
USKUMATU

6/10 (endine 9/10)
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 148 külalist