Seks ja linn

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Seks ja linn

PostitusPostitas Zinera » 19. Mai 2008, 12:07

Seks ja linn
Sex and the City: The Movie

Manhattan, hoia alt! Carrie (Sarah Jessica Parker), Samantha (Kim Cattrall), Charlotte (Kristin Davis) ja Miranda (Cynthia Nixon) on tagasi, tuues endaga kaasa senisest veelgi keerukamad inimsuhted, efektsemad kostüümid ning rohkem kalleid kingi, kui enamus naisi elu jooksul kanda jõuaks.

"Seks ja linn" on teravmeelne ja teravkeelne romantiline komöödia, mille aluseks samanimeline menuseriaal. Peaosades endiselt Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristin Davis ja Cynthia Nixon. Lisaks neile teevad kaasa Chris Noth, David Eigenberg, Evan Handler ja Jason Lewis ning Oscari-võitja Jennifer Hudson ("Dreamgirls"). Lavastaja ja stsenarist on Michael Patrick King, üks menuseriaali loojatest.

http://www.forumcinemas.ee

Täielikku tutvustust loe siit.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas LauraOlen » 30. Mai 2008, 17:52

Kindlast paari nädala pärast lähen vaatama.
Samas mu ootused ei ole eriti kõrged, mis teeb filmi kindlasti paremaks minu jaoks.
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Lowra » 14. Juuni 2008, 12:30

Lihtne vaadata, ei pidanud ajusid ragistama, et aru saada, stiil...
...totaalne naistekas
I believe what doesn't kill you simply makes you ... stranger
Kasutaja avatar
Lowra
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 193
Liitunud: 29. Veebruar 2008, 18:00
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas LauraOlen » 14. Juuni 2008, 22:51

Kusjuures käisin just kolmapäeval vaatamas.
Varem olen sarja vaadanud, ning kuna see melu mis selle ümber käis lõpuks pani nii filmi huvitama, et läksingi ja vaatasin ära (varem kui ise arvasin).

Üks korralik naistekas, palju häid Samantha nalju, Seks& Linna fännidele loomulikult täielik maiuspala. Mul endal oli filmi jooksul kohti, mis nii väga ei meeldinud. Mul on peaaegu iga filmiga nii, et tervik film ei meeldi kunagi, alati on kohti mis pole nii väga meeldinud või kus on venima hakanud. Siin oligi see kurb osa, aga kui see välja arvata, siis oli väga hea film. :)
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

PostitusPostitas Immagination » 29. November 2008, 01:26

Väga hea ja glamuurne film. Seks ja linn oma endises headuses.
Soundtrack ka igati tasemel!
8/10
Immagination
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 202
Liitunud: 15. Veebruar 2008, 20:49

PostitusPostitas Kidd » 22. Detsember 2008, 03:02

Sai kohustuslikus korras ära vaadatud suure-suure vaevaga, kuna oli lihtsalt koos teiste filmidega plaadi peal. 2 korda võttis muigama ja 2 punkti annaks kah.

2/10
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas snufffy » 04. Juuli 2010, 15:56

üks päev sai taas seda vaadatud . suurepärane film , sama tasemel kui teine osagi . nalja sai samuti :D , mulle igaljuhul meeldis väga :)
Kasutaja avatar
snufffy
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 491
Liitunud: 02. Aprill 2010, 15:17

PostitusPostitas Ralf » 04. Juuli 2010, 16:13

Ma olen seda juhtumisi kaks korda vaadanud, korra lennukil ja teisel korral välismaal sunniviisiliselt igavuse kätte suremise vältimiseks. Ei ütleks, et oleks kuigi halb olnud, kõlbas kah. Naeruväärselt pikk ta muidugi oli, kuid tegelased olid jätkuvalt sama vahvad kui neile aluse pannud seriaaliski. Seksi ennast oli üllatavalt vähe, alguses mõtlesin veel, et lennukil näidatud versioon oli mudilastest pardalolijaid arvesse võttes kuidagi lühemaks lõigatud, kuid hiljem üle vaadates avastasin, et ega seal suurt midagi vänget polnudki... mitte, et mul oleks vaja olnud nonstop kebensit näha - lihtsalt üllatas.

5/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Seks ja linn

PostitusPostitas moormo » 21. Juuni 2020, 01:41

Zinera kirjutas: Seks ja linn
Sex and the City: The Movie

Manhattan, hoia alt! Carrie (Sarah Jessica Parker), Samantha (Kim Cattrall), Charlotte (Kristin Davis) ja Miranda (Cynthia Nixon) on tagasi, tuues endaga kaasa senisest veelgi keerukamad inimsuhted, efektsemad kostüümid ning rohkem kalleid kingi, kui enamus naisi elu jooksul kanda jõuaks.

"Seks ja linn" on teravmeelne ja teravkeelne romantiline komöödia, mille aluseks samanimeline menuseriaal. Peaosades endiselt Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristin Davis ja Cynthia Nixon. Lisaks neile teevad kaasa Chris Noth, David Eigenberg, Evan Handler ja Jason Lewis ning Oscari-võitja Jennifer Hudson ("Dreamgirls"). Lavastaja ja stsenarist on Michael Patrick King, üks menuseriaali loojatest.

http://www.forumcinemas.ee

Täielikku tutvustust loe siit.

See on minu kõigi aegade üks lemmikfilme. Ma arvan, et Sarah Jessica Parker oli uhke. Armastasin ka teist osa, kuid esimene on lihtsalt hämmastav.
moormo
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 1
Liitunud: 21. Juuni 2020, 01:36


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 53 külalist

cron