Raudmees

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Re:

PostitusPostitas Ronet » 15. Märts 2012, 17:10

brixxx kirjutas:Hiljuti vaatasin ühte Bridges romantika ja komöödia filmi ''The Mirror Has Two Faces'' ning küll tema tegelaskuju seal lobises, see oli kuidagi harjumatu, üldiselt tundub Bridges uimase ja vähe rääkiva inimesena. Tegelikult esimest korda nägin Bridges ''Iron Manis'', aga hakkas meeldima filmis ''Tron: Legacy'' ning sellest saati olen tema filme vaadanud. See ilmselt aiendas kuna mul oli tema tegelaskujust kahju, et ta pidi virtuaalsesse maailma jääma.

http://www.youtube.com/watch?v=pWdd6_ZxX8c
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Re:

PostitusPostitas Ralf » 15. Märts 2012, 17:11

brixxx kirjutas:
uLtImAtEcRiTiC kirjutas:
brixxx kirjutas:Kas teie lemmik filmid ongi ainult koomiksi ainetel tehtud? Kas reaalsed filmid teile ei meeldi?

Ja Jeff Bridges'ist on sul küll kaunikesti mannetu ülevaade.

Neist lemmik on ''A Dog Year'', ''Stick It'', ''K-Pax'', ''Blown Away'' ja ''Fearless''.

Miks Sulle ei meeldinud "The Fabulous Baker Boys"?
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Re:

PostitusPostitas brixxx » 15. Märts 2012, 17:34

Ralf kirjutas:Miks Sulle ei meeldinud "The Fabulous Baker Boys"?


Seal Bridges oli kuidagi liiga alalheitlik, uimane ja rääkis nii vähe, et lasi kõik vennal enda eest ära otsustada. Aga ise enesest oli huvitav, aga Bridgesi tegelaskuju ei meeldinud?
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Re:

PostitusPostitas Ralf » 15. Märts 2012, 17:39

brixxx kirjutas:
Ralf kirjutas:Miks Sulle ei meeldinud "The Fabulous Baker Boys"?

Seal Bridges oli kuidagi liiga alalheitlik, uimane ja rääkis nii vähe, et lasi kõik vennal enda eest ära otsustada. Aga ise enesest oli huvitav, aga Bridgesi tegelaskuju ei meeldinud?

Selge siis, aga hea, et "Blown Away" meeldis, see väga alahinnatud. Mis Tommy Lee Jonesi filmid veel meeldivad?
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Re:

PostitusPostitas brixxx » 16. Märts 2012, 11:28

Ralf kirjutas:
brixxx kirjutas:
Ralf kirjutas:Miks Sulle ei meeldinud "The Fabulous Baker Boys"?

Seal Bridges oli kuidagi liiga alalheitlik, uimane ja rääkis nii vähe, et lasi kõik vennal enda eest ära otsustada. Aga ise enesest oli huvitav, aga Bridgesi tegelaskuju ei meeldinud?

Selge siis, aga hea, et "Blown Away" meeldis, see väga alahinnatud. Mis Tommy Lee Jonesi filmid veel meeldivad?


"Blown Away" seda filmi hakasingi sellepärast vaatama, et Tommy Lee Jones mängis seal ja boonusena tuli veel juurde, et seal mängis veel Jeff ja Lloyd Bridges. Pean tunnistama, et üks mu lemmik näitlejaid on Tommy Lee Jones ning huvi tema vastu hakkas filmis ''The Fugitive''. Tema lemmik filmid on: ''The Sunset Limited'', ''In the Electric Mist'', ''In the Valley of Elah'', ''Man of the House'', ''The Missing'', ''The Hunted'', ''Men In Black II'', ''Space Cowboys'', ''Double Jeopardy'', ''U.S. Marshals'', ''Men In Black'', ''Volcano'', ''The Client'', ''Blown Away'', ''The Fugitive''. Rohkem filme ma ei olegi Tommy Lee Jonesi kohta vaadanud, aga kõik vaadatud filmid meeldivad. Aga esile tõstan siiski ''The Hunted'' ja ''Volcano''. Pean tunnistama, et Tommy Lee Jones on komöödia filmides suhteliselt naljaks, tal on naljakas tämber. ''Natural Born Killers'' olen ka näinud, see film mulle üldiselt ei meeldi, aga Tommy Lee Jonesi ja Robert Downey Jr. tegelaskujud meeldivad seal, hakasingi seda filmi vaatama kuna siis oli Robert Downey Jr. vaimustus, aga see film on natuke liiga jube.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Raudmees (2008)

PostitusPostitas CM-Girl » 07. Mai 2012, 19:47

Meeldismeeldismeeldis. Perfect valik peaossa. Sai see film juba mõnda aega tagasi ära vaadatud, mälestus tuhmunud, aga mitte kustunud. Paltrow osatäitmine häiris veidi, miski segas (sama ka teises osas). Filmis oli tulevärki ikka mõnusalt. Huvitav ja põnev oli jälgida. Mäletan kui seda lõpulahingut vaatasin siis käis kaks sõna peast läbi- EPIC BATTLE! : )

10/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Raudmees

PostitusPostitas Rasmus » 28. Aprill 2013, 00:07

brixxx kirjutas:''Pirates 3''

Ei teadnudki, et sellele kolmas osa tehtud on.

Anyway, "Raudmees" oli vapustav. Peale Avengerite nägemist oli Marveli superkangelaste filmide vaatamise isu kadunud, kuid kolmanda osa tulek tekitas jälle veidi huvi. Ja ma ei teagi, kas põhjuseks oli see, et ootused olid nii madalad või film oligi tõepoolest hea, aga mulle igal juhul väga meeldis. Robert Downey Jr. sobib rolli tõepoolest fantastiliselt ja sama võib öelda tegelikult ka Gwyneth Paltrow kohta, kes varem mulle erilist muljet jätta suutnud pole. Stan Lee cameo tabasin ka ära! :irw:

Publikule meeldis. 9/10 ehk "Avengers" on isegi Marveli universumis halb film.

Iron Man
The Incredible Hulk

Iron Man 2
Thor
Captain America: The First Avenger
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re:

PostitusPostitas Ronet » 18. Veebruar 2016, 23:24

Olen juba pikemat aega mõelnud MCU filmid uuesti läbi vaadata ja nüüd siis vaikselt alustangi. Iseasi, kas iga filmi kohta midagi öelda on.

Esimene Iron Man on nüüdseks saavutanud minu jaoks selle n-ö Die Hardi taseme. Film, mida liiga palju näinud olen. Film, mille väärtust ei oska enam väga objektiivselt hinnata. Film, mille teatud stseenid näitavad juba roostetamise märke (see nii väga DH pihta ei käigi). Aga üldiselt on tegu siiski tugeva nurgakiviga Marveli universumis. Kui teatud kohad ei tundu CGI mõttes enam kõige värskemad, siis vähemalt raud-kolakas ise näeb ikka jube sheff välja.
Also, huvitav tähelepanek, et Iron Man ei saanudki konkreetselt Obadiahst jagu, tehniliselt tegi seda ju Pepper Potts. Meenub veel järgedest vähemalt 1 juhtum veel, kus Pepper Tony naha lõpubossi käest päästis. Tore vaheldus sellele tüüpilisele damsel in distress situatsioonile.

Pilt
Ei teagi, kas naerda või naerda.

8/10 (endine 9/10)

Soprano kirjutas:Julgen siiski ennustada, et Indiana Jones ja Dark Knight trumpavad minu edetabelis Iron Man'i üle, kuid Raudmees jääb raudselt kolmandale kohale. Speed Racer mahub vist ka sinna vahele kusagile - seda näeb juba kahe nädala pärast.

:D
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 221 külalist