Raudmees

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Forzelius » 06. Mai 2008, 19:49

Zinera kirjutas:mhhh..vaatasin trailerit ja kuidagi igav oli :pööritus:
peab ikka kinno minema ja ära vaatama... :))



100% samad sõnad. Minuarust oli samuti treiler mitte eriti kutsuv, kuigi ära peab ikka vaatama selle...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas hau » 06. Mai 2008, 19:51

Vaatasin teist korda kah. Ai mulle meeldib. Kahe aasta pärast samal ajal kommentaarid teise osa kohta siis.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Kaido » 06. Mai 2008, 21:39

Zinera kirjutas:mhhh..vaatasin trailerit ja kuidagi igav oli :pööritus:
peab ikka kinno minema ja ära vaatama... :))


see treiler ei anna ülevaadet niiväga sellest, milline film tegelikult on.
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas Zinera » 06. Mai 2008, 21:54

Kaido kirjutas:
Zinera kirjutas:mhhh..vaatasin trailerit ja kuidagi igav oli :pööritus:
peab ikka kinno minema ja ära vaatama... :))


see treiler ei anna ülevaadet niiväga sellest, milline film tegelikult on.


tean, tean..aga see treiler on küll jama :))
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas hau » 06. Mai 2008, 22:36

Ei tea, trailer on küll ülikõva imo:D
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas mad3in3stonia » 06. Mai 2008, 22:48

hau kirjutas:Ei tea, trailer on küll ülikõva imo:D

Sama siin, maisaa kyll aru mis treileris viga on... MEGA HEA minuarust...
ja lähipäevade jooksul ise ka ironmani kangeid tegusi vaatama...
Kasutaja avatar
mad3in3stonia
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 348
Liitunud: 04. Jaanuar 2008, 23:21
Asukoht: Helsingi

PostitusPostitas Hülss » 09. Mai 2008, 03:34

Juhtus nii, et mul oli ränk tööpäev enne kinno minemist ja lisaks polnud ma pea kaks päeva tundigi maganud. Sellele vaatamata suutis sõber mulle augu pähe rääkida ja niisiis sai Raudmees ära vaadatud.

Vaatamata sellele, et nii X-Men'i kui ka Spidermani kolmandad osad olid nõrgad filmid võrreldes oma eelkäiatega, on viimased aastad meile andnud suure hulga häid ja väga häid koomiksil või graafilistel novellidel põhinevaid filme. Eesotsas on Sin City, Batman Begins, V for Vendetta, 300, A History of Violence, Superman Returns, 30 Days of Night, Constantine ja nüüd ka Iron Man.

Viimane avab selle aasta koomiksifilmide sarja ja teeb seda natuke laisavõitu. Koomiksifilmina saavutab ta oma ülesande, pakkudes head meelelahutust; märuli, huumori ja efektide näol. Film seisab aga peamiselt koos just tänu Robert Downey'ile, kes annab filmile suuresti tema omapära. Nii isiklikus elus kui ka kinolinal on tegemist närvilise, humoorika ja elu näinud isikuga. Teda on lihtsalt nauding jälgida, mistahes filmis ta kaasa ka ei lööks.

Mis mind aga närima jäi oli filmi pinnapealisus. Temas pole midagi sellist, mida poleks varem nähtud. Mees on sunnitud avama silmad ning ta sammub vastu kurjusele. Sisu on ettearvatav, aga selle kallal pole vast mõtet möliseda kuna tegu on traditsioonilise koomiksifilmiga. Hea ja kurja vaheline võitlus, aga pisut uuemas kuues. Lisaks on siin filmis häid näitlejaid, üpriski kõvad nimed, aga oleks saanud ka vähemaga hakkama.

Nimed nagu Paltrow, Howard ja Bridges müüvad kindlasti rohkem pileteid, aga lööb filmi eelarve märgatavalt suuremaks. Kõik sellised filmid ei pea tingimata maksma $150-200 miljonit. Milleks mind see siinkohal segas oli põhjus, et nii Paltrow ja kui ka Howardi rollid olid näotud ja ebahuvitavad. Bridges teeb head tööd, kuid saab vähe ekraaniaega. Bridgesi tegelase kallal oleks tulnud rohkem vaeva näha, sest tema on ju filmi antikangelase rollis. Kõik näitlevad siin hästi, kuid teiste rollid, peale Raudmehe enda, on alaväärtustatud. Ja kui kõrvaltegelased pole nii tähtsad, siis milleks raisata rohkem raha kõvadele nimedele kui Downey niikuinii tervet filmi enda õlgadel kannab.

Lõpuvõitlus oli lühikese võitu ja minu unetusele vaatamata oleks ma heameelega vaadanud pikemat ja huvitavamat lahingut. Paltrow tegelane oleks võinud olla veelgi rohkem seotud tolle kahevõitlusega. Ta oli muidugi seal ja selle keskel, aga need kaadrid mulle ei istunud kus ta lihtsalt ootas ja passis pealt. Kindlasti on järgedes oodata võimsamaid, pikemaid ja huvitavamaid lahinguid. Iron Mani rüü oli aga fantastiline saavutus oma ette. Tõeliselt vinge kujundus ning tunduvalt praktilisem, kui paljude teiste superkangelaste omad. Mitte mehitatud või mehitamata lennuk vaid mees on lennuk ise.

Raskerokipõhine soundtrack sobib siia filmi väga hästi, kuid kahjuks jäeti see kõige tähtsam lugu just sinna lõputiitritesse, kui selle oleks vabalt võinud panna samma stseeni, kus ta ka traileris kõlas. Trailerisse ideaalselt paigutatud lugu oli ka peamine põhjus, miks sellest filmist üldse huvitusin. Sabbath'it olen kuulanud teismelise east saadik ja siiani on seda lugu kasutatud väga hästi nt. filmis "Detroit Rock City".

Nalja saab siin omajagu ja kindlasti on eriefektid märkimist vääriv osa Raudmehes. Kuid eriefektid ja suured summad ei tee filme ja seda on meile näidanud viimastel aastatel nt. X-Men 3, Pirates 3 ja ka Spiderman 3. Kõik kolm on massiivsete summadega loodud linateosed ja sisult häbistavalt nõrgad. IMDB's on Iron Man saanud hindeks 8.4, mis on räigelt ülehinnatud, kui teda võrrelda nt. sama hinde saanud Sin City või natuke vähem hinnatud Batman Begins'i või V for Vendetta'ga, millest eriti viimased kaks on sisu poolest tunduvalt terviklikumad ja tegelaste arengult peajagu eespool. Mõned filmid tehakse valmis $5-20 miljoniga ja kokkuvõttes on sama head või mis kõige mõnusam, hulga paremad. Näiteks Little Miss Sunshine, Juno või Dan In Real Life. Tõsi, efektid on neis kolmes olematud võrreldes Iron Man'iga. :)

Ma ei oodanud Iron Mani, trailer oli aga hea ja ära sai ta vaadatud. Ei kahetse, et vaatasin, sest saastast on asi kaugel. X-Men 3'st, Piraadid 3'st ja Spiderman 3'st on ta kindlasti nauditavam film. Iron Man on hea meelelahutus ja Downey praktiliselt päästab selle filmi. Puudust ei tule silmailust ja huumorist, kuid kokkuvõttes oli mis ta oli. Järgmine koomiksifilm on The Incredible Hulk ja selleks on mul tunduvalt suuremad lootused.

Iron Man
7/10
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 12. Mai 2008, 21:22

Käisin vaatamas ja mis ma oskan öelda - nii tuleb teha õiget koomiksifilmi. Ei oska mitte millegi üle nuriseda. Kõige meeldivam oli see, et peategelaseks ei olnud Iron Man, vaid Tony Stark. Ei ole varem olnud tegelane rüü all niivõrd palju huvitavam kui rüüs. Hea sissejuhatus saagale, mis võtab tulevikus kindlasti vähemalt triloogia mõõtmed. Ja mis nurisemine selle traileriga käib? Super ju. Kahjuks unustasin lõputiitrite lõpuni saali jääda. Homme lükkan uudiste alla põhjalikuma arvustuse, ja kel taipu, see leiab juba praegu filmiblogist üles. Kahtlustan, et "The Incredible Hulk", mille trailer kõvasti masendavam on (mis CGI!??!), tuleb paras supp.

8,5/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Kidd » 22. Mai 2008, 20:24

Hea film oli tõesti, oleks küll rohkem tahtnud Raudmeest näha tegutsemas, aga kuskilt peab ju alustama... Filmis mainiti ära ka 10 sõrmust, kui ma õigesti mäletan, siis kas Raudmehe nö archenemy polnud mitte 10 sõrmusega friik :))
Ja üleüldse, tore oli näha, et mitte kõik kangelased pole kompleksidega memmepojad.

9/10
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas Wisegirl » 23. Mai 2008, 22:09

Korralik meelelahutus. Meeldis Tony Starksi tegelaskuju.
Lõpu rikkus ära rikkis tehnikaviga; heli hakkas hakkima, mis mulle mõjus kui punane rätik härjale. Kompensatsioon: kaks pileti-voucherit CC Plaza poolt.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

PostitusPostitas h2ppyme » 24. Mai 2008, 11:05

polnud paha, efektid ja eriti see "raudturvis" ise olid väga võimsad. Sisult pettusin veidi, väga pikalt aeti väga erinevaid teemasid ja see tõsine "plot" algas kuskil 60% filmi pealt. Lõpp oli kuidagi ameerikalikult lääge, aega jäi nii väheks, et ei jõutud viimast kaklust eriti näidata, võimatule olukorrale järgnes kiire lõpp. Kuid siiski, 8/10
h2ppyme
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 19
Liitunud: 22. Detsember 2007, 22:35

PostitusPostitas Zinera » 30. September 2008, 19:43

9/10

Lõpuks vaatasin ka ära ja ei pidanud pettuma - super hea film!
Algne treiler ja üldse sisututvustus jätsid mind külmaks, kuid film ise oli algusest lõpuni väga huvitav ja tõsiselt hea sisuga. Eriti see osa kõige lõpus ja peale lõputiitreid...egas midagi, ootan järge. :))
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas eerik » 13. Oktoober 2008, 19:27

Ooo, väga mõnusa olemisega film. Kõvasti parem, kui ma oma eelarvamustega lootsin. 7/10

Ja nüüd järge, "The Avengers"-it ja muud Marveli kraami ootama!
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas LiveForThis » 13. Oktoober 2008, 23:15

Kuigi kaua aega on möödas ja pole peale suve algusest Iron Mani uuesti vaadanud, aga siiamaani on meelde jäänud kui äärmiselt laheda olemisega film. Poleks üldsegi uskunud, et Marvel suudab midagi sellist valmis teha. Hea et kukkus välja selline meelelahutuslikg, aga samas tõsiseltvõetav superhero movie.
8/10

ma vaatan, et Marvelil on juba plaan olemas kuidas need Avengeri tüübid igaüks omaette filmidesse panna. Incredible Hulk, Iron Man, varsti ka Captain America(kuigi see tüüp tundub liiga tobe, et olla tõsi) jne.
Igas filmis ka vihjed järgmise jaoks
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Soprano » 22. Aprill 2009, 05:12

Soprano kirjutas:7/10

Nüüd 8/10. Hinde parandus ikka sellepärast, et see 2008. aasta TOPi koostamisel märkamata ei jääks.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 252 külalist