Ei ole maad vanadele meestele

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Max89 » 14. Oktoober 2009, 17:47

3/10.
Kasutaja avatar
Max89
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 247
Liitunud: 24. August 2009, 23:55

PostitusPostitas hau » 14. Oktoober 2009, 18:24

miks
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Soprano » 14. Oktoober 2009, 19:47

Max89 kirjutas:Sai esmaspäeval vaadatud TV3-st filmi No Country for Old Men. Ootused olid suured aga tuli kõvasti pettuda. Filmi algus oli väga paljutõotav aga mida rohkem film lõpu poole jõudis, seda rohkem ka ära hakkas vajuma. Lõpp oli väga imelik. Justkui poleks viitsitud filmi lõpuni teha. Olen kuulnud küll palju head vastukaja sellele filmile aga ei tea... minule valmistas see film väga suure pettumuse. Hindeks siis 3/10.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Max89 » 14. Oktoober 2009, 19:57

hau kirjutas:miks

Max89 kirjutas:Sai esmaspäeval vaadatud TV3-st filmi No Country for Old Men. Ootused olid suured aga tuli kõvasti pettuda. Filmi algus oli väga paljutõotav aga mida rohkem film lõpu poole jõudis, seda rohkem ka ära hakkas vajuma. Lõpp oli väga imelik. Justkui poleks viitsitud filmi lõpuni teha. Olen kuulnud küll palju head vastukaja sellele filmile aga ei tea... minule valmistas see film väga suure pettumuse. Hindeks siis 3/10.

Tsiteerin teemast "Viimane film, mida vaatasite!"
Kasutaja avatar
Max89
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 247
Liitunud: 24. August 2009, 23:55

PostitusPostitas RockabillySarin » 10. November 2009, 18:36

kuulge mis rahast sai?

10/10

sellist kurikaela ikka annab välja mõelda
RockabillySarin
60000
Kasutaja avatar
RockabillySarin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 226
Liitunud: 06. November 2007, 03:22

PostitusPostitas Px » 09. Jaanuar 2011, 17:09

Taaskord sai see meistriteos ette võetud, päris mitmendat korda juba. Suurepärane atmosföör, mitmekihile lugu, head näitlejad.. mida veel tahta ?
Filmi esimene veeradik, karakterite tutvustus, on teose parim osa, täidetud eepiliste stseenidega (Anton jaoskonnas,dialoog tanklas, Moss/koer).
Chigurh on üks meeldejäävamaid pahalasi filmiajaloost, tegelase autentsus reaalsusega on hirmuäratav. T. L. Jones meeldis samuti väga, mees tegi hea töö ning tema karakter lisas teosele mõnusa sügavuse.

10/10
"Olemusi ärgu paljundatagu ilma vajaduseta."
Kasutaja avatar
Px
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 182
Liitunud: 05. August 2008, 23:38

Re: Ei ole maad vanadele meestele

PostitusPostitas brixxx » 03. Aprill 2012, 11:07

Mul on filmi vaatamine hetkel poole peal, vaadatud filmist 45 min või tund, aga plaanis on neljapäeval lõpuni vaadata. Minu jaoks oli see pool filmi, mida vaatasin igav, selle tõttu hakkasingi vaatama ''Clash of the Titans''. Samas on filmis sügav mõte sees, mõned kohad on huvitavad ja on kvaliteetfilm, ma ei oska seda filmi täielikult hinnata, aga ma siiski ei arva, et film on nii super, mida ma siit foorumist loen. Kvaliteetfilmid ei pea kõik igavad olema, kuigi ''Natural Born Killers'' oli ka veidi igav, siis see oli tunduvalt huvitavam jälgida kui ''No Country for Old Men''.

Siit foorumit lugedes tekkis selline mulje,
Spoiler :
kas Tommy Lee Jonesi tegelaskuju, saab filmi lõpus surma, kui see on tõsi, siis ma veel vastumeelsemana vaatan selle filmi lõpuni? Ma eriti ei kannata selliseid filme, kui lemmik näitleja saab filmi lõpus surma, mis on väga levinud katastrooffilmides.

Seda pean tunnistama, et üks huvitavamaid halbu tegelaskujusid on kindlasti Anton Chigurgh.
Spoiler :
Huvitavad olid need kohad, kuidas käsitles Chigurgh gaasiballooni.

Hinnet veel ei anna, vaatan enne teise poole filmist ära.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Ei ole maad vanadele meestele

PostitusPostitas Ralf » 03. Aprill 2012, 13:27

brixxx kirjutas:Siit foorumit lugedes tekkis selline mulje,
Spoiler :
kas Tommy Lee Jonesi tegelaskuju, saab filmi lõpus surma, kui see on tõsi, siis ma veel vastumeelsemana vaatan selle filmi lõpuni? Ma eriti ei kannata selliseid filme, kui lemmik näitleja saa filmi lõpus surma, mis on väga levinud katastrooffilmides.

Ei juhtu nii.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Ei ole maad vanadele meestele

PostitusPostitas brixxx » 03. Aprill 2012, 17:02

Ralf kirjutas:
brixxx kirjutas:Siit foorumit lugedes tekkis selline mulje,
Spoiler :
kas Tommy Lee Jonesi tegelaskuju, saab filmi lõpus surma, kui see on tõsi, siis ma veel vastumeelsemana vaatan selle filmi lõpuni? Ma eriti ei kannata selliseid filme, kui lemmik näitleja saa filmi lõpus surma, mis on väga levinud katastrooffilmides.

Ei juhtu nii.

Tore.
Spoiler :
Tavaliselt on kergem vaadata siis sellist lõppu, kui tead, et see juhtub. ''Alias''e lõppu vaadates teadsin, mis seriaali lõpus minu lemmik tegelaskuju Jack Bristowga juhtub, seda kergem oli vaadata. Kuigi kahju, et ''Alias'' lõppes, CSId pole üldse nii huvitavad, vahel arva vaatan ainult ''CSI: Miamit''.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Ei ole maad vanadele meestele

PostitusPostitas brixxx » 09. Aprill 2012, 10:20

Vaatasin ülejäänud filmi ka ära. Filmi esimene pool oli igav, teine pool läks huvitavamaks, aga lõpp vajus jälle ära. Film jäi mulle segaseks ja ei saanud eriti pihta, ka viimasest Tommy Lee Jonesi tegelaskuju unenäo seletusest. Filmi lõpp mulle ei meeldinud.

Filmis oli väga palju vaikust ja inimesed suht vähe rääkisid, veidige häiris nii suures koguses vaikust, vahepeal oli tunne, et tegu on tummfilmiga, aga vaikus sobis filmi, aga inimesed oleksid võinud siiski rohkem rääkida.

Segaseks jäi see raha tagaajamine, kuidas raha oli seotud Anton Chigurghiga, mulle jäi mulje, et talle meeldis tappa, minu jaoks oli see inimene liiga emotsioonitu, kuid üks huvitavamaid mõrvareid filmides.

Tegelaste seosed olid segased nt. ei saanud aru, mis tegelane on Woody Harrelson ning miks Llewelyn Moss hakkas üldse Anton Chigurghi tagaajama.

Ühesõnaga väga segane ja igav film oli, hindeks annan 3/10.

Foorumit lugedes tekkib selline tunne, et film ''No Country for Old Men'' tekitab absoluutselt vastupidiseid tundeid, kelle jaoks on filmi väga hea ja huvitav ning kelle jaoks on igav, mina kuulun kahjuks sellesse teise kategooriasse, ma kahjuks ei oska kvaliteetfilme veel hinnata.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Ei ole maad vanadele meestele

PostitusPostitas Ronet » 09. Aprill 2012, 17:02

brixxx kirjutas:Filmis oli väga palju vaikust ja inimesed suht vähe rääkisid, veidige häiris nii suures koguses vaikust, vahepeal oli tunne, et tegu on tummfilmiga, aga vaikus sobis filmi, aga inimesed oleksid võinud siiski rohkem rääkida

Vaiki kui võid, jää tasa,
sest sõnu ei kuule sa veel..
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Ei ole maad vanadele meestele

PostitusPostitas rauls » 09. Aprill 2012, 21:23

Mulle on "No Country for Old Men" aja jooksul üha rohkem meeldima hakanud. Nüüdseks vist 4 korda näinud, kui õieti mäletan. Algul panin hindeks 8,5/10. Nüüd juba kaalun 10/10 andmist. Lihtsalt väga-väga hea film. On olemas Coenitele omane hea huumor, aga ka pinge. Atmosfäär on tõeliselt hea! Javier Bardemi mängib badassi ülivingelt - perfektne rollisooritus. Anton Chigurh on üks mu lemmikbadasse läbi aegade.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

Re: Ei ole maad vanadele meestele

PostitusPostitas Soprano » 09. Aprill 2012, 21:42

Enne Oscarite jagamist näidati seda PRO7'st ja keegi küsis IRC's, et mis keeles on ning pidin u. minuti või paar ootama, et kedagi üldse rääkimas kuulda. Loomulikult oli tegu saksakeelse dublaažiga, kuid brixxx'i välja toodud dialoogide vähesus on just selle filmi pluss - sisu areneb suures osas läbi tegevuse (eriti Chigurh'i ja Moss'i kassi-hiire mäng), mis on universaalselt mõistetav kõigile.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re:

PostitusPostitas CM-Girl » 23. Aprill 2012, 21:51

Jack kirjutas:Tegemist oli väga tugeva filmiga. Tommy Lee Jones´i selles filmis eriti ei märka. See-eest teevad suurepärase rollisoorituse Josh Brolin ja eriti Javier Bardem.
Bardemi tegelane oli võigas - tema pilk, kõnemaneer, käitumine, tapavahend .

Suurepärane! (Y)
Spoiler :
Krt kus ma alles võpatasin kui auto Antonile sisse sõitis.

9/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Ei ole maad vanadele meestele

PostitusPostitas Pixie » 18. Oktoober 2012, 23:42

Tükk aega pole ükski film mõjunud nii hirmuäratavalt suhteliselt vähese vaevaga. Muusika puudumine ja kriipiv vaikus olid mu suurimad vaenlased - pingelisemaid stseene jälgisin läbi kampsuni. :D Tegelased olid huvitavad, hästi kirjutatud ning piisavalt ettearvamatud. Sama võib öelda kogu loo kohta, mitmel korral suudeti sündmuste käiguga üllatada. Chigurh oli kindlasti meeldejääv, üldse oli tema olekus ja rääkismisviisis midagi häirivat. Meeldis dialoogide vähesus ning kuidas suudeti sündmuseid edasi anda ilma neid lahti seletamata ning isegi otseselt näitamata, nagu näiteks Carla Jean'iga juhtunu puhul. Lõpp saabus ootamatult, kaks tundi läks mööda väga kiiresti. 10/10
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 67 külalist

cron