Laastatud maa

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Laastatud maa

PostitusPostitas Peata Ratsanik » 14. Oktoober 2007, 01:27

Laastatud maa
Badlands

Kim (Sheen) on 24-aastane prügivedaja, kes usub end olevat James Dean. Holly (Spacek) on tema 15-aastane nümfomaanist tüdruk. Kui Holly isa on nende kahe suhtele vastu, tapavad nad ta, muutes end politsei silmis tagaotsitavateks. Natuke aeg aveedavad nad Holly isa maja lähedal onnikeses puu otsas, siis aga hakkavad mööda maad ringi sõitma ja kogu aeg satuvad nad uutesse probleemidesse ja korraldavad uusi mõrvu.
Film on ammutanud inspiratsiooni Bonnie ja Clyde`i loost.

Täielikku tutvustust loe siit.
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2036
Liitunud: 02. Märts 2005, 19:30

PostitusPostitas Kickflick » 21. September 2010, 15:42

Tänud härrastele, kes FV ühisvaatamiste teemas soovitasid seda. Tõesti väärt vaatamine! Üllatusmomente ja ootamatusi küll polnud, kuid muidu oli väga nauditav selle paarikese kulgemist jälgida. Muusika oli ka huvitav, kindlasti hangin selle filmi heliriba endale. Sisututvustuses on öeldud, et see on ammutanud inspiratsiooni Bonnie ja Clyde'i loost... ja nüüd ma ütleks, et see film on nagu "Natural Born Killers'i" eelkäija, kuigi leebem ja süütum.

8,5/10
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas ZeMonsta » 24. September 2010, 14:31

Kickflick kirjutas:Muusika oli ka huvitav, kindlasti hangin selle filmi heliriba endale.

Minu teada pole Badlandsi soundtracki kunagi ametlikult välja antud...
Vaatasin seda umbes aasta tagasi ning mulle avaldas filmis kasutatud muusika samuti muljet, aga pärast tuli välja, et jah, kahjuks osta seda ei saa.

Film ise üks mu lemmikutest.
Kasutaja avatar
ZeMonsta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 419
Liitunud: 04. Jaanuar 2010, 01:05

PostitusPostitas Ralf » 26. September 2010, 03:17

ZeMonsta kirjutas:
Kickflick kirjutas:Muusika oli ka huvitav, kindlasti hangin selle filmi heliriba endale.

Minu teada pole Badlandsi soundtracki kunagi ametlikult välja antud...
Vaatasin seda umbes aasta tagasi ning mulle avaldas filmis kasutatud muusika samuti muljet, aga pärast tuli välja, et jah, kahjuks osta seda ei saa.

Küll aga peaks saadaval olema Hans Zimmeri heliriba "True Romance"-ile, mis on tehtud "Badlands"-i muusika põhjal ja ausalt öeldes ka sisuliselt üks-ühele.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 97 külalist