Ameerika grafiti

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Ameerika grafiti

PostitusPostitas Peata Ratsanik » 14. Oktoober 2007, 01:08

Ameerika grafiti
American Graffiti

Üks 1962. aasta suveöö.
Noorte viimane suveöö enne kolledžisse astumist. Nad kihutavad autodega ringi, uitavad sihitult, lõbutsevad, flirdivad ja võtavad viimast sellest, mis veel võtta annab, sest kaua ei pruugi nad enam koos olla. Enne koidikut teevad nad läbi kõikvõimalikud seiklused, sest siis peavad nad otsustama oma saatuse üle.
Meelelahutuslik, lõbus ja rõõmsameelne ning terane film nomineeris 5-le Oscarile.

Täielikku tutvustust loe siit.
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2036
Liitunud: 02. Märts 2005, 19:30

PostitusPostitas Oldermann » 13. Märts 2009, 16:56

keegi selle teist osa on näind?
more american graffiti
E:ln that thing? You must be kidding.
T:What you talkin' about? That's a Cadillac.
Oldermann
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 10
Liitunud: 08. Detsember 2007, 10:52
Asukoht: Reval

Re: Ameerika grafiti

PostitusPostitas Garli » 01. Veebruar 2012, 14:48

Meeldis. Suurimaks põhjuseks ilmselt see, et Dazed and Confused on (üks) mu lemmikfilm(idest) ja nende kahe filmi sisu on suuresti sama või vähemalt sarnane. Muidugi on nende ajastud erinevad ja sellest tulenevalt on karakterite käitumine täiesti teistsugune jne. Ei istunud see lõpuepiloog enne tiitreid, tundus väga veider. Milleks seda vaja oli?

Praegu 7/10, aga ega Dazed and Confused kah ühe vaatamisega mu lemmikuks ei saanud. (Y)

PS! sellel ajastul (ja noh muidugi natuke hiljem ehk seitsme- ja kaheksakümnendatel ka) olid ahhetamapanevalt ilusad autod. Ma pole üldiselt eriline autoentusiast, aga vanu Ameerika autosi nähes ärkab mingi pisike autopede mu sees üles. Tegin paar snapshoti kah nendest iludustest, eriti ei viitsinud klõpsida:
Spoiler :
Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 207 külalist