Sügisball

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas eerik » 13. August 2008, 16:26

Nonii. Forza, sa kas nägid valesti, ajasid millegi muuga segamini või "tegid nalja". Käisin täna kolm Videoline kauplust läbi (sh. ka Lasnamäe Centrumi oma). Mitte üheski polnud 2-plaadilist versiooni ja mitte üheski ei teadnud umbkeelsed müüjad sellest midagi. Läksin lõpuks isegi Sonatiini kontorisse aga seal oli ukse peal silt "klientidele avatud ainult reedeti".
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas hau » 13. August 2008, 16:35

rezpekt kirjutas:Nonii. Forza, sa kas nägid valesti, ajasid millegi muuga segamini või "tegid nalja". Käisin täna kolm Videoline kauplust läbi (sh. ka Lasnamäe Centrumi oma). Mitte üheski polnud 2-plaadilist versiooni ja mitte üheski ei teadnud umbkeelsed müüjad sellest midagi. Läksin lõpuks isegi Sonatiini kontorisse aga seal oli ukse peal silt "klientidele avatud ainult reedeti".

You Are Thorough. Mulle piisas sellest, et videoline'i kodukal ega mujal netis polnud 2 discist juttugi.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas eerik » 13. August 2008, 16:51

hau kirjutas:You Are Thorough. Mulle piisas sellest, et videoline'i kodukal ega mujal netis polnud 2 discist juttugi.

Jutud DVD müügile jõudmisest levisid juba juuli viimastel päevadel. Mitte kusagil internetis ma mingisugust info ei leidnud ja pidasin infot valeks. Lootsin, et praegu võib sama teema olla, sest Õunpuu sõnul peaks tulema ka lisadega versioon müügile.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Weirdo » 14. August 2008, 00:44

Damn, et mul on ikka filmi teine pool nägemata, kuna teisel koolis vaatamise päeval mind vist ei olnud.
Minu jaoks mõjusid juba esimesed kaadrid ja filmi üldine meeleolu tekkis juba nende ajal. Meeldis soundtrack ja üleüldse on "Sügisball" üks paremaid eesti filme, mida ma näinud olen.
Ühtlasi on see tõesti ainuke film siiamaani, mille kohta ma võin öelda, et meeldis rohkem kui raamat, aga asi vist lihtsalt minus, et Undi stiil ei istu :pööritus:
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas Forzelius » 14. August 2008, 01:10

Ma ei teinud nalja, vaid t]esti oma arust n'gin seda. V]ib-olla oli otsas, kuid kui sa kolm tykki l'bi k'isid, siis arvatavasti eksisin ise. Vabandust..
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas eerik » 19. August 2008, 01:34

Olin seda päeva pikalt oodanud ning nüüd sai lõpuks DVD vahendusel Sügisball ära vaadatud. Isegi veidi piinlik on, et varem seda ei teinud aga sellel on omad põhjused...
Film ise, nagu juba eelpool mainitud, on kinematograafiline iludus. Esimeses pooles on väga palju ilusaid ülesvõtteid, teisel tunnil on millegi pärast veidi lahjam kaameratöö. Tehnilistel põhjustel pidin vaatama seda stereo helisüsteemiga, kuid kuna sound designer oli soomlane, kes on eraldi käinud 5.1 heli loengutel, oleks kindlasti ka vastav helisüsteem elamust tõstnud. Aga film pole hea ainult mitte tehnilisest küljest vaadatuna. Ka sisu on väga hea. Hea stsenaarium ja sobilik näitlejate meeskond. Kuigi filmi on reklaamitud musta komöödiana poleks ma osanud arvata, et see võib mulle nii palju lõbu pakkuda. Suurepärane filmielamus ning kindel uus lemmik Eesti mängufilmide seas.
Ootan väga suure huviga Veiko Õunpuu järgmist filmi "Püha Tõnu kiusamine". Viimane muuseas tuleb must-valge, kuna pidavat parema fiilingu tekitama.

9/10
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas eerik » 14. Detsember 2008, 17:35

Kes veel mingil põhjusel "Sügisballi" näinud pole teeb endale märkmikusse sissekande:
Laupäev, 27. detsember, kell 21:35, ETV
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas eerik » 27. Detsember 2008, 21:12

eerik kirjutas:Kes veel mingil põhjusel "Sügisballi" näinud pole teeb endale märkmikusse sissekande:
Laupäev, 27. detsember, kell 21:35, ETV

Täna!



Ja kes kurat on päeva tipphetkeks märkinud "Mean Girls" K2-s? :pööritus:
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Zinera » 27. Detsember 2008, 21:15

Mul oli koolis see kohustuslikus kirjanduses sees ja siis muretsesin filmi, et ei peaks raamatut lugema. Lõpuks lugesin ikkagi, sest film oli lihtsalt kohutavalt jama, ei soovita kellegile. Isegi raamat, nii uskumatu, kui see ka ei ole, oli huvitavam. Raamatu lõpp oli vaid hea, kokkuvõte oli kõige arusaadavam. Ikkagi väga mõtetu film.

2/10
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas Forzelius » 27. Detsember 2008, 21:38

Zinera kirjutas:Mul oli koolis see kohustuslikus kirjanduses sees ja siis muretsesin filmi, et ei peaks raamatut lugema. Lõpuks lugesin ikkagi, sest film oli lihtsalt kohutavalt jama, ei soovita kellegile. Isegi raamat, nii uskumatu, kui see ka ei ole, oli huvitavam. Raamatu lõpp oli vaid hea, kokkuvõte oli kõige arusaadavam. Ikkagi väga mõtetu film.

2/10


Esiteks: mõttetu. Kahe fuckin t'ga
Teiseks: raamat ja film on sisult vägagi erinevad..
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas eerik » 27. Detsember 2008, 21:42

Ja minul omalt poolt on sinust väga kahju, Zinera. Loodetavasti hakkavad sulle ka varsti filmid meeldima. :)
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Zinera » 27. Detsember 2008, 22:27

eerik kirjutas:Ja minul omalt poolt on sinust väga kahju, Zinera. Loodetavasti hakkavad sulle ka varsti filmid meeldima. :)


Ma loodan sama, tahaks mõnda head Eesti filmi lõpuks näha, mis mulle ka meeldib :))
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas rauls » 27. Detsember 2008, 23:45

Minu jaoks on tegu läbi aegade parima Eesti linateosega. Hetkeseisuga olen filmi juba 7 korda näinud, neist 6 leidsid aset kinos.
10/10
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas Hea Aasta » 28. Detsember 2008, 00:31

Ma ei tea, mulle ikka ei lähe peale need seksifilmid.
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas Forzelius » 28. Detsember 2008, 00:48

Hea Aasta kirjutas:Ma ei tea, mulle ikka ei lähe peale need seksifilmid.


Kaua võib ühte ja sama jama jaurata? Aitab juba!
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 67 külalist

cron