Ettekandja

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Ettekandja

PostitusPostitas Kaido » 27. August 2007, 20:01

Ettekandja
Waitress

Jenna on väikelinna kohvikus ettekandja, kes on abielus türanliku mehe Earliga. Kui naine ükspäev avastab, et ta Earlist rase on, pole ta väljavaated õnnele just suurimad. Sealt alates aga saab Jenna elu hoopiski uue hoo: ta võtab osa pirkuaküpsetamise võistlusest, kus peaauhinnaks 25 000 dollarit ja armub linna kolinud nägusasse arsti (Nathan Fillion). Sellest kõigest saab Jenna uut jõudu, et liikuda edasi enda unistuste poole.

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas Cärry » 29. August 2007, 21:40

Tundub väga hea film olevat kindlasti vaatan :)
Do nOT TyPE liKe Tis... iT maKeS yOu LoOK REt@rdEd.
Kasutaja avatar
Cärry
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 20
Liitunud: 29. August 2007, 13:28

PostitusPostitas Ralf » 25. November 2007, 14:16

Mingil salapärasel põhjusel mulle "Waitress" kohe jubedalt meeldis, võib-olla mulle imponeeris filmi üldine täiskasvanulikkus, tegu ei ole tobeda teismelistele mõeldud ajuvaba romantilise komöödiaga, vaid hulga vanemale (nais)seltskonnale suunatud teosega. Usun, et keskealised naised saaksid parema elamuse kui 14aastased plikad. Tõeliselt nunnu, südamlik ja isegi liigutav film. Soovitan, eelkõige õrnema soo esindajaist foorumlastele.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas hau » 19. Jaanuar 2008, 19:41

Täiega alahinnatud südamlik film. Keri Russell ja Nathan Fillon on väga lahedad. Head ja kohatut huumorit pilluvad. Earli käitumine paneb varakult juba Jennale kaasa tundma. Väga tore, et lõpus Jenna saavutab iseseisvuse. Näha, et naine on filmi teinud.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas LiveForThis » 08. Jaanuar 2010, 03:02

Ei noh, väga ilus ja südamlik film. Keri Russelli ja Nathan Fillioni koostöö oli lausa võrratu. Tegemist ei ole tavalise tüütu noortekaga, vaid ikka mõtlevale inimese mõeldud draamaga, mis kisub kohati isegi päris uskumatult rõõmsameelseks ja ka väga nukraks.
Mulle meeldis, isegi väga meeldis. Russelli optimism nakatas ja tema kõnemaneeri võiks kasvõi paar tundi järjest kuulata. Fillion oli ikka nagu alati, lahe vend kõige paremas mõttes.
Waitress võis küll olla rõhutatult optimistlik ja vahest ka "lilleline", kuid vahetu karmi reaalsuse pidev puudutus muutis filmi üsna tõsiseks draamaks.
8/10

Lugesin, mis lavastajaga juhtus. Mõrvati mingi tavalise päti poolt ja ta ei näinud isegi esilinastust. :? :?
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Piret » 10. Jaanuar 2010, 10:55

Mina kui kokakunsti armastaja sain sellest filmist küllaga inspiratsiooni, kuigi ma eriti taoliseid suhtekomöödiaid ja-draamasid ei armasta. Sobib pühapäevaseks vaatamiseks küll. Oklahoma (või mis selle mehe nimi oligi) oli eriti armas tegelane :)) Üleüldse olid näitlejad kuidagi eriti sümpaatsed.

6/10
"There's nothing a nice cup of hot coffee can't fix." - Piret
Kasutaja avatar
Piret
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 23
Liitunud: 25. Detsember 2009, 18:18
Asukoht: Keila

PostitusPostitas snufffy » 23. August 2010, 18:19

Mulle väga meeldis see film - lihtsalt nii armas ja südamlik . Ja ta oivalisi pirukaid oleks ise ka tahtnud süüa :) Tõesti väga hea film ja soovitan kindlalt vaadata .
Kasutaja avatar
snufffy
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 491
Liitunud: 02. Aprill 2010, 15:17

PostitusPostitas 0ll » 26. Märts 2011, 21:03

Ma ei saanud "Ettekandjast" aru, kõik tundus kuidagi liiga off (ja mitte selles "oleme väike quirky filmike" mõttes) - tegelased, dialoog... isegi montaaž ja värvid-valgustus :?
Esialgu pakkusin seletuseks, et naislavastaja oli kõik selle, mida mehed naiste juures ei mõista, sellesse ühte filmi kokku pressinud. Aga seda teooriat ei toeta siinsed arvamused, IMDB keskmised ega ka kaaslane, keda linateos samuti võluda ei suutnud.

Pole otseselt halb, lihtsalt ei kõnetanud...
4/10
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 211 külalist