Ma olen küborg, kuid sellest pole midagi

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Ma olen küborg, kuid sellest pole midagi

PostitusPostitas H20H » 10. Juuli 2007, 19:24

Ma olen küborg, kuid sellest pole midagi
I'm a Cyborg, But That's OK

Young-goon pannakse psühhiaatriahaiglasse, mis on pungil rikka fantaasiaga ekstravagantsetest inimestest. Tüdruk peab ennast küborgiks ja seetõttu ei suhtle ta inimestega, vaid kurdab oma muresid kohviautomaadile. Kuna tüdruk ei söö midagi, näeb ta ka luulusid, et tema näpuotstest tulevad välja kuulipildujad ja ta peab tapma kõik valgekitlid, kuid ta ei suuda seda. Tasapisi sõbruneb tüdruk aga teise meespatsiendiga, kes usub, et suudab varastada mis tahes asju, ka inimomadusi. Tüdruk palubki poisil varastada endalt tunne, mis hoiab teda tagasi tapmast oma näpukuulipildujatega haigla töötajad.

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
H20H
Eliit
 
Postitusi: 164
Liitunud: 25. Jaanuar 2006, 17:58

PostitusPostitas kbong » 10. Juuli 2007, 22:30

Blogist:

Kuigi ma muidu selliste armsate romantiliste komöödiate eriline fänn just pole, siis seekord tegid oma töö Chan-wook Park'i nimi ja piisavalt ebatavaline stoori. Kahjuks peavad seekord pettuma need Parki fännid, kes ootasid tema järgmisest filmist järjekordset stiilset ja vägivaldset põnevikku. Eks ka mina olin halvimaks valmistunud, kuid härra suutis mõnusalt üllatada selle tükiga. Esiteks tooks välja operaatoritöö ja kinematograafia. Iga stseen oli loodud võimalikult detailirikkalt, näiteks toimus täiesti vilgas ja omamoodi tegevustik pidevalt karakterite, kellele oli suunatud põhirõhk, selja taga. Teiseks tegid suurepärase töö kaks peategelast Su-jeong Lim ("A Tale of Two Sisters") ja Rain (üks Aasia kuumimaid pop-staare). Su-jeong Lim suutis olla ühteaegu päris hirmutav oma blondeeritud kulmudega ja vanaema võltshammastega ja samas ka armas oma sassis juuste ja lotakate haiglariietega. Ega Park selle teosega enda fanatte unustanud pole - neile arvatavasti pühendas ta päris stiilse äktsionstseeni kliinikus, kui Young-goon hakkab haiglapersonali teise ilma saatma, tulistades kuule enda näppudest.

Filmi suurimaks probleemiks on see, et ta on liiga veider, et meeldida romantiliste kergete komöödiate austajaile ning samas on ta liiga nunnu, et meeldida selliste veidra kino austajaile. Võibolla just sellepärast kukkuski film Korea kinodes üsna haledalt läbi, müües pileteid pea 4 korda vähem, kui Park'i eelmised hitid. Mina igatahes jäin rahule - pettuma ei pidanud, kuid samas ei pürgi ta ka režisööri parimate filmide hulka.

6/10
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas H20H » 12. Juuli 2007, 19:06

Nii palju, kui ma lugesin, siis mees tegi selle filmi mitte fännidele, vaid puhtalt enda jaoks, tehes seda, mida tahab ja kuidas tahab. Parki järgmine film pidi tulema aga väga vägivaldne, peaosas sama mees, kes filmis "Memories of Murder" ja "The Host". Park ise väitis, et see on tema enda silmis parim film, mis ta kunagi teinud on.
Mulle isiklikult film väga meeldis: sellist läbimõeldud, mõnusat sürri ja absurdi pole ammu näinud, naerda sai ikka piisavalt. Meeldiv vaheldus. 7,5 p spektriskaalal.
Kasutaja avatar
H20H
Eliit
 
Postitusi: 164
Liitunud: 25. Jaanuar 2006, 17:58

PostitusPostitas kbong » 12. Juuli 2007, 21:10

H20H kirjutas:Parki järgmine film pidi tulema aga väga vägivaldne, peaosas sama mees, kes filmis "Memories of Murder" ja "The Host".


Kang-ho Song mu lemmik Lõuna-Korea näitleja. Tüüp suudab välja vist mängida kõik rollid, mis talle pakutakse. Eriti meeldivad aga tema puhul mulle just sellised heasüdamlikud, kuid mitte just kõige taibukamad tegelaskujud nagu näiteks just sinu mainitud filmides.
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Milenko » 13. Juuli 2007, 18:20

kbong kirjutas:Eriti meeldivad aga tema puhul mulle just sellised heasüdamlikud, kuid mitte just kõige taibukamad tegelaskujud


siis vaata "The Quiet Family" 2ra, kui n2inud muidugi juba ei ole
Kasutaja avatar
Milenko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 626
Liitunud: 28. Juuli 2006, 01:45

PostitusPostitas kbong » 13. Juuli 2007, 18:57

Milenko kirjutas:
kbong kirjutas:Eriti meeldivad aga tema puhul mulle just sellised heasüdamlikud, kuid mitte just kõige taibukamad tegelaskujud


siis vaata "The Quiet Family" 2ra, kui n2inud muidugi juba ei ole


Ei ole, kuid soovitatud on seda mulle korduvalt. Kindlasti vaatan, kui õnnestub :)
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas IlseV » 10. Veebruar 2010, 18:12

Kuigi sürreaalsus ja hullumaja-teema võivad päris huvitavad olla, siis seekord kujunes kõik liiga absurdsus-jaburuseks. Filmi jäi palju ebakohti, milles kindel pole, sest vaatamist oli korraga liiga palju ning selleks, et kõike hoomata, peaks vist ise küborg olema. Kuigi teisalt oli see ka üheks plussiks, kuna aeglasema tempoga tekkinuks äkki mõningaid igavamaid kohti. Isegi hullumaja kohta imelikud karakterid lisasid samuti pinget ning kõik see kokku jättis lõputiitrite jooksmise hetkeks arusaamatuse - kas nähtu siis meeldis või mitte.
Kasutaja avatar
IlseV
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1816
Liitunud: 13. August 2008, 20:12

PostitusPostitas null » 10. Veebruar 2010, 18:51

Mulle see absurdsus just meeldiski filmipuhul.
so what
Kasutaja avatar
null
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 593
Liitunud: 31. August 2007, 19:14


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 193 külalist