28 nädalat hiljem

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Hülss » 07. Oktoober 2008, 16:30

London to Brighton on hea film, soovitan soojalt. Kui mõelda, siis Williamsi valik poleks kõige pahem, aga eelistaksin loomulikult Boyle. The Cottage on normaalne humoorikas õudusfilm, kuid samas ei jää millestki erilisest ilma, kui teda ei vaata. Kui Andy Serkis näitlejana meeldib, siis tasub vaadata küll.

Slashfilmi kuulujutt on kindlasti värskem, kui see mida ma lugesin. Ei teagi nüüd mida asjast arvata. Loodan siiski, et Boyle lavastab.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Six-Fo » 08. Aprill 2009, 23:32

Vaatasin just läbi ja meeldis väga! Lõpp pani mind mõtlema.

(SPOILER!!!!!!!!!! ära loe edasi kui ei taha teada mis sai)

Seal oli näha et zombied ronisid metroojaamast välja Pariisis. Järelikult nad jooksid läbi tolle pika tunneli mis ühendab Londonit ja Pariisi(ma olen aru saanud et neid ühendab üks metrootunnel, parandage kui eksin). Ma jäin mõtlema et kuidas nad siis ei avastanud seda tunnelit varem enne kui nad Inglismaal nälga surid ja US Army korda looma läks. Nüüd kui karantiinis too viirus uuesti pihta hakkas ja nad välja pääsesid siis esimese asjana nad jooksid sinna tunnelisse :pööritus: . Ameeriklased tegid seal usina töö karantiini jaoks aga kas nad siis tolle tunneli sulgemise peale ometi ei mõelnud? Ja ma arvan et Prantsusmaa oleks ka esimese asjana ära blokeerinud selle tunneli kui too viirus Inglismaal valla pääsenud oleks.
Aga muidu väga sünge film.
Kasutaja avatar
Six-Fo
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 188
Liitunud: 21. Detsember 2008, 02:00

PostitusPostitas LiveForThis » 30. Oktoober 2010, 00:42

Teen väga lühidalt, kuna parem silm väheke valutab, tahaks minna suitsu tegema ja Big Bang Theoryt vaatama hakata. Ning lõpuks ka tudule minna.


Kolmas kord siis veetsin aega 28 Weeks Lateri lummuses. Loomulikult on 28 Days Later märksa originaalsema arenguga kui järg, aga üldiselt on 2. osa näol tegemist ühe viimase aja parima järjega, millega on suudetud lagedale tulla.

Carlyle, The Rage Virus, OST, meeletu energilisus nii montaaži kui ka kaameratöö poolest. Kohe näha, et uus lavastaja püüdis iga hinna eest Boyle`ile järele jõuda.

Aga kokkuvõtvalt usun, et 28 Weeks Later on üks meeletult ilus film.
8/10
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ronet » 14. Detsember 2010, 07:18

Paari aasta eest hakkasin vaatama, kuid miskipärast jäi pooleli. Nüüd siis edukalt lõpuni vaadatud.
Ei oodanud üldse sellist järge, kuid olen väga rahul. Häiris natuke see, et liialt üritati In the House - In a Heartbeat seljas elada.
Spoiler :
1. lollid lapsed
2. kas pöidlad silma oli homage esimesele osale?
- 8/10

Võimalikust järjest:
In October 2010, when Alex Garland was asked what was happening with 28 Months Later, he declared: "I'll answer that completely honestly. When we made 28 Days Later, the rights were frozen between a group of people who are no longer talking to each other. And so, the film is never going to happen unless those people start talking to each other again. There is no script as far as I'm aware."
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas Zinera » 03. Aprill 2011, 21:07

7/10

Mitte nii hea, kui esimene, aga sellegipoolest intrigeeriv ja meeleolukas. Eks jään nüüd siis kuid ootama... ;-)
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 136 külalist