Mägedel on silmad 2

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Pixie » 30. Oktoober 2007, 15:44

Esimest osa pole näind, ei oska võrrelda.
Mõjuvana ei mõjund salga komandöri tough talk. Oli aimatav, et keegi kellegi maha laseb.
Mis see titt, kes alguses sündis, oligi see ... kes neid hiljem aitas? Miks?
Ja how in the hell sattus mees sinna välikäimlasse? :pööritus:
Amber'il ei vedand, pigistas ühel silma ja teisel sonkis ajudes. Brr... :?
5/10
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas HEllseeker » 11. Aprill 2008, 20:14

Njha. Alexandre Aja'st oli puudu. Et siis kõige parem polnud (võrreldes esimesega) Aga võrreldes 1985. aasta The Hills Have Eyes II'ga oli super. Paar surma olid ikka väga head. Noh, et 6/10
"Why don't things fall up?" Kelly Bundy "Married with Children"
Kasutaja avatar
HEllseeker
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 264
Liitunud: 21. Juuli 2007, 17:06
Asukoht: Roela

PostitusPostitas Ralf » 11. Aprill 2008, 22:16

KiiZ kirjutas:
Cärry kirjutas:Ma pole halvemat "õudus filmi" (mis ei olnud üldse õudne) näinud. See oli mage ja tuim ,halvima filmi tiitel sobiks sellele filmile.Põhimõte oli see te mingid inimsööjad sõid inimesi ja pool filmi oli sellest kuidas nad lihtsalt jalutasid/jooksid kõrbes, jabur, koguaeg oli ainult ühtne pinnas sihuke kõrb , oleks midagi rohkemat oodanud aga noh...


kunagi imdb's nägin ühte klouni, kes pani fargole ühe ja siis oma arvustuses vingus selle kallal, et nii palju lund oli ja kõik. sinu postitus meenutas mulle seda naeruhetke. ei tea küll, kust need inimesed tulevad, kes arvustavad filmi selle tegevuspaikade looduse järgi. naljakas .

Mis selles halba on, kui inimene soovib filmilt mitmekesist olustikku? "Fargo" lugu on tõesti tobe, aga niisuguse äbariku filmi nagu "The Hills Have Eyes II" puhul mõistetav küll.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Goblin » 15. Aprill 2008, 16:42

Vaatasin ka ära ja jäi kindlalt esimesele osale alla, päris kõvasti kohe. Muidu selline vaadatav film 8-)
Maanteeviirus suundub põhja poole...
Kasutaja avatar
Goblin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 310
Liitunud: 31. Juuli 2007, 19:44
Asukoht: Pärnu !

PostitusPostitas krikstel » 25. Detsember 2008, 18:01

Esimest osa nägin dvd pealt, aga kas teine osa on kusagil netis (subtiitritega) üleval ka?
krikstel
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 2
Liitunud: 25. Detsember 2008, 16:46

PostitusPostitas eerik » 25. Detsember 2008, 18:31

krikstel kirjutas:Esimest osa nägin dvd pealt, aga kas teine osa on kusagil netis (subtiitritega) üleval ka?

Ei ole, osta DVD.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Forzelius » 26. Detsember 2008, 02:13

eerik kirjutas:
krikstel kirjutas:Esimest osa nägin dvd pealt, aga kas teine osa on kusagil netis (subtiitritega) üleval ka?

Ei ole, osta DVD.


Haha, teine own juba sama sõnastusega..
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Spellbound » 27. Detsember 2008, 01:29

Esimene meeldis väga aga teine läks juba jamaks. Jälle see sõjavägi. Alati topitakse see sisse ja siis muutus film üheks suureks veriseks lombiks. Midagi muud see ei pakkunud lihtsalt.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 28. Detsember 2008, 15:07

IMDb's on muide naljakas teema kus üks militaaräss teeb analüütilise kokkuvõtte kõigist sõjaväelistest jaburustest millest film haiseb, kahjuks ei õnnestu mul seda enam leida - igatahes tõeline rämpsfilmi kritiseerimise kuld.

Esimene osa on muidugi suurepärane õudusfilm ja kui ma ütlen õudusfilm, siis ma pean silmas õudusfilmi ja mitte õudukat. Intensiivne, brutaalne, kaasahaarav. Teine on muidugi kohutav. Vägistamisstseen on siiski tegija, peksin lõbuga pihku.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas snufffy » 21. Detsember 2010, 21:17

minu jaoks oli film igav, millegi uuega ei üllatanud ning võrreldes esimese osaga on teine osa ikkagi haledalt läbikukkunud . 3/10
Kasutaja avatar
snufffy
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 491
Liitunud: 02. Aprill 2010, 15:17

PostitusPostitas Zinera » 23. Detsember 2010, 22:18

Ralf kirjutas:Esimene osa on muidugi suurepärane õudusfilm ja kui ma ütlen õudusfilm, siis ma pean silmas õudusfilmi ja mitte õudukat. Intensiivne, brutaalne, kaasahaarav. Teine on muidugi kohutav.


Nõustun.

Sellele osale siis 2/10-st.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Mägedel on silmad 2

PostitusPostitas Rasmus » 12. Aprill 2012, 17:21

Ma ei oska isegi öelda, kas oli nõrgem kui esimene osa või mitte. Eks ta vist ikka natuke oli. Minu jaoks ei olnud see hea lahendus, et neid inimesi sinna nii palju tuli.
Spoiler :
Esimeses osas suri vist kolm inimest ja sellest täitsa piisas, siin osas suri vist kümme või isegi rohkem. Ainuke surm, mis meeles on, oli käe otsast lõikamine ja sellega lehvitamine, see oli kõige parem ka filmi jooksul.
Pinget nii palju üleval ei suudetud hoida, asi läks natukene liiga veriseks.

7/10 on siis paras ilmselt, aga nägin filmi viimati päris ammu.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Mägedel on silmad 2

PostitusPostitas Rasmus » 23. Aprill 2016, 01:41

Kui esimest korda internetist filmide kohta uurima hakkasin (see oli mingi 2012), sattusin "Mägedel on silmad 2" negatiivset tagasisidet nähes suhteliselt hämmingusse - minu jaoks on see film alati esimese osaga võrdväärne või vähemasti peaaegu samal tasemel olnud. Wes pole kunagi eriti hea stsenarist olnud ja ta poeg on lihtsalt andetu*, nii et tegelased on tõepoolest nõrgemad ja süžee lihtlabasem, aga olen ka praegu arvamusel, et põnevuse või meelelahutuslikkuse poolest see küll oma eelkäijale kuidagi alla ei jää. Olen oma eelmises kommentaaris öelduga enamvähem päri, kuigi gore'iga küll liiga kaugele ei minda - mõlemad filmid on tegevustiku brutaalsust arvestades niigi tagasihoidlikud.

7/10

*Jonathan Craven kirjutas kümmekond aastat varem "Mägedel on silmad" algsesse seeriasse kolmanda osa, aga see kukkus välja nii halvasti, et pealkiri vahetati ära ja Wes ütles oma osalusest lahti

Ralf kirjutas:Vägistamisstseen on siiski tegija, peksin lõbuga pihku.

Mida?
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 83 külalist