Klass

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Pixie » 05. Mai 2007, 20:51

Ma just lõpetasin "Klass"i vaatamise. Jälle. ;)

Kahn19 kirjutas:Film ise oli päris reaalne kui välja jäta see rannas toimunud ja see lõpu tulistamine on ikka rohkem USA koolide teema,kuid samas sobis selle filmi lõpetamiseks hästi.

Olen täiesti nõus.
Meenutab liialt igapäeva elu koolis. :?
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Brynety » 05. Mai 2007, 23:46

Nägin ka filmi ära. Väga hea film,kuid päris jõhker. Aga no soovitan ikka soojalt:)
mina olen. olen olen. olen mina
Brynety
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 83
Liitunud: 20. Mai 2006, 18:08
Asukoht: Eesti.

PostitusPostitas Sepateus » 07. Mai 2007, 20:35

Kohe hea meel, et Raag sellise tõsise teosega hakkama on saanud. Viimasel ajal tuleb päris palju sellist ühiskonna natuke üledramatiseeritud peegelpildis filme, kuid film panem kindlasti rohkem inimesi mõtlema kui pidev kaagutamine ja artiklid ajalehtedes.
Enda kooliajast küll ei mäleta nii hullu tagakiusamist. Meil reeglina oli kohustuslikus korras ainult peale kehalise kasvatuse tundi kui oli jalgpall lõppenud üksteise peksmine teemal kes-mängis-liiga-hästi-ja-kes-halvasti. Lühiajalisi vihavaenu ja kaklemist oli pidevalt kuid nii jõhkraks küll ei mindud kordagi. Verevalamist toimus küll vähemalt mina sain päris pitu korda midagi lõhki pekstud ja kukutaud ning korra sain koolis isegi nuga, et enda eest julgesin seista.
Mina arvan, et küll ka meil tuleb aeg kus keegi läheb relvaga kooli, ei maksa mõelda, et see juhtub ainult mujal. Jaanalinnu mängimine ei tule kellelegi kasuks. Ma loodan, et need kes koolis käivad praegu mõtlevad tõsiselt selle teema üle muidu võib ka meil siin asi ülekäte minna.
Film ise oli hea, kuid lõpuosa oleks võind nats paremini teha. Hr. Raag ise on ju reservohvitser oleks võinud vormielementide ja relvade suhtes paremat taset üles näidata.
Oli kuidas oli aga eesti filmi kohta ülikõva ja edu siis tegijatele edaspidiseks.
si vis pacem para bellum
Kasutaja avatar
Sepateus
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 221
Liitunud: 15. September 2006, 20:22
Asukoht: tartu

PostitusPostitas Pixie » 07. Mai 2007, 20:42

Sepateus kirjutas:Film ise oli hea, kuid lõpuosa oleks võind nats paremini teha. Hr. Raag ise on ju reservohvitser oleks võinud vormielementide ja relvade suhtes paremat taset üles näidata.
Kas sa mõtled,et koolipoisid oleks pidand paremini tulirelvi käsitsema? :pööritus:
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas xXxXx » 07. Mai 2007, 20:50

see film on supper :))
üks mu lemmikuid
meenutab igapäeva elu koolis (peaaegu) :?
...ja kukutaud ning korra sain koolis isegi nuga, et enda eest julgesin seista.

:shokeeritud:
Kasutaja avatar
xXxXx
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 2
Liitunud: 07. Mai 2007, 20:34

PostitusPostitas Sepateus » 08. Mai 2007, 07:46

Pixie kirjutas:
Sepateus kirjutas:Film ise oli hea, kuid lõpuosa oleks võind nats paremini teha. Hr. Raag ise on ju reservohvitser oleks võinud vormielementide ja relvade suhtes paremat taset üles näidata.
Kas sa mõtled,et koolipoisid oleks pidand paremini tulirelvi käsitsema? :pööritus:

Ei mitte seda. Poisid näitasid ikka üles head taset. Päris hea oli vaadata kuidas enne esimest lasku silmad läksid suureks nagu tõllarattad. Kõik see oli väga efektne. Pidasin silmas rohkem seda, et Kaspar näiteks tegi oma relvast palju rohkem laske kui tal algselt padruneid oli, ning kui näiteks tulistada seina, siis juhtub natuke rohkem kahjustusi kui lihtsalt joonistuse katkiminemine seina peal.
si vis pacem para bellum
Kasutaja avatar
Sepateus
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 221
Liitunud: 15. September 2006, 20:22
Asukoht: tartu

PostitusPostitas Storm » 08. Mai 2007, 18:49

Sepateus kirjutas:kuid nii jõhkraks küll ei mindud kordagi.



See oli hea :D , ega jah, tore kui teil nii v2giv2ldseks ei mindud, vaid niisama m6ngikord yksteist peale kekat n6gisite...aa jajah, kui v2lja arvata see v2ike asi, et sa koolis nuga said^^, ok ok. Njh, ma m2letan vaid yht hullemat juhtumit enda koolist, kus 1 vanema klassi 6pilane noorema k2est raha tahtis 2ra v6tta ning kui poiss yritas joosta 6petaja juurde, l6i teine tal pea vastu teravat nurka katki...

See asi ka, et kui teie koolis pole film veel kokustuslik, siis v6iksite minna direktsiooni jutule ning teha sellise ettepaneku. Mina nt paari s6braga surusime sellise asja l2bi. See film ju lihtsalt on selline mida PEAB iga 6pilane n2gema...
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas lostinthemist » 08. Mai 2007, 18:58

Storm kirjutas:See film ju lihtsalt on selline mida PEAB iga 6pilane n2gema...


Põhikooli õpilastele ja vanematele inimestele suht küll, kuid algklassi õpilased saaksid kohe suure šokeeringu osaliseks.
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas Storm » 08. Mai 2007, 20:33

AvP_75 kirjutas:Põhikooli õpilastele ja vanematele inimestele suht küll, kuid algklassi õpilased saaksid kohe suure šokeeringu osaliseks.



Jah, sellesuhtes on sul 6igus. Kuid kindlasti arvestatakse ka filmi vanusepiirangut ;)
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Ralf » 08. Mai 2007, 21:02

Ma olen alati arvanud, et šokiteraapia on parim meetod. Mina näitaks küll tervele klassitäiele algkooliealistele Aronofsky "Requiem for a Dreami", las nad vaatavad, kuidas Jared Leto amputeeritud käega seal voodil kiunub, ei pane enam kunagi kätt narkootikumidele külge. Hilisemas eas vaataksid nad filmi juba pohhuismina, aga väiksena sellist filmi nähes oleks mõju tugev ja jääks elu lõpuni külge. "Klassiga" sama lugu... ma arvan.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas eerik » 07. Juuli 2007, 18:45

Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas KiiZ » 08. Juuli 2007, 13:08

film oli üsna hea, kuigi natuke käis pinda see ülepingutamine-iga asi oli mitu korda hullemaks tehtud , kui päriselus. ei viitsi seda filmi siin pikalt analüüsida, eks igaüks, kes näinud on, teab isegi, missuguse filmiga on tegemist. Eestilt muidugi viimase aja parim film.

7/10
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas seeru1980 » 14. Juuli 2007, 19:38

minu see film, meeldis, kuna minuga on niimoodi juhtund, aga mina pole relvaga kooli läind, olen ikka oma probleemid ise ära lahendanud.
igatahes väga reaalistik, ega pole teada millal dvd-le tuleb?
Kasutaja avatar
seeru1980
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 556
Liitunud: 12. Juuli 2006, 18:21
Asukoht: Oleneb olukorrast....

PostitusPostitas eerik » 15. Juuli 2007, 15:58

seeru1980 kirjutas:igatahes väga reaalistik, ega pole teada millal dvd-le tuleb?

Ma veidi kirjutasin enda ootustest ja lootustes DVD asjus: http://rez.twstr.ee/2007/07/12/klassifi ... ma-loodan/
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas eerik » 29. Juuli 2007, 18:21

Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 187 külalist