Bones

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Bones

PostitusPostitas Cochrane » 28. Jaanuar 2007, 14:14

Bones
Bones

Korrumpeerunud politseinik (Michael T. Weiss) tapab aastal 1979 populaarse Jimmy Bonesi (Snoop Dogg), keda peetakse naabruskonna kaitsjaks. 22 aastat hiljem on Bonesi linnaosa muutunud getoks ja tema maja varemetes. Neli teismelist vabastavad kogemata Jimmy piinleva hinge, kes asub oma tapjatele kätte maksma, kuid tema raev tabab ka süütuid.

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Milenko » 02. Veebruar 2007, 20:59

(O.S.T) on p2ris hea ;)
Kasutaja avatar
Milenko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 626
Liitunud: 28. Juuli 2006, 01:45

PostitusPostitas Twinkle » 03. Veebruar 2007, 00:14

Oooh, kunagi oli see mu lemmikfilm- Snoop Dogg, muusika ja vinge action ju ikkagi! Vaatamsest on küll kaua aega möödas, aga eredamad kohad on siiamaani meeles püsinud. Väga kihvt! :)
"What we have here is a dreamer, someone completly out of touch with reality"
Twinkle
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 130
Liitunud: 19. Detsember 2006, 04:13

PostitusPostitas KiiZ » 14. Juuli 2007, 10:45

snoop doggi õudusfilm-labane ja mõttetu. nalja vähemalt sai natuke, tegemist ongi lihtsalt rõveda komöödia, mitte õudusfilmiga. soetasin selle filmi juba mitu aastat tagasi, esimest korda vaatasin seda jõuluõhtul :D nii armas oli, kui kõik oma kinke avavad, ma vaatan telekat, hull karjumine käib ja vaklasid lendab :D filmi juures on kaks asja ka, mis mulle meeldivad - soundtrack & pam grier. meeldiv üllatus oli näha blaxploitation filmide veterani selles filmis üles astumas. kui poleks paaris kohas liiga labaseks mindud, oleks filmist isegi asja saand. aga ei.
3/10
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 81 külalist