Vihurmäe

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Vihurmäe

PostitusPostitas Cochrane » 28. Jaanuar 2007, 13:54

Vihurmäe
Wuthering Heights

Cathy Earnshaw (Juliette Binoche) on Heathcliffi (Ralph Fiennes) kasuõde ja mehel on tema vastu tugevad tunded. Kui Cathy abiellub nende naaber Edgariga (Simon Shepherd), asub Heathcliff mõlemat perekonda iga hinna eest hävitama.
Film põhineb Emily Brontë romaanil.

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas LauraOlen » 10. Mai 2008, 05:41

Okei, mulle aitas. Ma lihtsalt pidin seda uuesti nägema, viimane kord oligi siis, kui ma olin kõvasti noorem ja ma mäletasin sellest filmist vist ainult, et see mees (ehk Heathcliff) oli hästi vastik. Nüüd muutus loomulikult arvamus väga palju.

Kõigepealt tuleks mainida, et see kuulub nüüd ühtede mu lemmikfilmide hulka, ning seda võib nimetada isegi üheks ilusaimaks filmiks mis ma olen kunagi näinud. :) + kindlasti Ralph Fiennes'i lemmikfilm. Ma ei kujutagi nüüd ette kuidas ma teda Voldemortina kurjana saan ette kujutana, seda filmi vaadates ma lihtsalt sulan teda nähes. :D
Kuigi pole ime, ta väga noor ka seal, muidu ka 1992 aasta film siiski ju.
Igastahes ma hakkasin nutma selle filmi jooksul oma 4 korda (ning ma ei nuta isegi titanicut vaadates), see ületas isegi Edward Käärkäe.. :pööritus: Kuigi selle loo juures + kuna Ralph seal mängib + see draama, see romantika, need laused, nii et pole isegi midagi imestada nendel kes on seda filmi näinud. :)
Naisnäitleja ka väga halb pole, aga Ralph on seal ikka ülekõige.

Nii et jah, võtsin end täna kokku ja vaatasin öösel ära ja ei pettunud.
''Wuthering Heights'' ja ''Edward Scissorhands'' ongi 2 üheksakümnendate filmi, mis minu jaoks ei aegu, erinevalt väga paljudest teistest nende aastate filmidest.
10/10 minu poolt. :)
Kasutaja avatar
LauraOlen
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 543
Liitunud: 06. August 2007, 14:44

Re:

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 19. Detsember 2011, 22:47

Olen üpris üllatunud, et kedagi tsiteerida saan -
LauraOlen kirjutas:Okei, mulle aitas. Ma lihtsalt pidin seda uuesti nägema, viimane kord oligi siis, kui ma olin kõvasti noorem... Kõigepealt tuleks mainida, et see kuulub nüüd ühtede mu lemmikfilmide hulka + kindlasti Ralph Fiennes'i lemmikfilm.

Pärast pikki aastaid vaatasin minagi üle, sest kunagisest vaatamisest olid järel head mälestused. Päris naljakas oli vaadata, mis ja kui palju meeles oli ja mis käigu pealt tuttav tundus.

Lugu ise ning teostus meeldib ja võin ilma valehäbita 8,5/10 anda. Ka filmimuusika meeldis.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Vihurmäe

PostitusPostitas Zinera » 19. Detsember 2011, 23:28

8/10

Pingeline armastusdraama, kus on näha, et tõeline armastus on igavene. Kui aga sind hüljatakse, siis kibestumus ei lase kellelgi teisel enam elada. Armas lugu tegelikult, mis sisaldab ka palju müstilist. Näitlejatööd olid samuti väga head. Soovitan vaadata.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 171 külalist