Jackass: Number kaks

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Jackass: Number kaks

PostitusPostitas sutsaki » 14. Jaanuar 2007, 17:35

Jackass: Number kaks
Jackass Number Two

Nad on tagasi ja nad on veel segasemad. Jackass : Number kaks on midagi enamat kui komöödia. See on hullumeelsus. Vanad head tuttavad teevad trikke, mis tekitavad kõhedust ja sa ei tunne häbi, kui tuleb tahtmine hetkeks silmad kinni panna ja vaatamine hetkeks pooleli jätta.
Peale selle filmi valmimist võis nii mõnigi filmis nalja teinud mees öelda, et nii lähedal surmale pole neist keegi veel varem olnud.
Film pole tehtud mitte ainult vaatajaile vaid ka filmitegijatele endale. Ja seda lõbusamaks teeb see filmi just kino külastajaile. Üksteisele ära panemine on igivana komme, mis ühele naljakas see teisele õudukas. Ning säärane ärapanemine ongi üks filmi tipphetki. Seal hulgas ka Bam Margera tohutu hirm madude ees.
Kui on janu millegi hullumeelse järele ja tunnete rõõmu teise mehe õnnetuse üle siis just see on film, mida nägematta ei tohiks te kindlasti jätta.

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
sutsaki
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 393
Liitunud: 30. Aprill 2006, 02:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Sepateus » 14. Jaanuar 2007, 23:18

Nad on palju perverssemaks läinud. Sitt, kusi ja spermat lendab ning tehakse teisigi nõmedusi. Esimeses osas oli trikke rohkem ning rõvedusi vähem.
si vis pacem para bellum
Kasutaja avatar
Sepateus
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 221
Liitunud: 15. September 2006, 20:22
Asukoht: tartu

PostitusPostitas Hülss » 15. Jaanuar 2007, 14:53

Jackass 2 on juba teine tase, inimidiootsuse tipp, aga naljakas sellegipoolest. Need tüübid on täiesti segased, eriti see Knoxville ja kuidas ta naerab veel:)

Bam Margera hakkas isegi paaril korral nutma - vot nii räige on:D
Nõrganärvilistele ei soovitaks, endalgi tekkis okserefleks selle hobuse segmendis.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 15. Jaanuar 2007, 22:48

Okserefleksi ei tekkinud. Vaatasin Unrated versiooni.
Jackass oli alguses sarjana kuidagi lõbusam, selliseid eneseloopimise ja eksperimenteerimise trikke oli rohkem ja rõvedusi võib-olla vaid paaril korral ühe osa jooksul. Esimeses täispikas filmis leidus juba rohkem ebameeldivaid hetki ja siin nad nagu muud ei oskakski teha kui hobusespermat juua.
Vahepeal tekkis küll selline mõte, et mida nad sisse söönud on. Teine inimene kukub valusalt maha või saab mõnel muul moel haiget ja temad naeravad, kõhud kõveras. Mõnes mõttes idioodid küll.
Arvata võib, et selle filmi rõvedused võivad isegi Jackassi fännile neelamiseks suur tükk olla, samas selle show austajaid ei tohiks see külmaks küll jätta. Mulle meeldis "Jackass Number Two" näiteks rohkem kui "Borat" ja enam kui esimene film, mis sest, et mõni koht väga CGI ja fake tundus.

7/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas kbong » 20. Jaanuar 2007, 19:35

SUUREPÄRANE! Mina naersin küll kõht kõveras :D
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas DjD » 23. Jaanuar 2007, 15:48

oli jah jöhker ja seda selle söna otsese möttes 8)
ja naersin ka yle pika aja korralikult :D:D
DjD
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 292
Liitunud: 27. Jaanuar 2006, 18:42

PostitusPostitas KiiZ » 27. Jaanuar 2008, 12:04

Ma olen siin juba aastaid väikestviisi Jackass'i fänn olnud. Huvitav näha ka, kuidas aastate jooksul mingitest skeiteritest täielikud hullud välja kasvasid. Jackass'i sari juba oli väga kõvv, esimene film omal ajal (kuigi siis ma polnud veel piisavalt vana, et oleks seda kinno vaatama lastud) oli juba rohkem tasemel.
Niisiis neli aastat peale seda tuli Jackass 2. Mõned, kes ootasid vana head Jackassi, said pettumuse, aga enamik siiski nautis täiega. Samamoodi ka mina. Igasugustele jobinaljadele ja muudele perverssustele anti seekord rohkem aega ning kohati läksid need päris ülekäte. Sellegipoolest mina ei heidaks väga midagi filmile ette, stunte ja asju oli ka päris rabavaid. Vaatasin hiljuti ka Jackass 2.5 ära ja seal nägin rohkem jackassi vanade emotsioone filmimise ajal ja muud huvitavat.
8.5/10
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas Hea Aasta » 27. Jaanuar 2008, 14:00

labane
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas kigents » 27. Jaanuar 2008, 14:58

minuarust oli küll lahe..
aga osad trikid olid rõvedamad...
kigents
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 741
Liitunud: 02. Jaanuar 2007, 17:10
Asukoht: Tartu


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 102 külalist