Ameerika ninja

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Ameerika ninja

PostitusPostitas Cochrane » 05. Jaanuar 2007, 00:06

Ameerika ninja
American Ninja

Orvuks jäänud hulkur Joe Armstrong (Michael Dudikoff), kes valdab meisterlikult võitluskunste, satub olude sunnil sõjaväkke. Alternatiiviks oleks olnud vangistus. Esimesel missioonil ründavad mässajad nende rühma ja püüavad varastada relvi ja röövida koloneli tütart. Joe päästab tütre ja toimetab ta sõjaväebaasi tagasi, kuid ülejäänud meeskond tapetakse. Teda süüdistatakse argpükslikkuses ja ebakompetentsuses. Samas haub mässajate juht kättemaksu, saates Joe ja Patricia järele rühma ninjasid. Nüüd peab Joe kõik oma võitluskunstioskused mängu panema, et elus püsida.

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Storm » 05. Jaanuar 2007, 00:23

Seda filmi n2gin mina veel TV 1 pealt, mis kunagi eksisteeris. Peab ytlema, et see film oli minu kunagine lemmikutest (ma ei m2letagi enam t2pselt aastat, kuid eks m2ngis rolli ka see, et ma ei olnud siis veel v2ga paljude filmidega tutvunud). Dudikoffi karakteri juures paelus mind selline h2sti rahulik ning vaikne olemus. Yks korralikuim ninja film mida n2inud. V6ibolla on asi selles, et teine ninja film, mida n2inud on 3 ninjat: Keskp2ev Megam2el :D :D . Ei, tegelikult on osad v6itlusstseenid ka p2ris vaadatavad, kuid see yks sellistest yks-mees-teeb-sajale-mehele-2ra film :pööritus: . For old time's sake 5/10
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

Re: Ameerika ninja

PostitusPostitas Ardo » 25. August 2011, 15:55

Üks neist toredatest, selleaegse terminoloogia järgi, "löökfilmidest",mida ma 80 lõpus/90 alguses videomakist vaatasin. Sellised filmid pärinesid mingitest põrandaalustest ümberlindistamiskohtadest ja olid eranditult ühe ja sama eriti rõveda venekeelse hääledublaaziga. Aga tundub, et see pealelugeja-tüüp on Venemaal staar, nagu Pugatsova või Kirkorov (nostalgiavärk ilmselt), sest hiljuti sattus mulle ette "Hobo with a shotgun-i" venekeelne versioon- ja jumala eest, teksti luges ikka sama mees.
Film ise on minu jaoks klassika, mis puudutab 80date actioni. 6/10
Sama hinne ka teisele osale. Järgnevaid ei soovita kellelgi vaadata.
Ardo
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 58
Liitunud: 16. Aprill 2005, 10:40


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 65 külalist