Ju-on: Vimm

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Ju-on: Vimm

PostitusPostitas H20H » 27. Detsember 2006, 19:23

Ju-on: Vimm
Ju-on: The Grudge (2002)

Eemalt paistab see maja täiesti tavalisena, kuid selle atmosfääris pole midagi justkui õige. Midagi kohutavat juhtus seal kunagi, mille tulemusena võttis selle maja üle üks rahutu hing - needus. See maja on läbi käinud mitme pahaaimatu omaniku käest, kes on langenud maja nähtamatusse võrku ja sealt enam mitte kunagi välja pääsenud. Seekord asub sinna tööle noor Rika Nishida, kes hakkab seal elava vana naise eest hoolitsema.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
H20H
Eliit
 
Postitusi: 164
Liitunud: 25. Jaanuar 2006, 17:58

PostitusPostitas Milenko » 24. Veebruar 2007, 06:20

Kahtlemata on Ju-On filmid ja sarjad yhed mu lemmikud, teine samav22rne on RINGU. Kellele meeldivad aasia 6udukad ja siiamaani pole n2inud JU-ON i, siis need on paljust ilma j22nud. Ja palun v2ltige USA haledaid Remake, sest need ei kyyndi ligil2hedalegi Ju-Onile.

ja JU-ON: The Grudge 2 on isegi parem kui esimene ;)
Kasutaja avatar
Milenko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 626
Liitunud: 28. Juuli 2006, 01:45

PostitusPostitas Priit » 24. Veebruar 2007, 09:35

Milenko kirjutas:Kahtlemata on Ju-On filmid ja sarjad yhed mu lemmikud, teine samav22rne on RINGU. Kellele meeldivad aasia 6udukad ja siiamaani pole n2inud JU-ON i, siis need on paljust ilma j22nud. Ja palun v2ltige USA haledaid Remake, sest need ei kyyndi ligil2hedalegi Ju-Onile.

ja JU-ON: The Grudge 2 on isegi parem kui esimene ;)


Ju-on: The Grudge 2 pole näinud aga Ju-on jääb esimesele straight-to-video'le kõvasti alla. Pole enam üldse hirmus. Aga kõige esimest vaadates oli nii, et panin kõikides tubades lambi põlema. :)) Muidu ei julend. Eks asi ole ka seetõttu, et video reliisis oli sellel amatöörlik kaamera, mis aitas fiilingule kaasa.

Aga see film sellegipoolest päris hea, ma mõtlen teostuselt ning stoorilt. Kusjuures The Grudge 1 (remake) on oeaaegu täpselt selle järgi kopeeritud.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas linnar85 » 10. Oktoober 2009, 06:53

Sai ka vaadatud.Selline tüüpiline aasia õudukas:piisavalt ehmatus kohti.Kuigi ma üldiselt tugevate närvidega ja selliseid õudukaid nö ei karda,siis tegi mind see film küll erksamaks.Väga hea film hommikukohvi asemele :D :D :D Ehmatuskohtade eest paneks 8/10,stoori ise 7/10 soovitan vaadata naistel,saate mitu korda kutile sülle hüpata,vähemalt on ettekääne:ehmatasin :D :D :D Okey,ei hakka läbuma...Igal juhul ei kahetse ja film oli hea,soovitan
linnar85
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 4
Liitunud: 10. Oktoober 2009, 06:41


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 130 külalist