Ohvripidu

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas _eesti999_ » 19. Juuni 2009, 22:14

Poster ja treiler olid isegi huvitavamad ja õõvastavamad kui kogu film ise. Plaanisin seda isegi osta, kuid hea, et Kanal 2 selle ära näitas.

Kogu filmi jooksul mäletan vaid ühte ehmatavat kohta: seda, kus Edward tahtis minna lennukisse raadiosaatjate järgi, kuid jäi paadisillale ootama. Peale seda nägi ta paadisilla all Rowani surnukeha, peale sukeldumist oli see surnukeha järsku käes ning siis kohe istus ta ilma surnukehata uuesti paadisillal

Peale filmi vaatamist mõtlesin pikalt, mis kategooriasse mina selle liigitaksin: mehe (Edward) endine naine kutsub ta saarele, et kadunud last otsida ja nagu hiljem selgub, on see hoopiski Edwardi laps ning tegelikult laps polnudki kadunud, vaid Edward kutsuti saarele vaid sellepärast, et teda ohverdada. Õõvastav või mis? :) ..... NOT. Igatahes, suutis see film samapalju tekitada nii õudust, tundeid (väga väikesed tunded tekkisid, kui Edward põlema pandi), draamat ja põnevust. Siis võibki panna selle žanriks panna draama/õuduspõnevik :)

Ma ei saa endiselt aru, mis selle filmi avastseeniga öelda taheti...Nicolas Cage'i näitlemine mulle üldse ei meeldinud. Kiirelt stseen ära ja raha tasku. Liiga kärsitu tundus kah see tegelaskuju, see segas tema vaatamist.

Igtahes, hinnang filmile: 1/10
Kasutaja avatar
_eesti999_
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 548
Liitunud: 04. Detsember 2007, 21:18
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Ralf » 12. Juuli 2010, 11:56

Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 215 külalist