Surnute maja 2

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Surnute maja 2

PostitusPostitas Cochrane » 15. Detsember 2006, 17:45

Surnute maja 2
House of the Dead 2: Dead Aim

Ülikoolis hakkab levima viirus, mis muudab ülikoolilinnaku elanikke zombideks. Et seda katku peatada, peab salajane valitsusorganisatsioon nullpatsiendi leidma, kellest nakkus alguse sai. Vaid tema abil saaks vastumürgi luua. Agendid Alex ja Ellis on peagi linnakus lõksus, ümbritsetuna zombide hordidest ning saavad lisaks sellele teada, et valitsusel on zombide DNAga hoopiski omad plaanid.

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas lostinthemist » 15. Detsember 2006, 18:30

Laenutasin selle DVD ja vaatasin ära. Laenutasin selle filmi seetõttu, et näha, kuidas sellega hakkama saadi; arvestades sellega, mida Uwe Boll esimese osaga teinud on. Ma pole esimest osa näinud (sügavalt kahtlen selles, kas kunagi ka vaatan), aga see on kindlasti parem kui esimene osa, kasvõi lähtudes IMDB.com-i hinnangutele.
Üldiselt film oli saast. Kõige hullem zombie-film, mida näinud olen, kuid esimene film peaks olema halvem. Dialoogid olid pisut lamedad, osad vestlused ajasid mind muigama. Zombide välimused olid kohutavad (mitte hirmsad), aga no eks muteerumine selgitab asja.
Paar positiivset asja leidus küll filmis. Nimelt naispeategelane Emmanuelle Vaugier oli üsna kenake. Ning samuti tõstis mu hinnangut see, et zombiks ei muutu mitte ainult läbi zombi hammustuse, vaid ka näiteks sääse hammustuse läbi, kes kannab viirust. Sellist asja zombie-filmides pole kohanud ning väga huvitav idee oli tegelt.


2,5/10


Ühest asjast ma ei saanud üldse aru filmis, mis oli väga ebaloogiline.
Spoilerid.

Nimelt filmi teises pooles leiavad kaks peategelast selle nn. nullpatsiendi. Pärast vereproovi võtmist midagi läheb untsu seal eelmises ruumis, uks sulgub ning zombi pääseb mehe haarde vahelt ning üritab meest hammustada, olles mehe peal maas. Naispeategelane võtab relva ning tulistab pähe. Verd lendab ning mingi kogus verd lendab suhu, mida oli võimatu mitte märgata. Ja tükk aega hiljem hõõrus verd laubalt suu poole, mis oleks pidanud suurendama zombiks muutumist. Ebaloogiline pisut jah? Hammustuste kaudu muundub, kui vere sattumisel suhu mitte?
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 47 külalist

cron