Vana poiss

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Soprano » 21. November 2008, 17:39

Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas eerik » 21. November 2008, 19:08

Huvitav, mis roll LaBaof'ile antakse?
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Gang-pae » 08. Jaanuar 2009, 18:05

Ma olen vist üks väheseid, kellele meeldib triloogiast kõige rohkem Mr. Vengeance. Kuid jah, kõik need kolm filmi on fantastiliselt head.
Kasutaja avatar
Gang-pae
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 576
Liitunud: 01. Jaanuar 2009, 23:58

PostitusPostitas LiveForThis » 03. September 2009, 22:20

Haige, haige film. Võib olla veidi konarlik ja seepärast ka 1,5 punkti maha läkski, kuid preagu sees kripeldab miski ja nõuab Oldboy taasvaatamist ning hinde tõstmist.
Kuidagi väga omapärane ja võib olla isegi nii eriline, et hinde tõstmine on raudkindel.
9/10
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas rauls » 07. Märts 2010, 20:39

Sai ka vaadatud seda haiget filmi. Ostsin ju Filmifestivalilt DVD. Originaalne ja omapärane on see teos kahtlemata. Meeldis sünge ja müstiline stiil. Kuigi oli hetki, kus oli raske pihta saada tegevuse mõttekusele, toimis film minu jaoks. Hindeks võiks anda 7/10. Miks mitte kõrgem? Lihtsalt ei paelunud piisavalt. Hea mulje jäi ikkagi.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas Ralf » 07. Märts 2010, 21:15

Gang-pae kirjutas:Ma olen vist üks väheseid, kellele meeldib triloogiast kõige rohkem Mr. Vengeance. Kuid jah, kõik need kolm filmi on fantastiliselt head.

Pean ütlema, et mind paelus "Mr. Vengeance" tunduvalt vähem kui "Oldboy". Esimene sai vist 7/10, teine 9/10.

Ma ei pea kusjuures "Oldboy"-d kuigi haigeks filmiks. Selle sünged elemendid mängivad kõigest lõputwisti šokeerivusele kaasa ja komplementeerivad filmi üldist... tooni?

Peaks selle filmi ruttu (võimaluse korral HD's) üle vaatama. ;-)
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Gang-pae » 07. Märts 2010, 21:26

Oldboy ongi selline popp ja noortepärane vägivallatsemine, mis peaks Fight Clubi generatsioonile paremini peale minema. Kellad ja viled, ning loomulikult kohustuslik lõputwist, mis lajatab, et kõik ikka aru saaks.
Mr Vengeance on rohkem art film, mis vaikselt poeb hinge oma kriipiva ning aeglase tempoga. Sellepärast mulle Chan-wook meeldibki, et ta oskab neid mõlemaid stiile vallata.
Kasutaja avatar
Gang-pae
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 576
Liitunud: 01. Jaanuar 2009, 23:58

PostitusPostitas Spellbound » 07. Märts 2010, 22:24

Ostsin täna DVD-le 17 krooni eest :)

Ongi aeg uuesti vaadata ja hinnata, sest nüüdseks olen ikka rohkem Parki filme näinud kui ennist, aga Kättemaksu seeria on ikka veel nägemata.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas LiveForThis » 31. Oktoober 2010, 19:42

LiveForThis kirjutas:Haige, haige film. Võib olla veidi konarlik ja seepärast ka 1,5 punkti maha läkski, kuid preagu sees kripeldab miski ja nõuab Oldboy taasvaatamist ning hinde tõstmist.
Kuidagi väga omapärane ja võib olla isegi nii eriline, et hinde tõstmine on raudkindel.
9/10


Mis kuradi 9/10, vahi lolli :pööritus:

Selgelt 10/10.
Härra Kättemaks on sama hindega. Sootuks erinevam, aga sama kuradi hea.

Oldboy kaameratöö, näitlejatöö, tegelased, loo areng, vihjed twistile, muusika, montaaž, helikujundus, võttepaigad, twist ise ka loomulikult, aga selleni jõudmine on veelgi põnevam, Min-sik Choi etteaste. Stiilne, aga eelkõige just mõtestatud, kindla motiivi ja tagamaaga vägivaldsus.
Pilt
Naera ja maailm naerab koos sinuga. Nuta ja sa nutad üksinda.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 95 külalist