Hea aasta

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Hea aasta

PostitusPostitas Robert » 01. Oktoober 2006, 12:31

Hea aasta
A Good Year

Üliedukas investeerimiseekspert Max Skinner saabub tagasi onu viinamarjaistandusse pärast tolle surma. Ta tahab oma mineviku kiiresti selja taha jätta ja istanduse maha müüa, kuid selle asemel avastab ta endas midagi uut, mille ta oli peale lapsepõlve kaotanud.

Täielikku tutvustust loe siit.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Weirdo » 14. Oktoober 2006, 22:25

Tundub huvitav ja tore film. Tahaks kindlasti kunagi näha. Ja...väga hea, ilus "plakat" filmil.
Usun, et Russell Crowe on selles filmis sama hea nagu alati. Eriti tahaks näha Freddie Highmore´i etteastet :)
Kasutaja avatar
Weirdo
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 802
Liitunud: 02. Mai 2006, 18:28

PostitusPostitas Hea Aasta » 19. Jaanuar 2007, 16:12

Väga väga hea film. Ja seda suuresti tänu Russel Crowe suurepärasele näitlemisoskusele.
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas Wisegirl » 19. Jaanuar 2007, 23:40

Minu jaoks selline etteaimatav film. Romantiline :) Midagi erilist ei olnud, kuid hea tunne jäi kinost lahkudes südamesse. Jah, armastus on ülim. :pööritus:
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

PostitusPostitas Hea Aasta » 07. Veebruar 2007, 22:54

Ei, mulle ei meeldi eriti armastusfilmid, kuid see läks mulle südamesse (kuivõrd see üldse armastusfilm oli). Mulle väga meeldis, sisu oli väga hea. Suurelt tänu Crowe suurepärasele talendile...

Crowe sai mu lemmikute hulka Gladiaatoris, siis avaldas sügavat muljet Piinatud Geenius ning siis Kapten ja Komandör. Ja nüüd Hea Aasta...
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas Hülss » 13. Märts 2007, 08:44

Kuigi ma seda Russell Crowe'd millegipärast ei kannata (võibolla on see sellest, et ta inimesi telefoniga loobib jms.), oskab ta kurjam ikka näidelda küll. Olid eelarvamused selle filmi kohta, aga tühja, sest Ridley Scott EI OSKA mööda panna, Scott võrdub kvaliteet, mis seal muud öelda.

A Good Year lõhnab lihtsalt öeldes nagu hea vein, aga ma pole mingi veini ekspert, nii et mida mina tean. Miks see film hea on ? Sest ta leiab aset Prantsusmaal, enamuselt ja nii ilusas kohas, kus võiks lihtsalt surra, paradiisis. Oma osa on muidugi heal näitlejategrupil ja äärmiselt kogenul lavastajal, mis ma siin ennast ikka tagasi hoian...tegemist on geeniusega.

Ja nagu alati, põhinevad kõige paremad filmid heal raamatul ning Hea Aasta pole siinkohal mingi erand. Kui valele teele sattunud inimene ennast taasavastab, on seda alati nauding vaadata. Ta kui ärkaks pikast unest ja sõidab taaskord mööda õigeid rööpaid. A Good Year on väga humoorikas, hea hõnguga film, kus omal kohal on ka õigesti valitud muusika. Ridley Scott loob fantastilise atmosfääri, milles ta on vilunud ekspert. Prantslastest näitlejad, eriti Cotillard ja Candelier on ainult boonus kõigele lisaks. Kui teile meeldisid Under The Tuscan Sun ja Sideways, siis meeldib teile ka Hea Aasta.

"Lance Armstrong!"

A Good Year
7/10
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas simpson » 27. Märts 2007, 15:42

8/10
Väga hea film. Piisavalt oli romantikat ja komöödiat. Mulle oli see vahelduseks päris hea filmikogemus. Soovitan kõigile.
simpson
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 131
Liitunud: 23. Märts 2007, 13:02

PostitusPostitas Twinkle » 31. Märts 2007, 05:42

Väga ilus, siiras ja romantiline. Südamesse läheb ja tekitab hea tunde :)
"What we have here is a dreamer, someone completly out of touch with reality"
Twinkle
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 130
Liitunud: 19. Detsember 2006, 04:13

PostitusPostitas rauls » 30. Mai 2009, 13:28

Tõeliselt korralik film. Mõnusalt mahe huumor, ilusad naised (Marion Cotillard!!!), hea stoori - mida veel tahta. Kui sisutühjad actionfilmid on ära tüüdand (nagu mind), siis on see ideaalne asi, mida vaadata. Väga kvaliteetne ja kohe näha, et tasemel lavastaja tehtud.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas Spellbound » 30. Mai 2009, 13:53

Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Eestlane » 30. November 2009, 20:51

Pole ammu näinud, kindlasti heidan täna õhtul pilgu peale. 8)
Scott saab küll kõigega hakkama, isegi romantilise komöödiaga. Megailus loodus ka seal Prantsusmaal veiniistandustes. Ja Crowe + Cotillard = super
Eestlane
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 41
Liitunud: 15. August 2008, 11:07

PostitusPostitas Max89 » 02. Detsember 2009, 00:33

Päris hea film! Minult 7/10.
Kasutaja avatar
Max89
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 247
Liitunud: 24. August 2009, 23:55


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 248 külalist