Maailmade sõda

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Hea Aasta » 09. Juuni 2009, 17:53

Päris vaadatav film oli. Kohati isegi leidis mõningaid õudseid hetki. Aga jah, juba olin eelnevalt kuulnud, et lõpp vajub ära ning nii oligi. Suhteliselt mõttetu ja tobe lõpp.
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas Hawai^^ » 12. Veebruar 2010, 16:15

Mm.. just oli telekas tv6 kolmapäeval, olen seda näinud mingi 3 korda, aga hea film oli suht 8)
7,8/10
Kasutaja avatar
Hawai^^
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 16
Liitunud: 06. Veebruar 2010, 22:28
Asukoht: Keila-Joa

PostitusPostitas MNC » 12. Veebruar 2010, 17:00

Hea film, lõpp oli nagu raamatuski...
Mõned kohad , nagu näiteks see põlev rong olid üsna shefid.

Ootan, et keegi võtaks julguse kokku ja teeks selle filmi ära, nii-et tegevus toimub ka õiges ajastus.
Ma ei pea silmas, et keegi võiks teha 1953 aasta filmi re-make vaid, et keegi endal munadest kinni haaraks ja põrutaks, et "lapsena kujutasin, ma seda asja nii ette ja nii ma ka teen..." - unistada ju võin :D

Unistamise lainel edasi küttes mainin, et seda võiks ju ka peamiselt auru-pungi võtmes teha, aga esialgu piisaks ka lihtsalt raamatu järgi tehtud kinust.

2005 aasta Maailmade sõja eest, aga: 6/10*
"Little Ralf Sauter. How I loved listening to your sweet prayers every night. And then you'd jump in your bed, so afraid I was under there. And I was!"

http://realmnc3.blogspot.com/
Kasutaja avatar
MNC
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 391
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:46
Asukoht: Tarbatu

Re: Maailmade sõda

PostitusPostitas Rasmus » 18. Detsember 2012, 18:52

Lahe film, ägedad eriefektid. Meeldis see Spielbergi filmidele omane suurejoonelisus. Kuigi mind häirivad üldiselt õnneliku lõpuga filmid (katastroofifilmide puhul eriti), siis siin see nii hull ei olnudki, oleks saanud veelgi ebaloogilisemalt rõõmsa lõpu teha, kui oleks tahtnud (või noh, kui poleks osanud kuidagi paremini teha).

Hinne on 8/10 ja ilusat maailma viimase nädala jätku. :)
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 173 külalist