Saatanast hüljatud

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Saatanast hüljatud

PostitusPostitas Robert » 11. August 2006, 21:05

Saatanast hüljatud
The Devil's Rejects (2005)

Politsei teeb Firefly perekonna majale reidi, kuid tagaotsitavad pääsevad põgenema. Otis, Baby ja Kapten Spaulding põgenevad mööda riiki, jättes enda teekonda märgistama võikad mõrvad. Grupp pearahakütte läheb koos Šeriff Wydelli vennaga mõrtsukatest koosnevat perekonda jahtima...

Film on järg Rob Zombie õudusfilmile "Tuhande laiba maja".

Loe täielikku tutvustust siit
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 15. September 2006, 20:54

See film pani mind esmakordselt (jah, isegi peale "Guinea Pig" seeriat) mõistma, kui haigeid inimesi maailmas leidub: minu meelest ületas "The Devil's Rejects" sadistlikkuse poolest "Flowers of Flesh and Bloodi" mitmekordselt.

Sellegipoolest tuleb Zombie arengut kiita, kuna "Rejects" on tema debüüdist peajagu parem nii näitlejatööde kui ka esimeses filmis puudunud sisu seekordse olemasolu tõttu. Samuti on Rob loonud ka nii mõnegi väga geniaalse karakteri, ehk siis terve Firefly pere.

Stiil on kah korralik, piinamisi ja muid amoraalseid toiminguid saadab kantrimuusika. Tegu hea põnevikuga, mida kunagi võiks vast lausa veel vaadata. Kellele "House of 1000 Corpses" meeldis, ei pea selles kindlasti pettuma.

6,5/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Priit » 03. November 2006, 20:26

Nõustun kindlasti Fletchuga. See osa on tõesti parem kui eelmine ning atmosfäär on üldse teine. Eelmine osa oli rohkem õudsam, kuid see on see-eest totaalne piinamine, peksmine jne. Tegelased on jätkuvalt geniaalsed. Muidugi tooniti Baby nekrofiilsust allapoole, siin nagu sellest eriti juttu ei tulnud. Sisu oli päris kobe, tõdedes veel seda, et lõpus sai piinajatest just piinatud. Dialoog sisaldab rohkelt vulgaarsusi ja "fuck", "shit" ja muud ropud sõnad on nagu sidesõnad. Filmis on ka äärmiselt palju nudity't ning seksuaalne teema käib muidugi sellega käsikäes. Näha Firefly perekonda piinlemas oli täitsa tore, kohati oli see šerif hullem kui nad ise, kuid ega nad on seda väärt kah.

Igastahes, mõnus kaameratöö, hoogne sisu, mõnus muusika, geniaalsed tegelased, nudity ja palju peksmist/verd/gore. Siin lihtsalt peab tugeva 8 andma, pole midagi teha! :)
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Milenko » 24. Veebruar 2007, 06:30

V2ga RETS film... Kindlasti yks mu lemmikutest!
10/10
Kasutaja avatar
Milenko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 626
Liitunud: 28. Juuli 2006, 01:45

PostitusPostitas ringooo » 12. Juuli 2007, 23:56

See film jahmatas mind tõsiselt vägivalla poolest,ma ei oodanud et see kujuneb selliseks veresaunaks ja piinamiseks.Kohati mindi liiale.Sellegipoolest meeldis mulle see film palju rohkem kui House of 1000 corpses.Sisu oli põnev ja kõik karakterid olid minumeelest palju paremini mängitud ja välja kirjutatud kui esimeses filmis.
Palju geniaalseid kohti oli.Film oli üleüldse stiilne,kõik see kaameratöö,stoppkaadrid ja kantri muusika oli väga meeldejääv.
Kasutaja avatar
ringooo
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 635
Liitunud: 12. November 2005, 22:23
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitas KiiZ » 03. August 2007, 23:38

WARNING! MAY CONTAIN SPOILERS.
Pole sõnu, aga midagi tuleb välja pressida. Minu jaoks viimasel ajal nähtutest parim film. Ma juba ülistasin Tuhande Laiba Maja, aga see teos väärib mult kindlat kümmet. Näitlemine-Tuhande Laiba Maja nõrk külg oli siin päästetud, väga hästi näideldi. Zombie suutis juba tuhande laiba majas häid karaktereid luua ja arendada, aga siin õppisime mõnd veelgi paremini tundma. Esiteks-stoori oli olemas, teiseks, see oli kaasakiskuv. Üks filmi parimaid omadusi minu jaoks oli veel see, et see pani mind hüppesse. In real life I like bad girls, siin filmis oli üks bad girl, aga ekstreemsemat sorti. Rob Zombie kirjutas oma naisele ühe väga hea rolli. Baby Firefly saab mult eraldi juba kümme punkti. Veel oli filmi üks tugevamaid külgi see, kuidas Zombie suutis sadistlikest motherfucking bastarditest teha inimesed. Minu arust hakkas nende inimlikkus kõige rohkem välja näitama siis, kui Spaulding näitas, et hoolib oma tütrest. Temalt ma poleks seda küll oodanud, mis siis, et oma tütar. baby firefly piinamine oli rusuv, sest just peale Otise piinamist lõi mu 'bad side' välja.
filmil oli ka tugev lõpp, see ilusate hetkede meenutamine 'Free Bird'i taustal. southern rocki täis soundtrack on üldse jälle kümmet punkti väärt.
super film, ehk leiab mu top kümnes isegi koha 8) Vb mõni arvab, et ma kiidan seda filmi siin liiga üle, aga see on minu maitse järgi tehtud ning 'pagana' hästi.
10/10
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas adi » 18. Detsember 2010, 17:13

Jõulueelsel perioodil nagu praegu, surnud kuuskede ja piparkoogilõhnade keskel ei ole midagi sobivamat kui käia läbi viimase 30 aasta parimad õudusfilmid

Tänase päeva järjekord on siis selle suurepärase filmi päralt.
Mingil hetkel meenus Hanekese "Funny Games", ehk siis sääne lavastajapoolene sadistlik soov anda masohistlikule vaatajale jalaga kõhtu.

Anyay, kogu see lõunaosariikide valge rämpsu teema on nii kuradi hästi välja mängitud:

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Vend, õde, isa, kohalik pimp, politsei ja soon to be roadkill neked lady ja too samune neked lady 15 minutit hiljem
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

PostitusPostitas kbong » 18. Detsember 2010, 17:49

Ken Foree, Sid Haig, Bill Moseley - kõik leged vanad kohal.

Ja kas mitte Michael Berryman (see tont The Hills Have Eyes postri pealt) ka seal väikese osa ei teinud? Krt, peaks ise ka üle vaatama vist. Siiamaani kindlasti Zombie parim film.
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 18. Detsember 2010, 19:29

Berryman mängis jah Ken Foree tegelase heaks töötavat koristajat või midagi säänest. Ülikõva film tõesti ja muutub iga vaatamisega aina paremaks. Lõpp "Free Bird"-iga on raud!
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas KiiZ » 18. Detsember 2010, 21:54

siiani üks mu lemmikuid filme. kahju, et Zombie pole suutnud enam samal tasemel tükke valmis vändata.
Häid jõule!
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas Zinera » 23. Detsember 2010, 22:07

1/10-st
Mida filmi?! "1000 laiba maja" oli rohkem kui hea õudukas, aga see järg... oleks võinud olemata olla.
Hullem kui Sae järjed, mis iga osaga muutuvad järjest ebaloogilisemaks ja etteaimtavamaks ja igavamaks.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas kbong » 23. Detsember 2010, 22:27

Su nägu võiks olemata olla. Ba-dum-tshh!
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 47 külalist