Taastootmine

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Taastootmine

PostitusPostitas Robert » 28. Juuli 2006, 09:38

Taastootmine
Re-cycle

Angelica Lee (“The Eye”) mängib noort hiinlannast kirjanikku Ting-yini, kes pääseb oma uue raamatuga bestsellerite hulka. Nüüd, kus on ametikult teatud tema järgmise raamatu - õuduslugu pealkirjaga “Re-cycle” - ilmumine, tabab noort naist suur pinge ja sellest tingituna ka loominguline tõrge. Ta hakkab nägema veidraid nägemusi ja saama kummalisi telefonikõnesid. Reaalsustaju kadumisega satub ta oma pooliku käsikirja maailma; kõhedasse linna, mis on täis prügi...

Terve Kummituslinn on tehtud arvutigraafika abil, mis loob oma külmade ja tumedate toonidega väga kõheda atmosfääri.

Täielikku tutvustust loe siit.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Milenko » 09. Mai 2007, 00:48

V2ga tasemel film vendade Oxide ja Danny Pang`i poolt, mehed kes on lavastanud suurep2rased: 'The Eye" triloogia, "Infernal Affairs" triloogia, "Bangkok Dangerous" jne. Re-Cylce oli minu jaoks siiski rohkem fantasy film kus oli horrori temaatikat sees, enne vaatamist arvasin ma vastupidist. Film oli visuaalselt v2ga v6imas, suurep2rane kaamerat66, story/lavastus/n2itlejat66 head. Kuigi filmis ei olnud palju ehmatuskohti, toimisid nad minu peal 100%. Filmil on palju pakkuda, eriti kuidas ta v2lja n2eb ja midagi selle taolist te vaevalt varem kuskil n2inud olete. Igast2hes mulle meeldis. Highly recommended.

... Ja kui v6rrelda m6ne filmiga siis nagu "Silent Hill", oli vahest kasutatud "pimeduse" tulekut muutmaks normaalne maailm "p6rgu" taoliseks kohaks
Kasutaja avatar
Milenko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 626
Liitunud: 28. Juuli 2006, 01:45

PostitusPostitas Gang-pae » 27. Juuni 2009, 22:53

Vana postitus, aga vennad Pangid ei ole Infernal Affairsi triloogia lavastajad ja nad ei jõu kunagi sinna tasemelegi, mida IA on pakkunud.
See on üks viimase aja kehvemaid filme, mida näinud. Poole peale jõudsin ja siis aitas. Odav CGI kasutus, kehv näitlemine, cheep scares jne.
Ikka ja jälle loodan, et Pangid teeks midagi head, potentsiaali on, aga ära ei kasuta. Panustavad kvantiteedile ja on rahaahneks muutunud. Uut Storm Warriorsi ootan, kuid kahtlen...

The Detective'i (C+ zhen tan) pean ma õnnestumiseks ja tänu sellele ma vendade tegemistel silma peal hoian.
Kasutaja avatar
Gang-pae
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 576
Liitunud: 01. Jaanuar 2009, 23:58


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 105 külalist