Mägedel on silmad

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Mägedel on silmad

PostitusPostitas Priit » 21. Juuni 2006, 17:42

Mägedel on silmad
The Hills Have Eyes (2006)

Carterite perekond on puhkusereisil läbi New Mexico kõrbe. Autoga tehakse aga saatuslik avarii ja pere peab abi ootama jäädes öö kõrbes veetma. Õnnetuseks just samas piirkonnas tegi USA valitsus 1950ndatel tuumakatseid ning katsete tagajärjel muteerunud inimesed jäid piirkonna mägedesse edasi elama. Ja nii saabki Carterite perekonnast märklaud haiglastele maniakkidele, keset päratut kõrbe, kus loota saab vaid iseendile.

Loe täielikku tutvustust siit
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Milenko » 28. Juuli 2006, 02:19

Lootsin sellest midagi enamat ja midagi väga õudsat eriti ei olnudki, selliste nö. koletiste kasutamine filmides on suht mage minuarust.

aga kõva 6/10 tuleb ära
Kasutaja avatar
Milenko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 626
Liitunud: 28. Juuli 2006, 01:45

PostitusPostitas Priit » 28. Juuli 2006, 12:35

Milenko kirjutas:Lootsin sellest midagi enamat ja midagi väga õudsat eriti ei olnudki, selliste nö. koletiste kasutamine filmides on suht mage minuarust.

aga kõva 6/10 tuleb ära


Koletised? :pööritus:
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Milenko » 28. Juuli 2006, 13:28

No need värdjad kes seal killisid, ma ju kirjutasin niiöelda koletised ;-)
Kasutaja avatar
Milenko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 626
Liitunud: 28. Juuli 2006, 01:45

PostitusPostitas Kaido » 22. September 2006, 20:54

tüüpiline usa õudukas, kus algab rahulikult ja läheb aina põnevamaks ja
Spoiler :
lõpp jääb lõpuks lahtiseks.
Positiivne oli aga see, et nägi palju. Selle all ma mõtlen, et kui kirves kellegile pähe löödi ei keeranud kaamera ära.
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas ringooo » 09. Oktoober 2006, 18:58

Nii,nüüd nägin ka The Hills Have Eyes uusversiooni ära.
Ja tunnistan,et meeldis isegi rohkem kui Wes Craven'i film.
Kui Craveni oma oli juba väga tempokas,siis see oli veel tepmpokam.
Oli õudsam,kaasakiskuvam ja põnevam.
Mulle meeldis,et neid nii öelda "kolle" oli rohkem kui vanas versioonis ja see mahajäetud linn andis asjale palju juurde.
Arvasin,et on kehvem kui õige film,aga ei.
8/10
Kasutaja avatar
ringooo
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 635
Liitunud: 12. November 2005, 22:23
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitas Gamma14 » 02. Jaanuar 2007, 12:27

Äärmiselt mõttetu ja tobe õudukas. Parim koht oli ka umbes ühe sekundi pikkune, see kus Brenda kõva karjatuse saatel ühele värdjale kirve pähe lööb. Aga noh, see on ju ainult minu arvamus...

2/10 (Bullshit)
Kasutaja avatar
Gamma14
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 151
Liitunud: 09. Detsember 2006, 17:03
Asukoht: The Infinite Darkness?

PostitusPostitas trintsu111 » 02. Jaanuar 2007, 14:47

pole seda vanemat filmi näinud aga 2006 aasta film kyll meeldis..
meenutas natukene wrong turni :?
kui sellest elm streetist rääkida siis väiksena olin ma selle filmi suur fänn :pööritus:
trintsu111
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 318
Liitunud: 23. September 2006, 16:52

PostitusPostitas Storm » 02. Jaanuar 2007, 15:44

Peaks ytlema, et suhtusin ka natukese karmide eelarvamustega filmi, kuna t2nap2eval just pole minu maitsele (tegelikult pole ka suur f2nn selles zanris) 6udukaid, kuid kui filmi 2ra vaatasin (uusversiooni, vanemat pole n2inud) oli kokkuv6ttes isegi v2ga m6nus "6udukas". Mina jagan yldsegi 6udus-zanri kaheks. Yhed on sellised 6udus-thrillerid, mis tekkitavad selle 6udustunde hoopis labi selle pinge, mis selliseid filme vaadates tekib. Teised on need kus on h2stipalju tapmist ja verd jne. See film kuulub sinna teise gruppi. Nyyd see p6hi asi ongi selles, et kui sellist laadi filme vaadata, siis ei hakka mul 6udne vaid tekib selline natuke vastik tunne, kui n2en selliseid looma tapmisi jne. Et pmst ei nimetaks mina neid otseselt 6udusfilmideks, sinna liigitaks ma need thrilleri tyypi. Film oli yle keskmise isegi. N2itlejad m2ngisid h2sti, verd oli, samas ka paar natuke idiootset kohta, kuid kokkuv6tteks p2ris korralik film 7/10
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Priit » 03. Jaanuar 2007, 12:31

trintsu111 kirjutas:pole seda vanemat filmi näinud aga 2006 aasta film kyll meeldis..
meenutas natukene wrong turni :?
kui sellest elm streetist rääkida siis väiksena olin ma selle filmi suur fänn :pööritus:


Wrong Turn on tegelikult ise üks copycat, aga no seda on enamus õudukaid. Võtame kasvõi slasherid.
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas Milenko » 03. Veebruar 2007, 19:57

teine osa peaks 23 m2rstil v2lja tulema ;)
Kasutaja avatar
Milenko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 626
Liitunud: 28. Juuli 2006, 01:45

PostitusPostitas Merca14 » 22. Oktoober 2007, 15:49

Vale pööre on sarnase algusega.Värdias paneb mingi värgi teele ja kummid lähevad tühjaks.Mulle see film meeldib.Teist osa pole veel näinud,kuigi on olemas. :D
Merca14
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 5
Liitunud: 22. Oktoober 2007, 15:42

PostitusPostitas siilupart » 22. Oktoober 2007, 18:16

Hea film on see.
I Know I Am Little Stupid Girl, But I Learn Always Something
Kasutaja avatar
siilupart
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 109
Liitunud: 27. Juuli 2007, 23:49
Asukoht: Kuressaare (Saarlane:D)

PostitusPostitas HEllseeker » 10. Detsember 2007, 22:10

Niii, võtame siia üldiselt terve sarja kommentaari kokku.
The Hills Have Eyes 1977 - Wes Craveni teine õudusfilm(Last House on the Left oli esimene), mis suutis pinget tekitada. Olles ennem näinud uut siis arvasin veits alla, kuna suuremosa 70.-ndate filme on uimased ja pidasin ka seda, kuid ei, super hea 8/10
The Hills Have Eyes Part 2 1985 - Wesi teine "värdja" film. Oli veits slasherlikum kui esimene ja üldiselt flashbackid vms olid veits tüütavad. Aga muidu OK film. 6/10
The Hills Have Eyes 3 Mindripper 1995 - Lance Henrickseni filmid on alati head:D 7/10
The Hills Have Eyes 2006 - Igatahes parem kui originaal, rohkem verd, rohkem pinget, paremad näitlejad, paremad mutandid. Õigupoolest 77 aasta filmis olid nad rohkem kui mingid hillbillyd kes nälja pärast inimesi sööma hakkasid aga uueson neile loodud palju süngem ajalugu ja käitumis stiil ja välimus loomulikult.
The Hills Have Eyes Part 2 2007 - igatahes peale 2006 aasta filmi oli nsee suur pettumus. Ootasin rohkem pinget ja põnevust kuid sain lihtsalt tobega slashimise mis oli suht mage, peamiselt suuremosa tegelasi kukkus kaljult alla:D:D Ja muidu ka tüütav, võibolla oli see selles et esimene ajas ootused kõrgele ja siis ei tulnud nii palju.
The Hills Have Eyes 3 2008 - on kuulujutud et kolmas osa uusversiooni sarjale tuleb 2008 aasat jooksul. Loodame, et parem kui teine osa. Loodaks tegelikult näha esimese osa ellujäänuid tagasi mutantide vastu. Aga see on ainult lootus.
Eelnevalt tegi keegi juttu Wrong Turnist, mis tegelikult saigi innustust The Hills Have Eyes filmist. Wrong Turn 2 rokkis :D Aasta alguses panustasin aasta parima järje kohale Saw 4 kuid nüüd igatahes leian et Wrong Turn 2 oli tugevam:) Over and out
"Why don't things fall up?" Kelly Bundy "Married with Children"
Kasutaja avatar
HEllseeker
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 264
Liitunud: 21. Juuli 2007, 17:06
Asukoht: Roela

PostitusPostitas Priit » 10. Detsember 2007, 22:51

Spoiler :
Minu teada ei jäänud keegi ellu, ei mäleta siis kuidas film lõppes? ;-)
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 98 külalist