Ärgas elu

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Ärgas elu

PostitusPostitas Cochrane » 18. Juuni 2006, 02:35

Ärgas elu
Waking Life

Koos nimetu protagonistiga asume me teekonnale läbi unede maailma, mille käigus puutume kokku erinevate filosoofiliste mõttekäikudega. Mis on unenäod? Mida räägivad need elust? Mida surmast? Saame me unenägusid kontrollida?

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Mihkel » 10. Juuni 2007, 21:59

Üpriski omapärane filmike. Animatsioon oli ka üpris lõbus ja soundtrack oli samuti suurepärane. Filmi storyline mõistmisega oli alguses natuke raskusi, aga see sai poole filmi ajal kõik selgeks, aga mul on siiski tunne, et see tuleb ka teist korda ära vaadata, et kõik see huvitav kohale jõuaks mis sealt tuleb. Väga sügavmõttelised dialoogid olid ja see oligi peamiselt selline juttu täis film. Soovitan kõigile inimestele kes elu mõtet taga otsivad, kuigi siit vastust kätte ei saa. 8/10
Kasutaja avatar
Mihkel
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 957
Liitunud: 20. Veebruar 2005, 22:08

PostitusPostitas Kickflick » 04. Märts 2010, 16:53

Mõnd sellist filmi olen juba kaua aega leida tahtnud, sest mulle pakuvad tohutult huvi unenäod, sürrealism, psühhedeelsus, illusioonid jne. Film oli igatahes super, hea vaheldus neile tavalistele tänapäevastele animatsioonidele, mis paistavad välja nagu mõni arvutimäng. Film meenutas natuke dokumentaalfilmi, mis oli tehtud teatraalsemaks ja kunstilisemaks. See, kuidas peategelane otsis vastuseid oma küsimustele, seletust oma unemaailmale,õiget teed jne. Üks kõige kaasahaaravamaid ja mõtlemapanevamaid filme, mis on tehtud. Kuigi tuleb öelda, et film võib meeldida vähestele, sest ega enamik inimesi selliste asjadele, mis filmis aset leiavad, huvi ei tunne ja tähelepanu ei pööra. Minu poolt igatahes 10/10
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 04. Märts 2010, 17:45

Vägagi nauditav animatsioon ning vähemalt minule tohutult mõtlemisainet pakkuvad vestlused. Ei olegi midagi enamat lisada.
8,5/10
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

Re: Ärgas elu

PostitusPostitas Garli » 14. Märts 2012, 15:57

Tõeline dialoogimärul. Lähiajal peab üle vaatama, sest rohke dialoogi tõttu läks osa sellest ühest kõrvast sisse ja teisest välja. Lisaks jäin vahepeal animatsiooni imetlema ning ei pööranud tekstile absoluutselt tähelepanu. Vägev film, aga selle noorem vend A Scanner Darkly meeldis rohkem.

Pilt
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 33 külalist