Vanglaekspress

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Vanglaekspress

PostitusPostitas Asko » 20. Veebruar 2005, 19:19

Vanglaekspress
Con Air

Enda naise kaitseks välja astunud talunik Cameron Poe (Nicolas Cage) mõistetakse arusaamatuse tõttu süüdi mõrvas. Peale kaheksat aastat vanglaelu pääseb ta lõpuks vabadusse. Tema teekond koju kulgeb lennuki Jailbird pardal, mis samas transpordib ka ühiskonna jõhkramaid mõrvareid ühest vanglast teise. Lennukil puhkeb aga mäss ning vangid võtavad kontrolli enda kätte ning võimudel on kavas lennuk alla tulistada ...

Terviklikku tutvustust loe siit.
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
Kasutaja avatar
Asko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 636
Liitunud: 28. Detsember 2004, 18:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Robert » 18. Märts 2005, 22:41

Actionit on filmis küllaga ning meelelahutuseks on päris mõnus vaadata.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 25. Juuni 2005, 23:43

hea film, minu üks lemmiklaule oli ka seal, cage oli hea
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas ringooo » 05. Detsember 2005, 18:18

Hästi mõnus film.
Nicolas Gage,John Malkovitš ja Steve Buscemi mängivad väga hästi oma rollid.
Ega jah,mõnus meelelahutus.
Kasutaja avatar
ringooo
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 635
Liitunud: 12. November 2005, 22:23
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitas Monk » 14. Veebruar 2006, 19:14

Märuli mõttes päris asjalik film ning ega "story" ka paha pole. Väga mõnus meelelahutus...aga jah, mingit sügavamat mõtet küll pole. Põnev film ikkagi.
Fear can hold you prisoner. Hope can set you free. - "The Shawshank Redemption"
Kasutaja avatar
Monk
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 267
Liitunud: 02. Juuni 2005, 15:12
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitas Ralf » 06. Juuli 2006, 20:30

Steve Buscemi tegelane, vaikne psühhopaat, tuletas meelde Hannibali filme. Ja hiljem too stseen, kus ta väikese tüdrukuga teed jõi ja nukkudega mängis, oli lihtsalt suurepäraselt põnevusttekitav ja tore, et actionfilmist midagi taolist leida võis.

Minu arvates toimusid parimad sündmused lennukis ja Nicolas Cage oli omas mahlas nagu ikka. Vaadatav action-põnevik, ent "Face/Off", millega filmi "Con Air" tihti võrreldakse, oli siiski parem.

6,5/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Forzelius » 09. September 2006, 12:53

Fletchu kirjutas:Steve Buscemi tegelane, vaikne psühhopaat, tuletas meelde Hannibali filme. Ja hiljem too stseen, kus ta väikese tüdrukuga teed jõi ja nukkudega mängis, oli lihtsalt suurepäraselt põnevusttekitav ja tore, et actionfilmist midagi taolist leida võis.

Minu arvates toimusid parimad sündmused lennukis ja Nicolas Cage oli omas mahlas nagu ikka.

Vaadatav action-põnevik, ent "Face/Off", millega filmi "Con Air" tihti võrreldakse, oli siiski parem.


Jah, see tüdrukuga tee joomine läks lihtsalt kümnesse...
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Kahn19 » 09. September 2006, 13:05

Fletchu kirjutas:Steve Buscemi tegelane, vaikne psühhopaat, tuletas meelde Hannibali filme. Ja hiljem too stseen, kus ta väikese tüdrukuga teed jõi ja nukkudega mängis, oli lihtsalt suurepäraselt põnevusttekitav ja tore, et actionfilmist midagi taolist leida võis.

Minu arvates toimusid parimad sündmused lennukis ja Nicolas Cage oli omas mahlas nagu ikka.

Vaadatav action-põnevik, ent "Face/Off", millega filmi "Con Air" tihti võrreldakse, oli siiski parem.


"Face/Off" on kõvasti parem kuigi "Con Air" oli ka hea film
Kasutaja avatar
Kahn19
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 447
Liitunud: 27. Mai 2006, 03:36
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas CyberRax » 09. September 2006, 15:52

Kuidagi... tjah, parajalt sisutühi ja puhtalt meelelahutusele keskendunud teos. Mitte et see paha oleks, aga oli liialt palju tegelaskujusid, kõik nad jäid parajalt pinnapealseks ja actionit oli samuti vähevõitu. Malkovich ja Buscemi said oma osadega parajalt hästi hakkama, aga isegi nende rollisooritus ei päästnud kogu teost.
Kokkuvõtlikult: vaatad korra ja kui tõsiselt igav on siis veel teisegi korra, rohkem mitte. 5/10
CyberRax
Eliit
 
Postitusi: 451
Liitunud: 08. September 2005, 20:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas d33m0n » 09. September 2006, 16:16

Malkovich, Cusack ja loomulikult ka Cage olid selles filmis head näitlejad. Olen seda filmi palju kordi vaadanud- v.hea film.
kui kokku saame, siis kirjutame
Kasutaja avatar
d33m0n
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 367
Liitunud: 27. Jaanuar 2005, 16:48
Asukoht: -=filmilindil=-

PostitusPostitas Storm » 09. September 2006, 17:00

Film hakkab lihtsalt oma v22rtuse 2ra kaotama kuna no olen seda v2ga mitu korda n2inud ja tv3el ei saa ega saa kyllalt selle n2itamisest :D . N6ustun et Face Off on parem, kuid kui seda filmi esmakordselt n2ha, on 6elda ainult kiidus6nu. 7/10



"Why couldn't u just put the bunny in the box :D |"
Legalize IT!
Storm
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 732
Liitunud: 28. Detsember 2005, 19:42
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Peata Ratsanik » 28. September 2006, 22:17

Tegu on hea actionfilmiga. Kohati küll veidi raskestiusutav, aga see-eest täidab film oma eesmärgi hästi.

Minu silmis on filmi suurimaks plussiks hea näitlejaansambel, kellest meeldejäävad olid: Nicolas Cage, minu lemmikud sellest filmist, Malkovich ja Buscemi (teejoomine oli tõesti pingeline stseen), aga muidugi ka veel John Cusack, Ving Rhames ja Danny Trejo väärivad minu arvates mainimist.

6/10!
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2036
Liitunud: 02. Märts 2005, 19:30

PostitusPostitas Ralf » 28. Detsember 2008, 16:43

"Con Air" faking ruulib. Tean küll, et film on kehv ja tobe ja Cage'i aktsent on pea talumatu ja lamedaid hetki on nagu sente New Yorgi purskkaevus, aga see... lihtsalt ruulib.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Forzelius » 28. Detsember 2008, 16:52

Ralf kirjutas:"Con Air" faking ruulib. Tean küll, et film on kehv ja tobe ja Cage'i aktsent on pea talumatu ja lamedaid hetki on nagu sente New Yorgi purskkaevus, aga see... lihtsalt ruulib.


Sama siin. Guilty pleasure'i alla langeb.
Lol, vaatan seda Kahn19 postitust üleval. Ei tea jah, miks ta Face/Offi paremaks peab.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Ralf » 28. Detsember 2008, 16:53

Ta on ju travoltafag.
Eks "Face/Off" ongi parem aga küsimus on nauditavuses... vähemalt minu puhul.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 136 külalist