Garfield 2: Kahe kassi lugu

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Garfield 2: Kahe kassi lugu

PostitusPostitas Priit » 15. Juuni 2006, 23:29

Garfield 2: Kahe kassi lugu
Garfield: A Tail of Two Kitties (2006)

Garfield, maailma armastatuim ja laisem kass, läheb koos oma peremehe Jon’i (Breckin Meyer) ja koer Odie’ga Inglismaale. Põhjus on lihtne - Jon tahab Liz’ilt (Jennifer Love Hewitt) kätt paluda. Aga juhtub midagi ootamatut – Garfield vahetab kohad kuninglikust soost kassiga, kes on identne Garfieldi teisik, pealegi Inglismaa prints ja ka uhke lossi pärija. Muidugi kasutab Garfield seda imelist võimalust ära ja tema käsutusse satub mitu-mitu teenrit, kes ei kõhkle kunagi tema soovi täitmises. See aga vihastab Lady Eleanor’i (see kes pärandas Garfield’ile lossi) sugulast, lord Dargis’t (Billy Connolly). Samal ajal käib õige prints-kass Jon’i ja Odie’ga pubides ja maitseb esimest korda lasanjet. Muidugi pööratakse Garfieldi maailm pahupidi, kui lord Dargis üritab troonile saamise pärast kiisukest kõrvaldade. Kas Garfield pääseb sellest jamast ja naaseb Jon’i juurde?

Loe täielikku tutvustust siit
There was a HOLE here. It's gone now.
Kasutaja avatar
Priit
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1973
Liitunud: 19. August 2005, 03:08
Asukoht: Kohtla Järve

PostitusPostitas lostinthemist » 16. Juuni 2006, 00:06

Sisu meenutab enam-vähem "Beethoven 4" oma. Samamoodi, kaks sarnast looma vahetavad mõneks ajaks oma kohad ära.
Siiski, vaatan selle ikkagi ära.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas V » 16. Juuni 2006, 02:22

V
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 905
Liitunud: 16. Märts 2006, 15:24

PostitusPostitas Forzelius » 16. Juuni 2006, 23:44

Nagu Prints ja Kerjus..... Tahaks näha...
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Robert » 17. Juuni 2006, 20:17

Ma kuulsin, et see tuleb Eesti kinodesse dubleeringuga.
Robert
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 18. Jaanuar 2005, 15:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas kuu67 » 24. August 2006, 13:03

üks naljkamaid filme mida ma tean.
einoh tõesti
kuu67
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 86
Liitunud: 09. Juuni 2005, 21:09
Asukoht: vÃĩru

PostitusPostitas Peata Ratsanik » 11. Oktoober 2006, 17:22

Minu silmis on tegu väga mõttetu järjega ning kuigi ma esimest osa pole enam tükk aega näinud, võin väita, et ka too mulle meelepärane polnud. Kumbki film ei pääse multikaseeriale ligilähedalegi.
Mõlemas osas on tegu nigelate (leebelt öeldud) näitlejatöödega, kulunud ja tihti ebaõnnestunud naljadega ning soundtrackiga, milles mõlema filmi puhul võib kuulda ühte Black Eyed Peas`i lugu, mis aga ei näita midagi uudset. Kiidaks võib-olla ainult Bill Murray tehtud Garfieldi häält (mis tundus ka allakäinum kui esimeses osas).
Lugu peaks kõigile olema tuttav: "Prints ja kerjus", kus rikas vahetab oma koha vaesega, aga juba idee loomast, kes pääseb inimese asemel kuningatroonile, on ülim jaburus.
Taoliste `peategelane on rääkiv loom` filmide järgede puhul esineb alati üks ebavajalik kuldreegel. Neid rääkivaid loomi sigitakse tohutult juurde ja ebaõnnestunud tegelaskujusid kuhjatakse üha enam kokku. See ei ole enam uudne.

Päris väärtusetuks ma film siiski ei pea, seetõttu annan filmile

1/10!
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2036
Liitunud: 02. Märts 2005, 19:30

PostitusPostitas Reinuvader Rebane » 11. Oktoober 2006, 22:41

garfield on kõige parem multikana. see karvakera ei lähe eheda Garfieldi-loomusega kokku. ta peab just nimelt olema Daviese käe alt tulnud originaal ja selle järglased.
tegelt on mul endal Garfield. sama paks, sama punane, sama kiire sööma ja pika unega. ja magab käpad tikksirgelt püsti taeva poole. nii et milleks mulle mingi film. see on ainult Kassi lahjendus.
Kasutaja avatar
Reinuvader Rebane
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 524
Liitunud: 23. August 2006, 14:15
Asukoht: kuum ja kõle kõrb

PostitusPostitas lostinthemist » 04. Jaanuar 2007, 03:46

Vaatasin DVD-l inglise keelselt eestikeelsete subtiitritega. Ei hakkanud üldse eestikeelse dubleeringuga versiooni vaatama, sest nagunii on eestikeelne dubleering odav.
Muidu esimene osa meeldis natuke rohkem, kuid ega järg väga hull polnud. Enamus naljad olid minu jaoks ebaõnnestunud, kuid siiski mitmes kohas naersin ka.
5/10
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas trintsu111 » 04. Jaanuar 2007, 18:55

oli päris naljakaid kohti, kuid ei midagi erilist..
mai tea miks aga mind häirib selle ja ka esimese filmi juures see et kõik teised tegelased on ehtsad(koer ja inimesed jne.) aga kass on nagu multikast välja hüpanud :?
aga kui ta jälle tavalise kassi välimusega oleks siis ka vist eriti hea poleks..
minu arvates oleks nad võinud filmi asemel teha sellise pika multika :idee:
trintsu111
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 318
Liitunud: 23. September 2006, 16:52

PostitusPostitas -kathyy- » 02. Juuli 2007, 18:22

mulle meeldis kogu selle loo juures ainult see, kuidas Peeter Oja andis oma hääle garfieldile... võrdlesin eesti keelset inglise keelsega ja avastasin vähemalt enda jaoks, et eesti garfield oli palju lahedama häälega, seda siis ilmekuse, tämbri jms poolest, muidu film oli suht normaalne, aga esimene osa (nii palju kui ma mäletan) oli veidike ikka parem. aga käis küll :))
Kasutaja avatar
-kathyy-
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 120
Liitunud: 19. Aprill 2007, 19:03

PostitusPostitas Forzelius » 02. Juuli 2007, 19:56

Peata Ratsanik kirjutas:Minu silmis on tegu väga mõttetu järjega ning kuigi ma esimest osa pole enam tükk aega näinud, võin väita, et ka too mulle meelepärane polnud. Kumbki film ei pääse multikaseeriale ligilähedalegi.
Mõlemas osas on tegu nigelate (leebelt öeldud) näitlejatöödega, kulunud ja tihti ebaõnnestunud naljadega ning soundtrackiga, milles mõlema filmi puhul võib kuulda ühte Black Eyed Peas`i lugu, mis aga ei näita midagi uudset. Kiidaks võib-olla ainult Bill Murray tehtud Garfieldi häält (mis tundus ka allakäinum kui esimeses osas).
Lugu peaks kõigile olema tuttav: "Prints ja kerjus", kus rikas vahetab oma koha vaesega, aga juba idee loomast, kes pääseb inimese asemel kuningatroonile, on ülim jaburus.
Taoliste `peategelane on rääkiv loom` filmide järgede puhul esineb alati üks ebavajalik kuldreegel. Neid rääkivaid loomi sigitakse tohutult juurde ja ebaõnnestunud tegelaskujusid kuhjatakse üha enam kokku. See ei ole enam uudne.

Päris väärtusetuks ma film siiski ei pea, seetõttu annan filmile

1/10!


Olen selle koha pealt nõus, et multikaseeriale lähedale ei saa kumbki; Garfield ja sõbrad+Orsoni farm oli ikka suurepärane ajaviide...
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas stefu » 02. Juuli 2007, 23:25

Ma olen ka seda kinos näinud-dubleeritud versiooni. Polnud väga vigagi, naerda sai... Täitsa tore...
Päris naljakas oli vaadata, kuidas Breckin Meyer ja Jennifer Love Hewitt eesti keeles rääkisid :D
PiltPilt
Kasutaja avatar
stefu
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 206
Liitunud: 19. Aprill 2006, 15:55
Asukoht: Tabasalu

PostitusPostitas silx » 06. Juuni 2008, 22:25

Ei olnud midagi erilist kuid esmasel vaatamisel oli isegi natuke hea :))
Minuarust oli liiga palju lastehuumorit ja palju etteaimatavaid kohti aga see vist peabki selline olema :)





4/10
Are You Watching Closely?
Kasutaja avatar
silx
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 321
Liitunud: 07. Detsember 2007, 22:10
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Pixie » 09. Juuni 2008, 14:24

Veel igavam ja titekam, kui esimene film. :? Kui juba kõik loomad rääkima pandi, oleks võind Odie ka paar sõna öelda. Kui valida, kas vaadata filmi inglise keeles või eesti keelde dubleeritult, valin ingliskeelse versiooni.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 89 külalist