Minu parim armuke

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Minu parim armuke

PostitusPostitas Cochrane » 02. Märts 2006, 18:36

Minu parim armuke
Prime

23-aastane maaler Dave (Bryan Greenberg) armub endast 14 aastat vanemasse karjäärinaisesse. Küllaltki suur vanusevahe ei lase suhtel probleemivabalt areneda, ja nii pöördubki naine oma terapeudi, dr. Lisa (Meryl Streep) poole, kes jagab abivalmilt nõuandeid, kuidas suhet elus hoida, ega aimagi alguses, et selle probleemidest koormatu naise armastatu on tema ainukene poeg, Dave.

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas JigSaw » 20. Märts 2006, 21:26

Spolilerid!!
+
+
Suht hea romantiline komöödia.Meeldis see kutt kes kookitega loopis :D .
Lõpp oli hea s.t, et ei olnud mingi happy ending vaid reaalne.Nalja sai ka parajas koguses.
JigSaw
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 311
Liitunud: 21. Jaanuar 2006, 20:13

PostitusPostitas merts222 » 28. Aprill 2006, 23:22

keskpärane :o
merts222
Registreerimata kasutaja
Registreerimata kasutaja
 

PostitusPostitas Peata Ratsanik » 20. Veebruar 2007, 17:43

Õnnestunud ja vaimukas tragikomöödia!
Film on tugevam, kui võiks esmapilgul tunduda. Lavastatud on see hästi, piisavalt tagasihoidlikult ning osatäitjad on väga lõbusad. See on väike ja lihtne film, kuid midagi suuremat polegi tarvis.
Näitlejad on head, esirinnas muidugi naiste tandem Uma Thurman ja Meryl Streep. Meryl Streepi tegelaskuju, psühhiaater-ema, on see, kelle õlul on film kanda ning näitlejanna tuleb sellega hästi toime. Tema on filmis põhiline probleemide allikas ja samuti on temal ka naljakaim roll.
Meryl Streepi oskused tõid väga hästi välja tema tegelaskuju piinad, mida ta taluma pidi. Muidugi ei ole see film, kus näitlejatel oleks võimalus oma tour de force sooritada, kuid osatäitmised on mõnusad.
Tore väike film, mis pakub vaatajaile nii komöödiat, romantikat kui ka draamat.

7/10!
Peata Ratsanik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2036
Liitunud: 02. Märts 2005, 19:30


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 141 külalist