Tristan ja Isolde

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Tristan ja Isolde

PostitusPostitas Cochrane » 21. Veebruar 2006, 01:22

Tristan ja Isolde
Tristan + Isolde

Keskaegsel Inglismaal armub vapper inglise rüütel Tristan (James Franco) iiri kuninga tütresse, Isoldesse (Sophia Myles). Kuid poliitika seisab armastusel ees, sest Inglismaa ja Iirimaa vahel püsib õrn rahu, mis nende kahe armastaja läbi puruneda võib.

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

PostitusPostitas Brynety » 23. Juuli 2006, 22:08

väga hea film on..:)
mina olen. olen olen. olen mina
Brynety
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 83
Liitunud: 20. Mai 2006, 18:08
Asukoht: Eesti.

PostitusPostitas Nowitzki » 25. Aprill 2007, 22:49

Ei avaldanud erilist mõju küll...sisu oli suht tüüpiline ei midagi uut...lõpp oli ka enam vähem aimatav....venitamist oli palju ja kohati hakkas suht igav..aga noh ei saa öelda ka et tegu oli halva filmiga...suht keskmine

4,5/10
Nowitzki
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1147
Liitunud: 30. Märts 2007, 19:28
Asukoht: Soome,Kotka

PostitusPostitas Karoliina23 » 30. Mai 2009, 10:27

Uhhh...
Pidin üle 80 lehe klõpsima, et seda filmi leida. Vaatasin hiljuti kõik Ämblikmehe osad ära ja James Franco hakkas mind huvitama. Valisin tema repertuaarist vaatamiseks siis selle filmi.
Ausalt öeldes, ma pole seda lõpuni vaadanud. Jätsin pooleli kuskil 1h 20 min, sest kõik on hästi praegu, ma ei taha, et neid avastaks ja siis üles poodaks lihtsalt üksteise armastamise eest.
Algus oli suht hull, kõik Tristanile kallid inimesed said surma või vigastada ( siinkohal mainiks ära Rufus Sewell'i, kes mulle tema osatäitmises väga meeldis). Ma ei saa ikka aru kuidas nad neid jäsemete otsast ära lõikumist teevad, sest see käest ilmajäämine oli minu arust väga tõetruu.
Lisaks veel, et Isolde näitleja Sophia Myles oli üli ilus ning Tristani soeng oli suht hull, sest see oli tema väikesevõitu pea jaoks liiga suur.
Ma lugesin ka Sophia Myles'i ütlusi selle filmi kohta. Ja see oli nii naljakas, kui ta ütles, et nad pidid seda kohta, kus Bragnae ütles, et ta ei ole mehega alasti olnud 15 aastat, 69 korda uuesti filmima, sest nad hakkasid iga kord naerma, kui ta seda ütles.
Kasutaja avatar
Karoliina23
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 76
Liitunud: 21. Märts 2009, 20:59

PostitusPostitas Karoliina23 » 30. Mai 2009, 12:41

Okei, vaatasin ära. Üldmulje oli hea, mulle meeldis.
Niipea uuesti ei vaataks, aga see ei tähenda, et see ei ole vaatamist väärt film. Minu poolt 9/10.
Kasutaja avatar
Karoliina23
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 76
Liitunud: 21. Märts 2009, 20:59


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 121 külalist