Karje VI

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Karje VI

PostitusPostitas JazZ- » 11. Märts 2023, 14:33

Karje VI
Scream VI (2023)

Viimaste tapmiste järel on noored ellujäänud Woodsboro selja taha jätnud ning alustanud uut elu... rahulikus väikelinnas nimega New York! Paraku on kolimise peale mõelnud ka Ghostface ning esimesi ohvreid pole vaja kaua oodata.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Karje VI

PostitusPostitas Rasmus » 11. Märts 2023, 20:21

Kõige intensiivsem "Karje". Kõige muu poolest jääb kuues osa minu silmis viiendale tugevalt alla ja ma armastan seda seeriat nii väga, et ei taha liiga pikalt mõelda, millega siin minu meelest mööda on pandud. Ütlesin viienda osa kohta, et sellist filmi saab teha vaid korra (kuna see oli tribuut Wesile ja piisavalt aega oli eelmistest möödas) ja arvan seda sama ka praegu. Nähtavasti taipasid sama ka filmitegijad, kuna kuues on täiesti teisest puust ja kindlalt kõige ebascreamilikum "Scream" siiani. Kui mõned objektiivsed puudujäägid* välja arvata, saadakse selle teisest puust filmiga väga hästi hakkama. Subjektiivselt meeldib mulle aga palju rohkem kõik, mida pakkus viies osa (ja eelnevad, aga viies eriti). Tundsin päris tegelastest ja meta-õuduka-huumorist väga puudust. Viies balansseeris väga ilusti vanakooli lõbusat ja jaburat "Screami" ning uuekooli sügavamat ja süngemat "elevated horrorit" – seekord vajutatakse aga viimasega pedaal korralikult põhja, nii et sellele, mis teeb minu jaoks "Screamist" "Screami", väga ruumi ei jätku. Mul on raske seda kellelegi ette heita, kuna see on selgelt olnud teadlik valik, mis on ka ilusti ellu viidud, aga minu isiklik eelistus on midagi muud. Kahju, aga samas on raske mitte rõõmu tunda, et see seeria uue põlvkonnaga edasi elab.
Spoiler :
*pean silmas väga keskpärast killer reveali ja seda, et tegelased lihtsalt ei sure ära, isegi kui nad on meie silme ees ära tapetud.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 167 külalist

cron